sukromnydetektiv
10.11.09,10:37
Zdravím Vás..Je Vám niekto dlžný peniaze a neviete ako ich získať späť..My Vám ich vymôžeme do 30 - tich dní..Rychlo, v plnej výške a diskrétne..stačí sa nám ozvať: ...................
Chobot
10.11.09,09:43
Zdravím Vás..Je Vám niekto dlžný peniaze a neviete ako ich získať späť..My Vám ich vymôžeme do 30 - tich dní..Rychlo, v plnej výške a diskrétne..stačí sa nám ozvať: ........................

To je síce pekné, ale stránka Porada nie je na to, aby si tu niekto robil reklamu na svoje podnikanie.

Ak máš záujem pomáhať, tak si vyhľadaj témy, kde majú ľudia tento problém a ponúkni sa im cez súkromnú správu.
sukromnydetektiv
10.11.09,11:55
ok. -rešpektujem
buchač
10.11.09,20:13
Zdravím Vás..Je Vám niekto dlžný peniaze a neviete ako ich získať späť..My Vám ich vymôžeme do 30 - tich dní..Rychlo, v plnej výške a diskrétne..stačí sa nám ozvať: ...................

Chobot prepáči .......

Héééj detektív , to sme kde ?
V socializme ? Alebo vo Vatikáne , lebo tam sa platí vatikánskou menou ...že " Pán Boh zaplať " ......

A náklady si kde nechal , v Olcnave na lampárni ?????

Pokiaľ viem , takéto služby sa pohybujú v rozmedzí 30 - 50 % vymoženej sumy ....
sukromnydetektiv
11.11.09,15:14
myslel som tým, ze v plnej výske asi tak, ze nie po splatkach..samozrejme ze to nieco stoji-ale zaleži od výsky sumy a od ostatných okolností
Taker
11.11.09,15:27
Tu súkrmnoú správu pošle tažko s 3 príspevkamy ako ja..napíš tu viac informácií, prípadne kontaktný email...
bmtstav
11.11.09,15:49
Dobry den mohly by ste dat neaky kontakt na Vas .Dakujem
tohirjohn
11.11.09,16:12
napiste mne a ja Vám dam kontakt na nich-mam už s nimi dobru skusenost