osky
11.11.09,09:14
dostali sme kavovar-cca pre 2 mesiacmi.
pri pouziti ale hrozne vrci,pisti-vsetko mozne.ked muz ide rano do prace a ja chcem este spat,nemam sancu.co s tym mame robit.
min.tyzden bol u nas elektrikar/opravovat inu vec/ a ten vravel,ze to tak nema byt,ze to mame dacim natriet,lebo sa spali motor.
ale cim?mate s tym skusenosti?
Stanislav 1975
11.11.09,08:25
dostali sme kavovar-cca pre 2 mesiacmi.
pri pouziti ale hrozne vrci,pisti-vsetko mozne.ked muz ide rano do prace a ja chcem este spat,nemam sancu.co s tym mame robit.
min.tyzden bol u nas elektrikar/opravovat inu vec/ a ten vravel,ze to tak nema byt,ze to mame dacim natriet,lebo sa spali motor.
ale cim?mate s tym skusenosti?

čím natrieť? to je zvláštna rada,lebo som ešte nevidel že by sa nejaký spotrebič musel akože dodatočne natierať,hmhm-práve naopak, netreba robiť do spotrebiču žiadne neodborné zásahy...
elpka
11.11.09,08:30
nepíšeš aký typ kávovaru to máš...môže to robiť čerpadlo, ale záleží od typu, tak ak chceš radu, tak napíš presnejšie.....to čo ti poradil ten elektrikár, to premazanie sa robí len na kávovaroch so zabudovaným mlynčekom na kávu, ktoré majú piesty na zásobník a ten piest treba raz začať očistiť a premazať.....
osky
11.11.09,12:03
nepíšeš aký typ kávovaru to máš...môže to robiť čerpadlo, ale záleží od typu, tak ak chceš radu, tak napíš presnejšie.....to čo ti poradil ten elektrikár, to premazanie sa robí len na kávovaroch so zabudovaným mlynčekom na kávu, ktoré majú piesty na zásobník a ten piest treba raz začať očistiť a premazať.....

ano presne taky s mlyncekom mame.
da sa to vybrat a normalne po horucou vodou umyt-len vodou!!!!
ked som to robila prvy raz,asi som ten maz,co natom bol,zmyla-lepilo sa to na prsty.to bola asi chyba.kavovar sa vola TREVI CHIARA-sme s nim v celku spokojni.
ale dost ma zaraza,ze melie stale rovnake mnozstvo kavy na jednu davku-regulovat sa da len mnozstvo vody.pre mna je to dost blbe lebo ja mam rada velku salku kavy ale dobrej a nie zbrndy-takze musim "capovat 2x za sebou,aby som mala silnu a dost:D
elpka
11.11.09,12:23
ano presne taky s mlyncekom mame.
da sa to vybrat a normalne po horucou vodou umyt-len vodou!!!!
ked som to robila prvy raz,asi som ten maz,co natom bol,zmyla-lepilo sa to na prsty.to bola asi chyba.kavovar sa vola TREI CHIARA-sme s nim v celku spokojni.
ale dost ma zaraza,ze melie stale rovnake mnozstvo kavy na jednu davku-regulovat sa da len mnozstvo vody.pre mna je to dost blbe lebo ja mam rada velku salku kavy ale dobrej a nie zbrndy-takze musim "capovat 2x za sebou,aby som mala silnu a dost:D
ale tá hlučnosť nemôže byť tým, ja typujem na to čerpadlo...a keby sa ti zadieral piest, tak hlási chybu mletia, nakoľko by ti tu pomletú kávu do toho zásobníka nedalo......hrúbku mletia a množstvo kávy sa dá nastaviť programovaním, treba si preštudovať návod, lebo máš to nastavenia od výroby....
wanrouter
12.11.09,14:06
Tento vyrobok mi presiel rukami a nema to mat taky zvuk. Ked sa zapne a robi kavu, tak to je take "vrnenie" ale nie hlasite, proste to moc nerusi...

Odporucam cim skor podat reklamaciu.