inula
12.11.09,17:30
Ahojte,
nemate nahodou niekto skusenosti s tym,zeby si vas zamestnavatel daval preposielat VSETKY prichadzajuce maily kazdeho zamestnanca, tym padom kontroloval kazdu spravu,ktora vam pride?Neda sa to nejako napadnut?Ma na to pravo?
Nam to pripada ako totalna buzeracia.

Vdaka
misomiso
12.11.09,16:43
Ma na to pravo. Preco by to mala byt buzeracia?
Tweety
12.11.09,16:45
Ahojte,
nemate nahodou niekto skusenosti s tym,zeby si vas zamestnavatel daval preposielat VSETKY prichadzajuce maily kazdeho zamestnanca, tym padom kontroloval kazdu spravu,ktora vam pride?Neda sa to nejako napadnut?Ma na to pravo?
Nam to pripada ako totalna buzeracia.

VdakaMá dokonca aj právo zakázať používať mail na súkromné účely. Platí vás predsa za prácu.
misomiso
13.11.09,07:25
Ahojte,
nemate nahodou niekto skusenosti s tym,zeby si vas zamestnavatel daval preposielat VSETKY prichadzajuce maily kazdeho zamestnanca, tym padom kontroloval kazdu spravu,ktora vam pride?Neda sa to nejako napadnut?Ma na to pravo?
Nam to pripada ako totalna buzeracia.

Vdaka

Ja som si az teraz nahodou pozrel tvoj profil a docital som sa, ze si asistentka riaditela. No bez toho, ze by som sa ta chcel osobn dotknut - chudak taky riaditel.

Len chcem dodat, ze ulohou riaditela je riadit, a ak ma niekto nieco riadit, tak v prvom rade musi mat co najlepsi prehlad, co a ako sa vo firme deje, inak sa o nejakom riadeni neda vobec hovorit.

Ulohou asistentky je zasa asistovat, cize pomahat riaditelovi. Vo vsetkych jeho ulohach, teda aj v riadeni. Nie mozno v rozhodovani, ale v riadeni. To uz je na kazdom riaditelovi, ktorymi ulohami poveri asistentku, aby sa jeho praca stala efektivnejsou. Je jeasne, ze mnoho riaditelov sa uspokoji s varenim kavy a dvihanim telefonov, pripadne nejakym tym pohladkanim po stehne, no to uz je ina kapitola. Princip ostava rovnaky, ak si kazdy robi dobre svoju pracu, tak riaditel ma riadit a asistentka mu ma v tom asistovat.

Preto je pre mna zarazauce, ze prave ty sa pohorsujes nad tym, co by si mala vo firme sama pomahat presadzovat - aby ludia efektivne vyuzivali pracovny cas, aby pouzivali PC na pracu a nie na zabavu a aby praca kazdeho zamestnanca (to je jedno aka praca, co manualna alebo dusevna) podliehala kontrole a aby sa ta kontrola naozaj aj uskutocnovala.
Miššička
13.11.09,07:33
Na súkromnú poštu nech si zamestnanci používajú svoje osobné stránky napr. na zozname, azete a pod. a pán riaditeľ nech si kontroluje.
JarkaL
13.11.09,07:39
Aj tak v práci nemajú čo vypisovať súkromnú poštu. My sme v práci prístup na internet mali len cez PC našej sekretárky - to keď sme potrebovali kurz NBS a pod. O nejakej súkromnej pošte alebo pozeraní prezentácií nemohlo byť ani reči.
inula
13.11.09,07:44
Hmm, dakujem. Buzeracia preto,pretoze mi povie: Preco ste odpovedali takto a nie takto?Pripada nam to divne, to nas rovno moze prepustit a riesit si vsetko sam...nevie co sme sa dohodli telefonicky a preto su velakrat jeho narazky nemiestne a kazdy den vysvetlovat k stovke mailom,preco sa odpovedalo tak a tak,dost zabere casu.

Ale aj tak dakujem.
inula
13.11.09,07:47
K mojmu profilu - uz to nie je pravda, v tej praci a na tom poste uz nepracujem. Sorry, upravim si profil. To by som urcite tuto vec neriesila.
inula
13.11.09,07:48
Má dokonca aj právo zakázať používať mail na súkromné účely. Platí vás predsa za prácu.
Ja som nikde neuvadzala, ze mi tam chodia sukromne spravy...a nehovorim len za seba ale za vsetkych zamestnancov.
misomiso
13.11.09,08:58
Hmm, dakujem. Buzeracia preto,pretoze mi povie: Preco ste odpovedali takto a nie takto?Pripada nam to divne, to nas rovno moze prepustit a riesit si vsetko sam...nevie co sme sa dohodli telefonicky a preto su velakrat jeho narazky nemiestne a kazdy den vysvetlovat k stovke mailom,preco sa odpovedalo tak a tak,dost zabere casu.

Ale aj tak dakujem.

Vsetko je to iba o sposobe komunikacie. Ak sef reaguje snad nejako nemiestne a zamestnancom vytyka aj nepodstatne veci, tak do asi nie je dobry manazer. No na druhej strane ty zastupujes firmu a firma ma pravo povedat (dokonca musi povedat) ako sa ktore situacie v ramci komunikacie s partnermi a zakaznikmi budu riesit a firma tiez musi kontrolovat, ci vsetci stanovenu politiku dodrziavaju.

Neviem, ci jestvuje nejaka pracovne pozicia, kde by zamestnanec obcas nemusel obhajovat, preco spravil toto tak, alebo tamto onak.