bublo24
11.11.09,13:19
Dobrý deň, poradi mi niekto ako vymazať Internet Explorer z pc.... chcel som si stiahnuť novú verziu in.explorer 8. no mi vypísalo že najprv musím tu starp verziu odinštalovať.. no ja neviem kde to najdem....Skušal som už aj tak aj tak.. no neviem... a nechcem niečo pokaziť.. tak prosim keby mi niekto poradil, ako mam postupovať...bol by som rád...

Ďakujem...;)
Chobot
11.11.09,12:28
Dobrý deň, poradi mi niekto ako vymazať Internet Explorer z pc.... chcel som si stiahnuť novú verziu in.explorer 8. no mi vypísalo že najprv musím tu starp verziu odinštalovať.. no ja neviem kde to najdem....Skušal som už aj tak aj tak.. no neviem... a nechcem niečo pokaziť.. tak prosim keby mi niekto poradil, ako mam postupovať...bol by som rád...

Ďakujem...;)

Napr. cez START > Nastavenie > Ovládací panel > Pridanie alebo odstránienie programov > tam si nájdeš Windows Internet Explorer a dáš odinštalovať.

Ale veď pri prechode na vyššiu verziu sa stará verzia automaticky zmaže...
Fero11
11.11.09,13:25
Napr. cez START > Nastavenie > Ovládací panel > Pridanie alebo odstránienie programov > tam si nájdeš Windows Internet Explorer a dáš odinštalovať.

Ale veď pri prechode na vyššiu verziu sa stará verzia automaticky zmaže...
A pridat alebo odstranit sucasti systemu windows
bublo24
11.11.09,15:52
no tento spôsob som skúšal... no ked kliknem na ovladaci paneli.. potom programy.. potom odinstalovat program.... sa mi zobrazia programy.. no tam internet ex. nie je.... Viete ja mam Wistu.... ja ked som kupil notebook. všetko tam už bolo....tak neviem.. ako teraz?????

no aj ja som si myslel, že keď si stiahnem tu novšiu verziu.. že sa mi tá hned vymaže.. ale vraj ju musim odinštalovať... vôbec ma to ďalej nepusti.. tak neviem???
mates s niečim takym skusenosti????:confused:
sondaw
11.11.09,16:53
Podívej se, jestli ho nemáš v aktualizacích, IE8 tam totiž je (na Vistě)
domenico.office
11.11.09,17:01
Súhlasím s tebou, že Vista má v základnom prevedení a asi do určitého času implementovaný IE 7. Tak som to mal aj ja a postupom času sa mi upgradoval na v.8 automaticky, nič som nemusel sťahovať, nič som nemusel odinštalovať. Máš povolené aktualizovať svoj operačný systém?
bublo24
11.11.09,17:51
no pozeral som tam...no ked som si tam do kolonky hledat... tak mi naslo internet ex... ale ziadne cislo tam nebolo....../to ma byt alebo nema???/
Nejak som vedľa asi...., alebo ako pisal domenicoo to mozno mam tam... niesom nejaky odbornik na pc , tak sorry za tie moje výrazy...:rolleyes:
Aktualizovať operačný windows.. myslis tým windows update????? lebo tu na tej stranke mi niečo také vypisalooo... ,,Microsoft Windows Updatebutton {padding: 0px 14px 1px 14px;width: 80px;height: 21px;overflow: visible;line-height: 15px;cursor: default;} Chcete-li nainstalovat aktualizace z tohoto webu, musíte být k počítači přihlášeni jako správce systému nebo člen skupiny Administrators. Pokud používáte systém Windows XP, můžete zjistit, zda jste správce, pomocí položky Uživatelské účty v Ovládacích panelech.

Poznámka: Je-li váš počítač připojen k síti, může vám v použití tohoto webu zabránit také nastavení síťových zásad. Potřebujete-li pomoci s aktualizacemi, obraťte se na správce systému.

tak ja neviemmm.. co to zac...Číslo chyby: 0x8DDD0002 :confused::confused:
..vyzna sa v tom niekto???
Fero11
11.11.09,17:55
Nieco ti poradim, vykasli sa na novsiu verziu IE a prehliadaj si web radsej cez operu (http://www.opera-prehliadac.com/) alebo firefox (http://www.mozilla.sk/firefox/)
domenico.office
11.11.09,18:19
Musím súhlasiť s Ferom, je viacero alternatívnych prehliadačov, ktoré sú oveľa lepšie, bezpečnejšie, rýchlejšie....čo ešte..???? IE používam len v dvoch prípadoch a to na kontrolu vystavených certifikátov pre zaručený elektronický podpis a na komunikáciu s portálom GOV. V ničom inom mi nechýba.

Ak ťa predsa len trápi mať tam IE 8, over si najprv, či máš povolené automatické aktualizácie a to spôsobom: Štart...Ovládací panel...Centrum zabezpečenia... a mal by si vidieť okno, ako na obrázku, ktorý som sem prilepil. Takto nastavené centrum zabezpečenia je nastavené správne a systém by sa mal automaticky upgradovať.
sondaw
11.11.09,19:36
Souhlasím s tím, že bych raději používala (a taky používám) jiný prohlížeč - Firefox, ale přece jen by sis měl zkontrolovat podle rady nahoře, jestli máš povolené automatické aktualizace. Taky by mě zajímalo, jestli máš SP a jaký, pokud máš povolené automatické aktualizace, mělo by ti to nabídnout jak stažení SP2, tak i IE8 a následně nainstalovat, neměl by s tím být problém, nic jsem ručně instalovat nemusela
bublo24
11.11.09,20:20
.. no ja inak používam firefox... a niekedy ten IE... no ja som chcel iba tak vedieť, keď mne to nešlooo ale čo už.. kašlem na to.. a aj vy.... Velmi peknee ďakujem.. ste super....
L1966M
15.11.09,17:59
Ahoj aj ja som mal taký problém ale vyriešil som to hneď kúpil som si preinšt. balík W7 išiel som z Visty hp. a je hotovo a som veľmi spokojný.
Inak daj si tam CClean a tam máš aj čistenei aj odinštalovacie prvky.