danasv
31.08.05,08:04
Prosim Vas o radu.. ako sa pohybuju ceny za zauctovanie uctovnoho dokladu? len priblizne: sme firma ktora ma priblizne 150 vystavenych faktur 200 doslych faktur, 200 bankovych vypisov a v pokladni je asi 400 uct. dokladov a tvori sa asi 130internych dokladov. To je priblizne 1100 uctovnych dokladov(ratam spravne alebo som na nieco zabudla? :confused: ) kolko mame pytat za vedenie utovnictva? vobec nemame skusenosti.. prosim napiste co za ake peniazky by ste to robili napr, vy?
pyton
31.08.05,06:39
danasy, píšeš, že sme firma, ktorá má toľko a toľko dokladov a potom sa pýtaš, že koľko máme pýtať za vedenie účtovníctva.............................:o
Paula
31.08.05,06:42
danasv
31.08.05,06:51
danasy, píšeš, že sme firma, ktorá má toľko a toľko dokladov a potom sa pýtaš, že koľko máme pýtať za vedenie účtovníctva.............................:oMozno som sa zle vyjadrila.. potrebujeme externu uctovnicku... vysvetlim.... predtym som to uctovala ja..ale robila som aj ine veci- teda hlavne ine veci a nemam v plate polozku za uctovnictvo..teraz idem na matersku a moju ostatnu pracu prebrala ina pracovnicka, ktora ma plat ako ja teraz ale uctovnictvo nebude robit. Zaroven pripominam ze som nerobila zavierku ani dan.priznanie- tu robila ina externa uctovnicka, ktora brala za to dan. priznanie okolo 12.tis. + kontrola dokladov a pod. No a sef sa mam pyta kolko ma dat danej uctovnicke mesacne.. no a ja netusim... lebo ja som za uctovnictvo nikdy platena v podstate nebola. "len " som uctovala.... vysvetlila som to zrozumitelne??
PS: a este sme platcami DPH - kvartalny a mzdy do toho neratam - tie budem robit nadalej ja....
danasv
31.08.05,07:05
pozri napr.:http://www.porada.sk/showthread.php?t=2956&highlight=po%B9u%B9kajte
Paula dakujem presne takuto diskusiu som hladala .. a akosi bezvysledne.. este raz dakujem.