bezmenny
12.11.09,18:42
mam problem s vymazanim suborov na usb kluci... ak dam nieco vymazat tak pri dokumentoch mi vymaze vsetko ale po chvili sa mi vsetko vrati spet ale uz bez udajov vo vnutri dokumentu, proste ukaze sa mi len ikonka
pri niektorych priecinkoch mi vypise ze je necitatelny alebo poskodeny a nejde ho vymazat vobec... ziadny vyrus tam nemam...
tym ze dam "odstranit" to nejde, ak by som sa mohol zbavit tych suborov? vdaka za odpovede
kincomop
12.11.09,17:55
a co tak ho skusit naformatovat? nerozumiem tomu co znamena ze subory sa ti vratia ale prazdne
domenico.office
12.11.09,18:00
Najjednoduchšie: Štart...Tento počítač....klik pravým na USB zariadenie...formátovať.

Upozornenie: C:/ nie je USB zariadenie !!!
wanrouter
12.11.09,18:01
No tam bude nejaky problem s klucom ... urcite naformatovat. A potom daj vediet ci sa to zopakovalo.
Chobot
13.11.09,07:25
mam problem s vymazanim suborov na usb kluci... ak dam nieco vymazat tak pri dokumentoch mi vymaze vsetko ale po chvili sa mi vsetko vrati spet ale uz bez udajov vo vnutri dokumentu, proste ukaze sa mi len ikonka
pri niektorych priecinkoch mi vypise ze je necitatelny alebo poskodeny a nejde ho vymazat vobec... ziadny vyrus tam nemam...
tym ze dam "odstranit" to nejde, ak by som sa mohol zbavit tych suborov? vdaka za odpovede

Keď formátovanie nepomôže, tak kúpiť nový USB kľúč. Priznám sa, že som bol lakomý dať veľa peňazí za USB kľúč (32 GB), tak som kúpil nejaké z Číny cez e-bay. Z troch kľúčov bol jeden dobrý. Druhý ukazoval kapacitu 32 GB, ale v skutočnosti išlo na neho nahrať len 512 MB a potom vyhlásilo, že Disc full. Neviem, ako to urobili, ale číňania sú koumáci.

Ten tretí sa pri ukladaní súborov tváril v pohode, nahral aj kopec údajov, ale keď sa išlo z neho čítať, tak boli súbory poškodené. Išli jedine zmazať. Ani u jedného nepomohlo formátovanie.

Takže USB kľúče sú rôzne. Bohužiaľ oprava je nemožná.

A to ti robí od novoty, alebo začal až teraz?
bezmenny
13.11.09,08:14
vdaka, formatovanie pomohlo
zrejme to boli zle nahrate subory, myslim ze chyba v kluci nieje
Mirkø Hajduk
12.02.13,20:22
mam problem s usb 8gb. ked ho vložím do počítača naskoči ikonka že ho treba formatovať. dam to formatovať ale po asi 10 sekundach naskoči tabulka že sistem vindows nemohol dokončit formatovanie. usb je uplne prázdne nieje čo formatovať a predsa naskakuje ikonka že treba formatovať :/
misoft
12.02.13,20:56
Aký spôsob formátovania dávaš. Úplný, alebo rýchly? Aký formát dávaš? FAT32 alebo NTFS?
Mirkø Hajduk
13.02.13,17:23
to je jedno či dam rychle, FAT32 alebo NTFS načitava niekolko sekund a tak nastala chyba.. :(
Mirkø Hajduk
13.02.13,17:24
skušal som všetky možnosti formatovania
misoft
13.02.13,20:44
Kúp nový a máš pokoj.
Vlado40
13.02.13,21:06
Skús Diskpart.
1.Spustite príkazový riadok ako správca
2.Napíšte diskpart a stlačte Enter
3.Pripojte USB kľúč
4.Napíšte list disk a stlačte Enter
5.Napíšte select disk 1 a stlačte Enter
6.Napíšte list volume a stlačte Enter
7.Napíšte select volume 3 a stlačte Enter
8.Napíšte create partition primary a stlačte Enter (Už sa dá formátovať !)
9.Napíšte format fs=fat label=”Kingston” QUICK a stlačte Enter

Kingston je iba príklad.
alebo:
http://www.slunecnice.cz/sw/hp-usb-disk-storage-format-tool/
Mirkø Hajduk
04.03.13,16:01
stiahol som ten progrmam z toho linku co ste poslal aj som to otvoril ako spravca a ked už som aj pripojil usb tak mi pri každom kroku pisalo ,,zariadení médií je chránený proti zápisu"
Vlado40
04.03.13,18:32
Nemá USB nejaký posuvný prepínač ? Aký je to USB kľúč ?
Mirkø Hajduk
04.03.13,18:48
klasicke ako každe ine usb DataTraver G3 Kingston

ked ho pripojim k pc tak mi v počitači naskči Vymenitelny disk (F:) otvorim ho a ked chcem nanho niečo vložiť tak napiše:

Tato položka sa nenašla.

Táto položka sa už nenachádza v priečinku počítač. Skontrolujte umiestnenie položky a skúste to znova.
misoft
04.03.13,18:57
Iné flešky pracujú korektne? Ak hej - tak táto "problémová" je chybná (aj flešky sa dajú reklamovať).

Ja v takom prípade flešku vyhadzujem a kúpim novú.
Mirkø Hajduk
04.03.13,19:17
ano ine USB funguju bezproblemovo.. no pri este jednom usb mi robilo to iste ale ani neviem ako to prešolo a už mi nenaskakovalo nič a ukladam nanho co chcem ako predtým.. to usb hadžem do koša a kupim si rovno hardisk :)
Ďakujem veľmi pekne za rady. ;)
Vlado40
04.03.13,19:31
Nainštaluj si ten program a skús naformátovať.
http://www.partitionwizard.com/free-partition-manager.html