aknelh
09.11.09,14:14
Ahojte, Poraďáci!

Už som tu dávno nebola. Tak som teraz zablúdila a žiadam Vás o skúsenosť. Máte niekto skúsenosti s produktami OTP Banky?

Ďakujem.
alltracboy
09.11.09,13:20
ja som rad ze som sa s OTP rozlucil tento rok. Jedine co mali dobre boli terminovane vklady.
aknelh
09.11.09,13:21
prečo?
Zoltán Kovács
09.11.09,13:21
15 rokov som ich klientom, a zatial všetko v poho.
alltracboy
09.11.09,13:30
lebo za kazdu somarinu brali peniaze, a neboli schopni prelozit ucet z centra mesta do polusu, bez toho aby som nezrusil ucet a nezalozil novy, internet banking otrasny. Aj za to zrusenie som sice platil, ale to bola podledna platba, musel som sa osobne dotrepat do centra a trvalo im to iba vyse pol hodiny. Teraz mam peniaze v mbank, platim co chcem kartou, ziadne poplatky, prevody na ucty zadarmo, relativne dobre uroky, a hlavne dobry internet banking. Tam moje peniaze fakt zarabali..a zarabaju. sice malo ale viac ako v OTP
Zoltán Kovács
09.11.09,13:38
lebo za kazdu somarinu brali peniaze, a neboli schopni prelozit ucet z centra mesta do polusu, bez toho aby som nezrusil ucet a nezalozil novy, internet banking otrasny. Aj za to zrusenie som sice platil, ale to bola podledna platba, musel som sa osobne dotrepat do centra a trvalo im to iba vyse pol hodiny. Teraz mam peniaze v mbank, platim co chcem kartou, ziadne poplatky, prevody na ucty zadarmo, relativne dobre uroky, a hlavne dobry internet banking. Tam moje peniaze fakt zarabali..a zarabaju. sice malo ale viac ako v OTP

1. Preloženie účta by mal byť bez poplatkov. To asi človek za prepážkou bol príliš iniciatívny "blbec". Mne bez problémov preložili účet z PK do SC, a bez poplatkov. Nemusel som rušiť účet a zakladať nový.
2. Internetbanking - nemám na to žiadne zle slovo. Podľa mňa prehladné, jednoduché.
alltracboy
09.11.09,13:50
ja som sa na nich nas**l lebo som myslel, ze mam tiez prelozeny ucet ale stale mi chodilo vsetko do banky v centre. A za prelozenie chceli 300sk. ked sa ti zda byt Ibanking v OTP prehladny a jednoduchy tak, na mbank uz ani nemas stupnicu ktorou by si to ohodnotil. V OTP som nikdy nevedel poriadne co tie sumy znamenaju pokial som na to neklikol pre blizsie detaily, ktore boli aj tak poriadne nezrozumitelne. Ja som maximalne spokojny tam kde som. A este kazdy mesiac usetrim 70 korun ktore zdieracska OTP brala za vedenie.

Uz si spominam co bola posledna kvapka.. obnovil som si visu za 300-500sk..uz neviem presne cakal som ze mi pride do pobocky v poluse kde som mal mat akoze prelozeny ucet co som vybavoval pred asi dvoma rokmi. Samozrejme ze nic neprislo. Tak som vypisal ziadost o preposlanie karty, prisiel som po mesiaci a zasa nic tak sa nasral isiel do centra a tam som doplatil dalsich 300 za zrusenie uctu. Este ani sedacky namaju vo vacsine pobociek takze tam stojite ako dilinkovia v rade kym sa dostanete k pultu kde zasa stojite.
andreaS
09.11.09,13:51
mam cerstvu skusenost s nespokojnostou s ich sluzbami...

v 06/09 som sa konecne dotrepala do ich banky, aby som nahlasila pomaly po roku zmenu priezviska po svadbe... behom chvilky hotove...

kdesi o tri mesiace mi prisiel papier na meno za slobodna ze si mam prist vyzdvihnut novu platobnu kartu... zabudla som nato samozrejme... tak som to zistila pri plateni ked mi platba nemohla prejst kvoli expiracii... ok..

tu nastal prvy problem... ako sa dostat do jedinej pobocky v ZA v case kedy maju otvorene??? su od 8.00-16.30 (v sobotu a nedelu milostpani nerobia)... ja robim do 15.30 ale kym sa dotrepem do mesta, sice autom, tak je to polhodina a problem pri aute je najst parkovanie (vdaka "uzasnym" stavbam v ZA su zrusene najvacsie parkovacie plochy v centre) a potom ked uz aj najdem flek, tak podla toho ako daleko (skor sa da najst dalej ako blizko centra) tak kym sa doteperim peso do ich pobocky, tak bude 16.30 ... takze "parada" mam peniaze, ale nemam k nim pristup okrem internet bankingu, kt. mi pri platbe v obchode teda nepomoze...

dnes som sa tam konecne po mesiaci doteperila a dostala som kartu na meno za slobodna!!!!!!!!!!! po otazke preco, mi bolo odpovedane, ze to sa u nich neda zmenit, ze ked na karte je take meno ake bolo pri zalozeni uctu :eek::confused::eek: ze jedine keby som si dala zrusit kartu a poziadala o novu, samozrejme za poplatok... to je teda ine KO... a pytam sa pracovnicky ako sa mam teraz podpisat na tu kartu, kedze ja sa uz nevolam tak ako je na karte uvedene... ze ako chcete :eek::eek::eek: ...

a este bombonik... tento ucet som si zalozila preto, ze bol v tom case ako jeden z mala poskytovany zadarmo do 26 rokov... to som v marci tohto roku prekrocila tak mi zmenili produkt na bezny ucet ale na platobnej karte je stale nazov uctu "otp ready 26" ... to je teda ina sluzba, co???!!!!

pre doplnenie: v internet bankingu mi nadalej ukazuje meno za slobodna ... naco som to bola vobec menit, ze???
Danda82
02.06.16,12:19
Som klientkou OTP banky asi od roku 2007. Teraz som poziadala o predcasne vyplatenie hypotekarneho uveru, ale ten pristup...
jeden den mi povedia, ze lehota vyplatenia je 15 dni, ale ze poziadat a vypisat papier mam prist nasledujuci den. na dalsi den mi povedia, ze lehota vyplatenia je 30 dni... neviem ako tam medzi sebou komunikuju, ale asi velmi zufalo a iba znervoznuju ludi. pani na pobocke ma s arogantnym sposobom presviedcala, ze musim suhlasit s 30 dnovou lehotou. odvolala som sa na vcerajsi rozhovor, ze mi daju vediet do konca tyzdna ako to schvalia na centrale
v Bratislave. vivat OTP!!!!! najhorsia banka s najhorsim arogantnym pristupom na SK.