Siska321
08.11.09,13:54
Ked vlozim cd alebo dvd do pocitaca nejde mi prehrat a ked otvorim zlozku FACTORY IMAGE(D:) tak tam je zlozka RECOVERY a ked ju otvorim je tam toto:
Recovery Partition
Warning!

This area of your hard drive
(or partition) contains files used
for your PC Recovery.

Do not delete or alter these files.

Any change to this partition could
prevent any recovery later.

co mam robit?
Flinstone
08.11.09,15:48
V zložke Factory Image nemeň a nemaž nič!!!
Ak vložíš cd resp. dvd musí sa jeho obsah zobraziť v cd/dvd drive.
Tá zložka Factory image obsahuje inštalačku operačného systému a je pomocou bootovacieho cd ktoré si vyrobíš pomocou položky v systémových nástrojoch a je schopné preinštalovať operačný systém.
miloš vítek
10.11.09,07:50
skus program Fix it ja som mal ten isty problem v programe je ta moznost co robit prestuduj ho poriadne
Siska321
10.11.09,17:15
no lenze ja tam cd a dvd drive nemam...
PotPalo
10.11.09,20:52
To D je harddisk - druhý oddiel - záloha, to nebabri! Podľa toho, čo píšeš, CD/DVD by si mal mať E, ale môže byť aj pod iným písmenom. Ak tam vôbec nieje, pozri v správcovi zariadení (pravé myšítko na "Tento počítač", vlastnosti...), či tam je mechanika CD/DVD, a či nieje zakázaná. Ak tam nieje, môže byť odpojený kábel od mechaniky v PC, alebo môže byť mechanika pokazená. Ak tam je, možno nemá pridelené písmeno jednotky, potom ho treba prideliť v správcovi lokálnych diskov.
Siska321
13.11.09,15:20
A ako pridelim pismeno??prosim vysvetlite mi to po lopate lebo ja tomu fakt nerozumiem:D
PotPalo
13.11.09,17:12
Len veľmi stručne: pravé myšítko na "Tento počítač", "Spravovať" (v anglickej verzii "Manage"), lokálne disky, ak tam je CD/DVD-ROM, tak vybrať, pravé myšítko, "zmeniť písmeno jednotky" (alebo "prideliť písmeno jednotke")...
wanrouter
13.11.09,17:17
A disky ti isli prehravat alebo to neslo nikdy???

lebo ak to niekedy fungovalo, tak to bude problem co len tazko odstranime takto cez poradu ... moze tam byt problem so samotnou mechanikou alebo v software.