Kurucz
07.11.09,16:56
Chcem sa uistiť, či stačí do návrhu na obchodný register vyplniť vzor č. 8 na 14. strane pri zlúčení dvoch s.r.o. pri zanikajúcej spoločnosti zlúčením vyplniť tak, ako to mám priložené v prílohe. Pri výmaze s.r.o.zlúčením je poplatok taktiež 66 EUR?. Prosím o odpoveď.
zalobaba
07.11.09,17:34
Chcem sa uistiť, či stačí do návrhu na obchodný register vyplniť vzor č. 8 na 14. strane pri zlúčení dvoch s.r.o. pri zanikajúcej spoločnosti zlúčením vyplniť tak, ako to mám priložené v prílohe. Pri výmaze s.r.o.zlúčením je poplatok taktiež 66 EUR?. Prosím o odpoveď.

Zlučovanie spoločností je jednou z tých náročnejších zmien, ktoré treba prenechať na odborníka. V prípade zlučovania spoločností podávaš na OR 2 Návrhy.
Kurucz
08.11.09,09:03
Jedná sa o dve sro-čky, kde sú spoločníkmi tí istí spoločníci s 50 %-ným podielom. V nastupújúcej sro-čke v návrhu rozšírim predmet podnikania zanikajúcej spoločnosti, zvýšim vklady spoločníkov a základné imanie, priložím zmluvu o zlúčení, zápisnicu z valného zhromaždenia, úplné znenie spoločenskej zmluvy, priložím 66 eurový kolok a vec je vybavená. Ja som sa v otázke chcel len dozvedieť, že či do nárhu pri zanikajúcej sro stačí uviesť len 14. stranu tak, ako som to priložil v prílohe, priložím zmluvu o zlúčení, zápisnicu z VZ a aký poplatok treba priložiť za výmaz spoločnosti zlúčením.