Ivetatereza
11.11.09,09:30
Môže mi niekto z vás napísať, aké náležitosti by mal mať opis faktúry? Stačí vytlačiť a do rohu napíať "OPIS"?
Tweety
11.11.09,08:35
Môže mi niekto z vás napísať, aké náležitosti by mal mať opis faktúry? Stačí vytlačiť a do rohu napíať "OPIS"?
Náležitosti rovnaké, ako pôvodná faktúra. Stačí len napísať OPIS.
durisovad
11.11.09,15:17
A este by som doplnila datum vystavenia odpisu a podpisala by som sa, ze rucim za spravnost odpisu.
bobiko
13.11.09,07:11
A este by som doplnila datum vystavenia odpisu a podpisala by som sa, ze rucim za spravnost odpisu.

suhlasil by som snad len v pripade, ze urobite z originalu kopiu, napr. ked vam doklad posle uctovnicka faxom, alebo ho oskenuje alebo ofoti na kopirke. lebo ak si vytlacite doklad z programu, podpisete a opeciatkujete, vytvorite ten isty original ako bol ten povodne odoslany/odovzdany odberatelovi.
s tymi podpismi a peciatkami to netreba zbytocne prehanat...
Tinika
14.12.09,08:18
Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, klient stratil niektoré faktúry od T Mobile, tam mu uz daju len opis faktury s tym ze povedali ze toto uz do učtovnictva dat nemoze. Je to pravda?
babi2
14.12.09,08:21
Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, klient stratil niektoré faktúry od T Mobile, tam mu uz daju len opis faktury s tym ze povedali ze toto uz do učtovnictva dat nemoze. Je to pravda?
Ak je to nimi vystavený opis, nevidím dôvod, prečo by si to nemohol dať do účtovníctva
Tinika
14.12.09,10:20
Ak je to nimi vystavený opis, nevidím dôvod, prečo by si to nemohol dať do účtovníctva

dakujem