keksik_sk
10.11.09,21:25
Zdravim,
som tu prvy krat,ale neviem si pomoct,tak snad dakto bude vediet co treba..

Mal som havariu,pricom jedna zena (honda pilot) vrazila do mna z boku(bmw 318tds)..bol som na hlavnej,ona na vedlajsej..takze jej chyba...vytiekol mi hned olej zo serva pri naraze a aj silenbloky utrhlo(tie odfotil aj obhliadac).auto ostalo nepojazdne bo som volantom nemohol tocit,som auto odtiahol...
kazdopadne mal som len pzp a ne havarijnu...secko prebehlo klasicky celym postupom(t.j. natahovalo sa to mesiace kym som dostal peniaze..odratali amortizaciu samozrejme...)
ide o to ale,ze mi neuznali polozky v hodnote necelych 300eur,co je dost..a to silenbloky a servoolej s hadickou + robota...
a tuto nastava problem..hlavne ze mi uznali odtahovku,ze som nepojazdny,ale olej+hadica+robota uz neuznaju..vsak to je na hlavu..fotky silenbloku maju a tiez neuznaju...ze vraj to neni v dosledku havarije..jak do mna narazila pri naraze to rpsote z boku daco posunulo,inak by olej nevitiekol..a v obhliadke bolo napisane kontrola+orpava serva..keby som bol daky ****,tak si dam cele servo vymenit a ja si dam len to co bolo a este aj na to sa na mna vykaslu...s poctivostou clovek daleko nezajde...
kazdopadne som tam bol osobne a mi poradili,ze by bolo dobre doniest nejaky papier so servisu na ktorom bude,ze tieto veci su sposobene dopravnou nehodou..a potom zavola ten clovek neviem kde(tomu co uzatvara cele udalosti a ma na starosti vyplacanie penazi) a ze sa uvidi potom...

tak vas chcem poprosit,ak by dakto vedel co tam mam naapisat na ten papier budem mu neskonale vdacny...
ja si to vytlacim a vypytam si peciatku a odnesiem to,len neviem co tam ma byt napisane,nejaky posudok alebo co to chcu...:mee: