akinom71
12.11.09,15:10
chcem sa opýtať. zamestnanec ukončil PP k 31.10.2009. V personalistike som mu upravila nárok na dovolenku prepočtom k 31.10.2009. Ku dňu ukončenia PP mu zostala dovolenka 6 dní. Po vygenerovaní pásky za október má na páske uvedený zostatok dovolenky 6 dní, ktoré nevyčerpal, a ktoré má mať preplatené. Nie som si istá, či na páske má figurovať zostatok dovolenky, i keď som ju potom v zdaniteľných náhradách dala na preplatenie.
Zadáva sa niekde inde tých ostatných 6 dní tak, aby po vygenerovaní pásky bol zostatok dovolenky 0 ? Lebo kolegyňa ma upozornila, že by tam nemal byť žiadny zostatok.

Ďakujem
bv_alexandra
16.11.09,06:11
Monika dovolenku zostávajúcu jednoducho ručne po preplatení prepíšeš na 0. Toto program nepočíta sam, čo ma niekedy vie pekne ročertiť;):)
akinom71
16.11.09,06:58
nakoniec som to tak spravila, čo sa mi, ale nie veľmi páči. Pretože som vlastne musela opraviť nárok na dovolenku tak, aby mi sedel so skutočne vyčerpanou dovolenkou. Mala by byť niekde v tej neprítomnosti zadaná možnosť dovolenka k preplateniu. Aby to bolo jasné aj pri spätnej kontrole. Ale čo už.
Ďakujem za radu.;)