PeterA123
06.11.09,15:28
Ahojte,
mam malú otázočku. 1.11. som založil s.r.o. a týždeň nato mi prišiel šek na xx eur od spoločnosti REGDATA. Je to údajne Register obchodu a živnosti. Viete niekto niečo o tom ? Treba to uhradiť. Ďakujem
Anja111
06.11.09,14:32
Ahojte,
mam malú otázočku. 1.11. som založil s.r.o. a týždeň nato mi prišiel šek na xx eur od spoločnosti REGDATA. Je to údajne Register obchodu a živnosti. Viete niekto niečo o tom ? Treba to uhradiť. Ďakujem
Netreba...
Čítaj tu: http://glasa.blog.sme.sk/c/105512/Neplatte-poukazky-neoficialnym-obchodnym-registrom.html
zalobaba
06.11.09,18:12
Ahojte,
mam malú otázočku. 1.11. som založil s.r.o. a týždeň nato mi prišiel šek na xx eur od spoločnosti REGDATA. Je to údajne Register obchodu a živnosti. Viete niekto niečo o tom ? Treba to uhradiť. Ďakujem

Iba ak máš v peňazí nazvyš.....:D takýchto somarín ti príde ešte niekoľko, nielen pri založení spoločnosti, ale aj pri každej ďalšej zmene.
mixal1
03.05.12,23:26
mňa by celkom zaujímalo, odkiaľ majú údaje o novozaložených spoločnostiach?? predsa sledovať orsr to sa ani nedá.
Dáša_
04.05.12,04:18
mňa by celkom zaujímalo, odkiaľ majú údaje o novozaložených spoločnostiach?? predsa sledovať orsr to sa ani nedá.

stačí obchodný vestník
Economic
04.05.12,04:30
Ahojte,
mam malú otázočku. 1.11. som založil s.r.o. a týždeň nato mi prišiel šek na xx eur od spoločnosti REGDATA. Je to údajne Register obchodu a živnosti. Viete niekto niečo o tom ? Treba to uhradiť. Ďakujem

To čo si sama neobjednám a nemám o to záujem jednoducho neplatím. To je moja zásada.
Určite neplatiť.