Jana-MT
11.11.09,21:02
Ahojte, potrebujem poradiť.
štátny zamestnanec je od februára tohto roku v stálej štátnej službe a má priznaný osobný príplatok. V júni je mu ponúknuté pracovné miesto v tom istom služobnom úrade ale v inom odbore štátnej služby. Je zo strany zamestnávateľa v poriadku, že mu odoberie osobný príplatok s odôvodnením, že nastúpil do iného odboru š.s. a preto je ako keby zasa v skúšobnej dobe?? Nemalo by byť náhodou odobratie os. príplatku odvôvodnené nejakým porušením prac. disciplíny?? Podotýkam, že išlo o Rozhodnutie o zmene štátnozamestnaneckého pomeru - preradenie na vyššiu pozíciu.
Je to niekde v zákonoch uvedené, alebo je to len spôsob šetrenia peňazí??
Ďakujem za vaše odpovede
Jana-MT
12.11.09,05:22
Halooo,skúste sa mi niekto vyjadriť. Potrebujem nejaký relevantný názor.Dík
kvet
12.11.09,06:09
Áno, tento postup bol v súlade so zákonom č. 312/2001 Z. z. o štátnej službe ao zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, ktorý bol platný do 31.10.2009.
U štátneho zamestnanca došlo k zmene štátnozamestnaneckého pomeru podľa § 27 písm. b) citovaného zákona a to trvalým preložením v tom istom služobnom úrade do iného odboru štátnej služby podľa § 29 ods. 5 písm. a) citovaného zákona. Podľa § 85 ods. 2 citovaného zákona, osobný príplatok možno zvýšiť, znížiť alebo odobrať na základe úrovne kvality plnenia služobných úloh alebo pri zmene štátnozamestnaneckého pomeru podľa § 27.

Poznamenávam, že od 1.11.2009 je v účinnosti nový zákon o štátnej službe č. 400/2009 Z. z., ale aj podľa tohto nového zákona je možné osobný príplatok odobrať aj pri zmene štátnozamestnaneckého pomeru.
Jana-MT
13.11.09,06:35
no OK podľa par. 27, ale v starom zákone bolo uvedené ....odobrať pri zmene štátnozam. pomeru podľa par. 27 písm. l) - to je pri vyslaní do zahraničia.Ale myslím si že pokiaľ je služobné hodnotenie veľmi dobré, pracovník plní úlohy na vysokej úrovni- tak podľa mňa nie je dôvod odobrať osobný príplatok. Navyše podľa mňa by mal byť pracovník pred odňatím príspevku informovaný o tom, že neplní služobné úlohy tak, ako sa od neho očakáva, čiže nekvalitne pracuje a teda na základe tohto hodnotenia je mu niečo odobraté alebo znížené.
kaco11
13.11.09,07:16
A kedy bol prelozeny? Ucinnost noveho ci stareho zakona?
kvet
13.11.09,11:53
no OK podľa par. 27, ale v starom zákone bolo uvedené ....odobrať pri zmene štátnozam. pomeru podľa par. 27 písm. l) - to je pri vyslaní do zahraničia.Ale myslím si že pokiaľ je služobné hodnotenie veľmi dobré, pracovník plní úlohy na vysokej úrovni- tak podľa mňa nie je dôvod odobrať osobný príplatok. Navyše podľa mňa by mal byť pracovník pred odňatím príspevku informovaný o tom, že neplní služobné úlohy tak, ako sa od neho očakáva, čiže nekvalitne pracuje a teda na základe tohto hodnotenia je mu niečo odobraté alebo znížené.

... keď sa bavíme o starom zákone o štátnej službe, t.j. zákon č. 312/2001 Z. z., treba aj znenie tohto zákona aplikovať v čase, keď je potreba použiť ho. Tzn., že ust. § 85 ods. 2 zákona č. 312/2001 Z. z. bolo s účinnosťou od 1.6.2006 novelizované, a práve písm. l) bolo z uvedeného ust. vypustené !!!
Preto, ak bol osobný príplatok znížený, resp. odobratý z dôvodu akejkoľvek zmeny štátnozamestnaneckého pomeru podľa § 27 zákona v období od 1.6.2006 do 31.10.2009 bolo to v súlade so zákonom č. 312/2001 Z. z.