cece
31.08.05,16:10
Kto mi vie poradiť ako spracovávať docházdku / mzdy pri dvojsmennej prevádzke? Ako im nahadzovať hodiny? Ďakujem.
Hronská Iveta
25.09.05,16:51
Kto mi vie poradiť ako spracovávať docházdku / mzdy pri dvojsmennej prevádzke? Ako im nahadzovať hodiny? Ďakujem.
Vo Vašej otázke k dvojsmennej prevádzke je dosť málo údajov, nepostačuje na riadnu odpoveď. Naviac, celá táto téma sa ťažšie popisuje. Určite sa lepšie vysvetľuje osobne. Práve z toho dôvodu by som odporúčala, aby ste sa zúčastnili školenia. V prípade záujmu, zavolajte na hot-line a dohodnite si termín.
blcha
25.10.05,10:25
Cece, chceš mať nahodené, že pracoval od 14.00 do 22.00, alebo ti postačí, že v ten deň pracoval 8 hodín? Ja mám podobných zamestnancov, z podniku mi príde prehľad dochádzky, kde je napísané od-do a ja si nahodím iba odrobené hodiny, napr. 12 a k tomu ako ďalšiu položku prácu v noci alebo nadčas, podľa toho, čo treba. Na konci roka pošlem do archívu jednu zložku s prehľadmi dochádzky a na vrchu je mzdový list. Kto by chcel alebo potreboval, tak spätne zistí presne aj tie konkrétne hodiny.
Mimochodom, Hronská Iveta bude asi profesionálny olympák, že odpovedá tak profesionálne!
Hronská Iveta
26.10.05,15:59
Cece, chceš mať nahodené, že pracoval od 14.00 do 22.00, alebo ti postačí, že v ten deň pracoval 8 hodín? Ja mám podobných zamestnancov, z podniku mi príde prehľad dochádzky, kde je napísané od-do a ja si nahodím iba odrobené hodiny, napr. 12 a k tomu ako ďalšiu položku prácu v noci alebo nadčas, podľa toho, čo treba. Na konci roka pošlem do archívu jednu zložku s prehľadmi dochádzky a na vrchu je mzdový list. Kto by chcel alebo potreboval, tak spätne zistí presne aj tie konkrétne hodiny.
Mimochodom, Hronská Iveta bude asi profesionálny olympák, že odpovedá tak profesionálne!Blcha, ten text od "Mimochodom, ..." - to mám brať teraz ako urážku, alebo ako kompliment???:)
cece
26.10.05,17:23
Blcha, ako si prišiel k programu Olymp, že ti to meno nič nehovorí? Dúfam teda, že ma pamäť neklame. Mimochodom prihlásila som sa na školenie. Ďakujem za odozvu.
Manual
26.10.05,17:48
Blcha, ten text od "Mimochodom, ..." - to mám brať teraz ako urážku, alebo ako kompliment???:) Pani Hronská, berte to ako kompliment, asi sa s Vami ešte nestretol/a
Pekný večer...