bertovičová zuzana
06.11.09,16:06
Dobry den,

potrebovala by som poradit...ako mam riesit tuto situaciu.Som konatelka Sro a otvarame viacero obchodov. Mozem si vystavovat dodacie listy na tieto prevadzky? V spoločnosti som len sama konateľka, takže si kúpim tovar a vystavim si dodaci list na predajne. Môže to tak fungovať, alebo musí?
Peterika
06.11.09,15:27
Dobry den,

potrebovala by som poradit...ako mam riesit tuto situaciu.Som konatelka Sro a otvarame viacero obchodov. Mozem si vystavovat dodacie listy na tieto prevadzky? V spoločnosti som len sama konateľka, takže si kúpim tovar a vystavim si dodaci list na predajne. Môže to tak fungovať, alebo musí?


Nakúpiš tovar, materiál na hlavný sklad / príjemka na sklad /a potom spravíš výdaj zo skladu na jednotlivé prevádzky- nie sú to dodacie listy , ale skladové karty na jednotlivé prevádzky. Dodací list máš k daň. dokladu / faktúre / od dodávateľa, kde si nakúpila tovar, materiál.
bertovičová zuzana
06.11.09,15:49
Pekne dakujem,

takze tie dodacie listy sa nemozu alebo nemusia vystavovat?
Danila
06.11.09,15:53
Pekne dakujem,

takze tie dodacie listy sa nemozu alebo nemusia vystavovat?V príspevku vyššie si dostala správnu odpoveď. Ak si konateľka a všetko v jednej funkcii, rátaj s tým, že musíš začať aj so štúdiom všeličoho.:)