kaco11
08.11.09,11:51
Ahojte bola som oslovená s nasledovným problémom:

Pekný večer - ďakujem, že si sa mi ozvala. Videla som, že si radila ohľadov výživného. Ja mám takýto problém - s manželom nežijeme v spoločnej domácnosti, ešte nie sme rozvedení, mám 18 ročného syna a muž som tak zmanipuloval, že nechce podať o výživné - vraj nechce ublížiť ockovi a pritom už skoro dva roky neplatí na syna ani halier, ja nie som zamestnaná - poberám len opatrovateľský príspevok, aké ja mám možnosti, keď už syn mal 18? Už som minule všetky rezervy a jednoducho už nemám z čoho deti živiť...díky za odpoveď
kaco11
08.11.09,10:55
pokúsim sa odpovedať. Píšeš o deťoch. Koľko detí máš. Môžeš požiadať o výživné na seba a ostatné maloleté deti. Dospelému synovi vysvetli, že ak to výživné nechce nech sa zamestná. m§j názor, má niekto iný?
arizona
08.11.09,17:26
Ak je syn už dospelý, neporadíš si nič, ak o výživné nepožiada sám. Žiaľ, ani zameškané výživné z času ked dospelý nebol nemáš možnosť získať.
zalobaba
08.11.09,20:01
pokúsim sa odpovedať. Píšeš o deťoch. Koľko detí máš. Môžeš požiadať o výživné na seba a ostatné maloleté deti. Dospelému synovi vysvetli, že ak to výživné nechce nech sa zamestná. m§j názor, má niekto iný?

AKO SI SI OTÁZKU POLOŽIL, TAK SI SI JU AJ ZDVIHOL.

.........založil si tému, položil si otázku a hneď v nasledujúcom príspevku si si na ňu odpovedal?...... a čo na to admin ????:o
Xanti
08.11.09,20:04
AKO SI SI OTÁZKU POLOŽIL, TAK SI SI JU AJ ZDVIHOL.

.........založil si tému, položil si otázku a hneď v nasledujúcom príspevku si si na ňu odpovedal?...... a čo na to admin ????:o A ty si si všimol vôbec, že dotyčná sa pýtala pre niekoho iného. A odpovedala verejne, aby aj ostatní pridali svoj názor.

Takže ak vynecháš to moje zvýraznené v príspevku od Kaco11 , ( čo je mimochodom žena )

Ahojte bola som oslovená s nasledovným problémom:

Pekný večer - ďakujem, že si sa mi ozvala. Videla som, že si radila ohľadov výživného. Ja mám takýto problém - s manželom nežijeme v spoločnej domácnosti, ešte nie sme rozvedení, mám 18 ročného syna a muž som tak zmanipuloval, že nechce podať o výživné - vraj nechce ublížiť ockovi a pritom už skoro dva roky neplatí na syna ani halier, ja nie som zamestnaná - poberám len opatrovateľský príspevok, aké ja mám možnosti, keď už syn mal 18? Už som minule všetky rezervy a jednoducho už nemám z čoho deti živiť...díky za odpoveď
a vieš odpoved na to ostatné, tak pomôž.
kaco11
09.11.09,10:31
Xanti dakujem:) dostala som ss a preto som zalozila temu. Pokial viem tak som konala v sulade s pravidlami porady,vsak zalobaba?:) takze admin mi asi nic nepovie:)
MaFa
09.11.09,14:39
Ďakujem za všetky odpovede...tá prvá otázka bola moja - ako súkromná správa - ak má ešte niekto niečo pozitívneho, tak mu budem vďačná.
kornelia2
09.11.09,17:26
ked si nezamestnana tak si daj vyzivne na manzelku.
MaFa
10.11.09,11:06
Viem, že na to mám právo, ale len to pomyslenie, že sa s ním mám stretnúť - tak ma zamrazí, to asi radšej budem bez toho. Ale ďakujem každému za dobrú radu
kaco11
10.11.09,15:40
Tak inac. Ak nemas inu moznost tak preco nie. Uvedom si ze to nerobis pre seba,ale malolete deti. Ak totiz budes v tak zlej situacii,ze o nich nebude dobre postarane tak ti ich vezmu a myslim ze to nepotrebujes. Radsej by som tu chvilku na sude s nim zvladla,ale je to na tebe.