Donda
01.09.05,10:06
Boli sme na dovolenke v Egypte. Bolo tam fajn, ale nie všetci z rodiny máme na dovolenku pekné spomienky. Moja polovička tam chytila nejaké brušné potiaže, ktoré pretrvávajú vo forme silných kŕčov až podnes (a to sme už mesiac doma). Sústavne drží dietu, dobral antibiotiká a je to stále to isté. Nemáte niekto z dovolenky podobné skúsenosti? Je možné, že sa to ťahá tak dlho? ...jáj, a syn má na chodidle odvtedy nejaké vyrážky, či čo to je. Akoby stúpil na ježka (vraj na hviezdicu) a veľmi ho to svrbí. Treba s tým ísť k lekárovi, či len (ako to robím ja vo svojom prípade) VYDRŽAŤ!!! - však bude aj lepšie, alebo horšie?!
sklenkova
01.09.05,08:19
No ja by som lekárovi určite išla,aj keď som najhorší pacient akého si možno predstaviť. Čo sa týka Egypta mne tam liezli stále na nervy,tí žobrajúci ,nikdy viac.Keď sme vyšli z uzavretej pláže to sa nedá k ničomu prirovnať
pyton
02.09.05,05:53
Na tú nohu možno pomôže fenistil gel.
Zuziana
02.09.05,06:00
Na hnačky a žalúdočné potiaže nadobudnuté v Egypte zaberajú ich domáce lieky, Naše antibiotiká sú neúčinné. Viem, že mnohí známi, aj keď sa u nich potiaže neprejavili tam, si tie ich antibiotiká priniesli domov .... a zabrali. Dokonca dom niekde čítala, alebo počula, že človek u ktorého sa prejavila hnačka až doma, si dával doniesť antibiotiká odtiaľ.
SERVIS
02.09.05,08:14
Ja som to dostala tiež až doma, lebo posledné dva dni dovolenky som už mala domácej
pálenky po krk a už som nemohla štamprlík ani cítiť. Ale kolega mi doniesol DIAX,/zostal mu z jeho dovolenky v Egypte/ takže ten mi krásne zabral a bol pokoj.
Mala som doma ešte celú krabičku, ale pri poslednom upratovaní som ju vyhodila. Možno by sa teraz zišla.
Tanicka
02.09.05,08:55
Boli sme na dovolenke v Egypte. Bolo tam fajn, ale nie všetci z rodiny máme na dovolenku pekné spomienky. Moja polovička tam chytila nejaké brušné potiaže, ktoré pretrvávajú vo forme silných kŕčov až podnes (a to sme už mesiac doma). Sústavne drží dietu, dobral antibiotiká a je to stále to isté. Nemáte niekto z dovolenky podobné skúsenosti? Je možné, že sa to ťahá tak dlho? ...jáj, a syn má na chodidle odvtedy nejaké vyrážky, či čo to je. Akoby stúpil na ježka (vraj na hviezdicu) a veľmi ho to svrbí. Treba s tým ísť k lekárovi, či len (ako to robím ja vo svojom prípade) VYDRŽAŤ!!! - však bude aj lepšie, alebo horšie?!
Ahoj,

no ja som po návrate z Egypta tiež mala čudný žalúdok. Dostala som na to kvapky hylak tuším..su na predpis a oni vlastne iba upravujú flóru v črevách..za pokus nič nedáš. :o)
Donda
02.09.05,18:18
Pekný večer! Nuž, u muža nezabrali ani lieky z Egypta, ani Hylak, a čo ma zarazilo, lekár mu nechce urobiť gastroskopiu bez výsledkov z histológie. ...že by to už neboli následky z dovolenky?