TomasHC
09.11.09,09:45
Ahojte, chlapikovi co mi robil hromozvod sa podarilo prasknut rozbočovací hrebenáč Y (Tondach, cca 50 EUR!!!). Chcel by som ho zalepit, nakolko nie je nijako zasadne zatazovany.

Rozmyslam o nejakom lepidle na keramiku plus zvnutra preventivne natiahnut kleber + sietku (nieco ako ked sa robia kapotaze z laminatu).

Viete poradit nejake spolahlive lepidlo?

Vdaka!
Chobot
09.11.09,09:30
Ahojte, chlapikovi co mi robil hromozvod sa podarilo prasknut rozbočovací hrebenáč Y (Tondach, cca 50 EUR!!!). Chcel by som ho zalepit, nakolko nie je nijako zasadne zatazovany.

Rozmyslam o nejakom lepidle na keramiku plus zvnutra preventivne natiahnut kleber + sietku (nieco ako ked sa robia kapotaze z laminatu).

Viete poradit nejake spolahlive lepidlo?

Vdaka!

Ja by som to skúsil dvojzložkovým epoxydovým lepidlom (najprv vyskúšaj na inom kuse, napr. škridle, či to bude dobre držať).
Chobot
09.11.09,09:56
Duvilax mi roky držal obkladačky na umakarte / keď som ich potol dával dolu - vytrhával sa umakart. Len k sebe kusy fixuj, kým uschne.

Duvilax by som nedoporučoval, nie je to vodostále lepidlo. Môže sa stať, že pri dlhšom daždi sa lepidlo rozmočí a vyplaví.
alltracboy
09.11.09,12:20
220870
09.11.09,15:14
Neriedený Duvilax.
vladoziak
09.11.09,15:53
a co takto nech ho zapalti ten co rozbil,hadam on urobi skodu a Vy hradite opravu?Za svoju robotu dostal zaplatene.
TomasHC
09.11.09,18:19
a co takto nech ho zapalti ten co rozbil,hadam on urobi skodu a Vy hradite opravu?Za svoju robotu dostal zaplatene.

Samozrejme ze som mu to odpocital z prace za bleskozvod. Ale som lakomy kupit novy, su to nekrestanske peniaze...:o
Kazu
09.11.09,19:05
Samozrejme ze som mu to odpocital z prace za bleskozvod. Ale som lakomy kupit novy, su to nekrestanske peniaze...:o

??? :eek::eek::eek: Kuuurňa, to je ale úprimná odpoveď.
TomasHC
09.11.09,19:27
??? :eek::eek::eek: Kuuurňa, to je ale úprimná odpoveď.

No to vies ;) Je to kus keramiky cca 40x30cm a chcu za to 50 EUR. Keby sa jednalo o skridlu po ktorej mam niekedy chodit, tak to neriesim. Na tento rozbocovac sadne akurat tak vrabec, prinajhorsom vrana. Preto tato "zachranna akcia" :cool:
TomasHC
23.03.10,07:03
Moja "oprava" - lepidlo na keramiku + zo spodu kleber a sietka - prezila tuto zimu bez ujmy na zdravi.
220870
23.03.10,17:00
Neriedený Duvilax.
Neriedený duvilax na bramac rozočovači ak dobre rátam 14 rokov.:)