Tati5
10.11.09,10:25
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť ohľadom reklamácie okien, ktoré nám predala a montovala firma, ktorá už neexistuje. Ide o firmu Maestra z Martina, okná sú z firmy Sulko v ČR. Ide o to, že nám prefukuje cez balkónové a vchodové dvere, pričom máme nízkoenergetický dom. Dvere sú v záruke, avšak keď sme s touto reklamáciou oslovili výrobcu v ČR, odbili nás s tým, že záruku nám sme mali u firmy Maestra, nie u nich, boli by ochotní nám to vyštelovať, ale vzhľadom na to, že na Slovensko bežne nechodia, museli by sme zaplatiť dopravu, čo je cca 2000 CZK, čo sa nám zdá byť dosť veľa. Tak sme to skúšali riešiť tak, že sme oslovili viacero firiem v našom okolí, ktoré predávajú a montujú okná, ale všetci sa vyhovárajú, že pokiaľ to oni nemontovali tak to nerobia. Prosím o radu, ako máme v tejto veci postupovať. Potrebujeme to vyriešiť čím skôr. Vopred ďakujem.:)
220870
10.11.09,15:47
Nájsť niekoho, kto bude ochotný to ,,doštelovať".Nič iné vám nepomôže.Nieje to žiadna veda .Tri skrutky pootočiť o závit.
Milan.Žiška
11.11.09,09:43
Neoslovuj firmu ale jej montérov - keď v meste uvidíš auto popýtaj sa montéra čo by chcel za doštelovanie vo fuške po robote.
Mne tak doladili dvere pred pár rokmi. Trvalo to 5 minút ale sám som si s tým nevedel rady. Nakoniec si chlapík dal kávu pokecali sme, niečo som mu pradil z môjho fachu a na cestu som mu dal fľašu lebo nič nechcel.