seven
11.11.09,07:59
Mam obchod so zahradkarskymi, chovatelskymi a rybarskymi potrebami co je dost sezonna zalezitost. Chcel by som este nieco robit popritom, som manualne zrucny, naradie, priestory mam, aj nejake eura by sa nasli na investovanie, uz len vymysliet nieco. Ak by ste mali nejaky napad napiste, mozno to spolu dame do kopy. Mohlo by to byt aj nejake zastupenie zahranicnej firmy na Slovensku /najlepsie madarskej mam to blizko/ kompletizovanie, skladovanie, rozvoz tovaru atd. Za kazdu radu budem vdacny.
Rastislav.N
11.11.09,07:18
No pokial ide o rozvoz respektivne o prevoz paliet a podobne...mám k dispozícii auto....zatial nemam zivnost tak pokial by si vedel nejake zákazky šlo by to...max tak vikendy alebo popoludnajšie hodiny ..viac ti pomoct teda pomoct nemozem...
axbx
18.10.10,13:13
Je tu moznost rozsirenia podnikania a vitam rozsirenie do Madarska. Zavolajte mi na 0905 452051 Natsin alebo rovno zavolajte mojim menom pani Jevcakovej na cislo 0918 544 284 pre informacie rozsirenia podnikania v Madarsku.
profesional
19.10.10,07:06
Taketo veci (ako kontakty a mena) si nechajte na sukromne spravy a nie priamo do fora.