Benko
10.11.09,18:31
Prosím vás, ak mám na večeru kuraciu polievku a rezance a varené kuracie mäso+ surová zelenina, je to priveľa? Polievka je varená z kuraciny bez kože.
Ďakujem
betrix
10.11.09,17:40
To je čo za otázka????
Nachtigal
10.11.09,17:41
Prosím vás, ak mám na večeru kuraciu polievku a rezance a varené kuracie mäso+ surová zelenina, je to priveľa? Polievka je varená z kuraciny bez kože.
Ďakujem
ak nezješ celé kura večer o 10 hod. tak je to v pohode:D o ktorej hodine mávaš večeru?
máš dojem, že sa prejedáš?
wagner
10.11.09,18:56
Prosím vás, ak mám na večeru kuraciu polievku a rezance a varené kuracie mäso+ surová zelenina, je to priveľa? Polievka je varená z kuraciny bez kože.
Ďakujem
Pošli, pomôžem Ti s tým, aby si nepribrala
Benko
11.11.09,11:26
Veď to mám takú diétu a za mesiac mám o kilo viac, a to cvičím. Ale bez večere byť nemôžem. Jedávam o 18,30 hod. Nie som tučná, ale 2-3kg nemusím mať. Hladovať nechcem a jesť len zeleninu a ovocie, to je o ničom. Všade píšu, že všetko a s mierou,tak som si našla, že takáto večera je vhodná a vyzerá to, že nie. Tak som sa naštvala, že by som si dala už aj slaninu.
Monika Kováčová
11.11.09,11:42
Daj si slaninu... mňam!
osky
11.11.09,11:48
Daj si slaninu... mňam!

kazia to tam asi tie cestoviny-daj si polievku bez nich a potom este ten druhy chod.
alebo mas varianty-bud len polievku s cestovinou;alebo len to mäso so zeleninou. -totiz sacharidy a bielkoviny-najmä tie zivocisne ,ked zmiesas,robi to trochu problem zaludku.aspon ja mam skusenost pri dietach nemiesat,a funguje to.
BXLmiami
11.11.09,11:53
Veď to mám takú diétu a za mesiac mám o kilo viac, a to cvičím. Ale bez večere byť nemôžem. Jedávam o 18,30 hod. Nie som tučná, ale 2-3kg nemusím mať. Hladovať nechcem a jesť len zeleninu a ovocie, to je o ničom. Všade píšu, že všetko a s mierou,tak som si našla, že takáto večera je vhodná a vyzerá to, že nie. Tak som sa naštvala, že by som si dala už aj slaninu.
Nemozeš posudzovať len váhu,ak si začala intenzívne cviciť,musíš si uvedomiť,že svaly su ťažšie ako tuk.Takže ak stratíš tuk a pritom spevníš svaly,tak vlastne váhovo priberieš,v skutočnosti je to ale v poriadku.
bettylou
11.11.09,14:11
Ak máš poriadny tréning, tak to nie je veľa. Ak nie, tak radšej len polovičnú porciu, alebo jednu prísadu /rezanky alebo maso/ v polievke vynechaj. Zelenina ti nezaškodí ak je koreňová z polievky.
cabada
12.11.09,05:47
Ahojte,
ja mám s večerami odjakživa problém.
Tak som sa rozhodla, že do 16-17 hodiny jem normálka ( jem ale zdravšie a tak mi to chutí ) a večer už len niečo malé - kôpka orechov, alebo ovocie, alebo zeleninový šalát a pod. Druhá večera okolo 20-21 hodiny je 2-3 dcl kefír ( taký špeciálny z tibetskej huby na podporu imunity, pije sa mimo jedla ) a takto sa moja nadváha trochu hýbe.
Inak stagnovala, aj keď cvičím minimálne ob deň a 2x týždenne mám 2-3 hodinový tréning karate. Tak myslím, že pohybu mám dosť. Ale váha stojí, ak večerám.
Tak to skúšam takto, uvidím.
Benko
13.11.09,11:03
Všetky okolo mňa jedávajú tak do 17.hodiny. Lenže necvičia, lebo sa im nechce. Ja prichádzam domov z práce tak okolo 17. hodiny. Chodím na obed pravidelne, obvykle zjem niečo medzi 15.-16. hod., zvyknem zeleninu, sem tam výnimočne chleba, keď nemám nič iné. Ale večer sa mi žiada teplá strava znovu. Skúšala som len zeleninky a také nevarené, ale ešte cez leto ako tak, ale akonáhle sa schladí, musím teplé. Potom nevníma ani telku, mám plnú hlavu myšlienok, čo asi je v chladničke. Alebo sa týram, alebo nevydržím a idem do tej chladničky. A keď mám teplú večeru, ani neviem, ž máme chladničku.Vypustila som mäso a usporiadala som si pitný režim. Ten som mala zúfaly. 5 káv denne a dva deci vody ráno. Tak o mesiac uvidím.
bettylou
18.11.09,10:18
Ahojte,
ja mám s večerami odjakživa problém.
Tak som sa rozhodla, že do 16-17 hodiny jem normálka ( jem ale zdravšie a tak mi to chutí ) a večer už len niečo malé - kôpka orechov, alebo ovocie, alebo zeleninový šalát a pod. Druhá večera okolo 20-21 hodiny je 2-3 dcl kefír ( taký špeciálny z tibetskej huby na podporu imunity, pije sa mimo jedla ) a takto sa moja nadváha trochu hýbe.
Inak stagnovala, aj keď cvičím minimálne ob deň a 2x týždenne mám 2-3 hodinový tréning karate. Tak myslím, že pohybu mám dosť. Ale váha stojí, ak večerám.
Tak to skúšam takto, uvidím.

Tak ja keď mám 1,5 hod tréning karate, tak sa zotavujem ešte obdeň. 2-3 hod je dosť. Aj keď záleží na intenzite akou cvičíš. Či sa z teba leje alebo len začervenáš líčka. U nás sú aj takí aj takí.

Váha môže stagnovať vtedy keď rastú svaly. Vtedy sa síce spaľuje tuk, ale váha neklesá. Treba pozrieť na oblečení.
cabada
18.11.09,14:58
Tak ja keď mám 1,5 hod tréning karate, tak sa zotavujem ešte obdeň. 2-3 hod je dosť. Aj keď záleží na intenzite akou cvičíš. Či sa z teba leje alebo len začervenáš líčka. U nás sú aj takí aj takí.

Váha môže stagnovať vtedy keď rastú svaly. Vtedy sa síce spaľuje tuk, ale váha neklesá. Treba pozrieť na oblečení.

Chodím z tréningu celkom dead :(
ale karate je pre mňa doping smiechom, lebo naň chodím s mojou kamoškou tretí mesiac ( čiže začiatočník ) a veľmi nám to ešte nejde.
Moja váha stagnuje pre moju nepravidelnosť a nárazový silný tréning, lepší by bol pravidelnejší, čiže karate 2x týždenne, dopĺňané aeróbnym cvičením v iné dni.
A práca chýba - bežný denný pohyb, keďže som do januára nezamestnaná a popri plánovaní svojej novej kaviarne - od februára, marca - sa menej hýbem a viac vyjedám.
Verím tomu, že pracovný deň, doplnený intenzívnejším tréningom aspoň 2x týždenne a miernejšou večerou, bude vidieť aj na mojej váhe.
pasuliatko
18.11.09,15:53
e? :confused:
bettylou
18.11.09,17:01
Chodím z tréningu celkom dead :(
ale karate je pre mňa doping smiechom, lebo naň chodím s mojou kamoškou tretí mesiac ( čiže začiatočník ) a veľmi nám to ešte nejde.
Moja váha stagnuje pre moju nepravidelnosť a nárazový silný tréning, lepší by bol pravidelnejší, čiže karate 2x týždenne, dopĺňané aeróbnym cvičením v iné dni.
A práca chýba - bežný denný pohyb, keďže som do januára nezamestnaná a popri plánovaní svojej novej kaviarne - od februára, marca - sa menej hýbem a viac vyjedám.
Verím tomu, že pracovný deň, doplnený intenzívnejším tréningom aspoň 2x týždenne a miernejšou večerou, bude vidieť aj na mojej váhe.

určite, drž sa :-)
58vlasta
19.11.09,20:59
No záleží aj na veku, tiež robím čo môžem a schudnúť ani za svet. Tiež od 17 -18 hodiny nejem nič, len pijem čaj/ v lete zdravú vodu z vodovodu/. Sa mi zdá, že aj z neho priberám...
invest
20.11.09,06:11
No záleží aj na veku, tiež robím čo môžem a schudnúť ani za svet. Tiež od 17 -18 hodiny nejem nič, len pijem čaj/ v lete zdravú vodu z vodovodu/. Sa mi zdá, že aj z neho priberám...
Tak to je pravda,tiež posledný rok priberám aj z vody. Nejem onič viac ako vlani a váha a samozrejme aj postava už nie je ono. :D:(
Nika
20.11.09,15:48
Prosím vás, ak mám na večeru kuraciu polievku a rezance a varené kuracie mäso+ surová zelenina, je to priveľa? Polievka je varená z kuraciny bez kože.
Ďakujem

...takáto je moja celodenná strava.... :)
bettylou
20.11.09,21:04
Takže pre inšpiráciu,: Došla som z tréningu. Dalasom si - liter nesladeného ovocného čaju (to vždy mám smäd jak studňa a to na tréningu pijem iontové nápoje)
- tenký krajec chleba so strukovou pomazánkou, k tomu 3 cherry paradajky (akurát boli v chladničke), po ceste som uchmatla datľu - to som sa neovládla ale budiž asi som ju potrebovala.
- hodinu neskôr jablko
ale to som ešte doma docvičovala . drepy, brušáky a pred spaním trochu yogy.
dúfam že to niekomu pomôže - tiež som občas totálne lenivá, :D
katarina.j
21.11.09,15:34
Tak to je pravda,tiež posledný rok priberám aj z vody. Nejem onič viac ako vlani a váha a samozrejme aj postava už nie je ono. :D:(
podla mna vela zalezi aj na organizme, kazde telo je ine. aj ja som sa "morila" cvicenim kalanetiky,kilecka isli dole, po dietati som poriadne pribrala,nemala som uz cas na kalanetiku tak som skusila rotacny disk,ide to aj ked pomaly.niekto skusa rôzne diety,niekto cvici...a niekto nerobi nic. a co sa tyka postavy, neboj nie si sama, tak môzeme zalozit klub,xixi