akire22
11.11.09,13:55
Dobrý deň, mohli by ste mi pomôcť? Som vyštudovaná učiteľka s titulom Mgr. pre 2. stupeň, mám 1 rok praxe ako vychovávateľka v CVČ a od nového školského roku 2009/2010 som začala pracovať ako pedagogický asistent učiteľa v špeciálnej základnej škole. Chcela by som vedieť do akej platovej a pracovnej triedy budem zaradená podľa nového zákona 317/2009.
Ďakujem veľmi pekne za pomoc.
ZlaticaB
11.11.09,13:04
VŠ I. stupňa - ak máš už za sebou uvádzanie začínajúceho učiteľa a si ako samostatný učiteľ tak potom do 9 ak si ešte ako začinajúci pedagog potom do 8
Sabadka
11.11.09,16:35
Dobrý deň, mohli by ste mi pomôcť? Som vyštudovaná učiteľka s titulom Mgr. pre 2. stupeň, mám 1 rok praxe ako vychovávateľka v CVČ a od nového školského roku 2009/2010 som začala pracovať ako pedagogický asistent učiteľa v špeciálnej základnej škole. Chcela by som vedieť do akej platovej a pracovnej triedy budem zaradená podľa nového zákona 317/2009.
Ďakujem veľmi pekne za pomoc.

VŠ vzdelanie I. stupňa začínajúci 8 Plt. trieda, samostatný 9 Pl. trida. Viď prílohu v téme platová trieda príspevok 61
akire22
12.11.09,17:43
Ďakujem za odpovede,nie som začínajúci pedagóg. Ale som kvalifikovaná na výkon asistentky učiteľa v špeciálnej základnej škole? Aj keď nemám špeciálnu pedagogiku, alebo to ako asistent nepotrebujem. Ďakujem.
Sabadka
13.11.09,07:03
Ďakujem za odpovede,nie som začínajúci pedagóg. Ale som kvalifikovaná na výkon asistentky učiteľa v špeciálnej základnej škole? Aj keď nemám špeciálnu pedagogiku, alebo to ako asistent nepotrebujem. Ďakujem.

Ako asistent učiteľa si nepotrebujete doplniť špec.pedagogiku, stačí klasické pedagogické vzdelanie. Pri asistsentoch maximálne možné zaradenie je VŠ. I. stupňa 9 platová trieda - samostatný ped. asistent
akire22
13.11.09,11:53
Ďakujem za pomoc.