moniq81
13.11.09,08:55
Ahojte poraďáci,

neviete mi pomôcť? Hľadám lacný silgranitový alebo fragnitový drez vo veľkosťi 810 mm. Už som pozerala všetky možné značky, ale cena najnižšia cena akú som našla bola cca 190 a viac eur. Neviete mi poradiť niečo lacnejšie? Lacnejší som videla už len Alveus v Merkury Markete za cca 120,- eur ale rozmer 780 mm. Nekupovali ste niečo také v Poľsku? Aké sú tam ceny?
Chobot
13.11.09,08:56
Ahojte poraďáci,

neviete mi pomôcť? Hľadám lacný silgranitový alebo fragnitový drez vo veľkosťi 810 mm. Už som pozerala všetky možné značky, ale cena najnižšia cena akú som našla bola cca 190 a viac eur. Neviete mi poradiť niečo lacnejšie? Lacnejší som videla už len Alveus v Merkury Markete za cca 120,- eur ale rozmer 780 mm. Nekupovali ste niečo také v Poľsku? Aké sú tam ceny?

To máš také, ako keby si chcela kúpiť nové AudiA4 za 25 tisíc EUR...

Ak chceš mať skutočne silgranitové umývadlo, tak si kúp riadne, nie nejakú epoxydovú napodobeninu.

Alveus je v pohode, je najlacnejší preto, lebo sa vyrába v SLovinsku. My máme tiež Alveus, Futur 30 (http://www.alveus.sk/-drezy/granit-ultragralgrmetalik/futur/futur-30-kerasil-granit/18976.html), jedinou nevýhodou je, že sa spodok drezu časom doškriabe, bude taký matný. Ale to asi každý silgranitový drez...
zubro85
13.11.09,09:17
neodporucal by som kupovat takuto vec podla ceny..totiz nieje pravda ze pri znackovej veci platis len za to ze je znackova, platis za to ze je do detailov prepracovana, lacne su len napodobeniny ktore nemyslia na dolezite detaily
moniq81
16.11.09,13:25
Ďakujem Vám za rady. Takže idem šetriť na poriadny drez...