xmariex
07.11.09,22:12
Rozisla som sa s priatelom a neviem sa s tym vyrovnat.K tomu mi este zistili gynekologicke problemy. Nemam sa s kym a tom porozpravat a poradit.
elaurie
07.11.09,21:37
Xmariex, veľmi ma to mrzí... viem že Ti v tejto situácii nepomôžem, ale aspoň niečo skúsim napísať... Pred rokom sa mojej kamarátke zrútil dlhoročný vzťah a veľmi som sa obávala, ako to celé bude niesť. Je to však akčná baba a tak si svoj voľný čas naplánovala tak, aby stále niečo robila a nemusela myslieť na ex... Začala robiť všetko to, na čo dovtedy nemala čas... Zmena účesu, nové oblečenie, starí aj noví kamaráti, začala sa venovať svojmu hobby, navštevovať kurzy, cez víkendy lyžovačky, turistika, bicykel... A myslím, že sa z toho takto celkom rýchlo dostala...
Stanislav 1975
07.11.09,21:41
Rozisla som sa s priatelom a neviem sa s tym vyrovnat.K tomu mi este zistili gynekologicke problemy. Nemam sa s kym a tom porozpravat a poradit.

A to "rozídenie" je definitívne???Skúste to ešte nejako dať dokopy,hmhm-či už sa nedá?
danushka
07.11.09,21:55
Xmariex, pozri sa na vec tak, že veci sa dejú tak, ako sa majú. Osud má pre Teba pripravené niečo iné a Ty až časom pochopíš, že to čo sa práve stalo sa naozaj aj malo stať.
Ako budú dni ubiehať, aj Tvoj smútok bude menší, uvidíš.
Upriam sa na všetko, čo Ti robí radosť a možno práve pre vzťah si sa tomu doposiaľ nevenovala a hlavne rieš zdravotný stav.
Smútok z rozchodu je prirodzený a bolí, ale na rozkvitnutej lúke je veľa kvietkov, tak si teraz k celej tej lúke privoňaj a vnímaj jej vôňu a nádheru každým dňom intenzívnejšie.

Toto čo momentálne prežívaš, je asi veľký smútok a bezradnosť, určite nie depresia. Rob všetko preto, aby to nebola depresia !

Prajem Ti veselé očká a veľa šťastia :)
Bionda
09.11.09,18:57
Vždy treba brať veci , že nič sa nedeje len tak , lebo všetko má svoju príčinu, či dobré alebo zlé v konečnom dôsledku nás to posúva a dáva nám múdrosť a skúsenosti.
Do tvojho vzťahu nikto z nás nevidí a nevie o tom nič, preto nemôžeme hovoriť o správnosti alebo nesprávnosti rozhodnutia. Všetko prebolí a určite tým, že si napísala svoj problém, javíš sa, že si silná osobnosť a preto určite viem, že ty sa cez to dostaneš bez akejkoľvek újmy.
Snaž sa dať po zdravotnej stránke do poriadku, skús to zobrať ako uzavretú časť života a začínaš novú , máš šancu urobiť inak veci , využi to. Nič nie je ideálne, ale vždy je pre čo sa ráno zobudiť a usmiať sa! Nájdi si záujmy, kde spoznáš nových ľudí, získaš nový pohľad na svet a urobíš tým tiež niečo pre seba. Napr. ja som sa začala v lete venovať streľbe. Nikdy dovtedy som nemala zbraň v ruke, ale chytilo ma to, za krátky čas som spoznala kopu dobrých kamarátov , obetavých a správnych ľudí...... a zas ma to niekam inam posunulo..... a okrem mojej úžasnej rodiny mi pribudli aj ďalší priatelia a kamaráti a aj pre svoje zdravie robím čosi :)
Držím ti palce! Hlavne si dôveruj !
xmariex
14.11.09,16:20
Velmi pekne dakujem za povzbudive slova. Snazim sa z toho vsetkeho dostat. Dufam,ze sa mi to podari cim skor.
elaurie
15.11.09,08:45
Velmi pekne dakujem za povzbudive slova. Snazim sa z toho vsetkeho dostat. Dufam,ze sa mi to podari cim skor.

Držím palce!
xmariex
17.11.09,21:46
Bola som u lekara a predpisal mi Mirzaten30mg serlift50mg poznate to ? Mate s tym skusenosti?
xmariex
17.11.09,21:49
Bohuzial je to depresia,mam to potvrdene.
danushka
17.11.09,21:59
Neklesaj na duchu, uvidíš, že keď lieky začnú účinkovať, svet nebude len čierno-biely, odrazu bude farebný :)