mckapco
01.09.05,14:22
Mate prosim Vas niekto skusenosti s paypay.com? potrebujem prijat platbu z USA, kde tento system paypay.com je pre nich ok, ale neviem ako by som potom roil danove prizanie, vite mi niekto poradit ako to funguje? nemam s paypay skusenosti

Dakujem!
Paula
01.09.05,16:55
Mate prosim Vas niekto skusenosti s paypay.com? potrebujem prijat platbu z USA, kde tento system paypay.com je pre nich ok, ale neviem ako by som potom roil danove prizanie, vite mi niekto poradit ako to funguje? nemam s paypay skusenosti

Dakujem!my by sme potrebovali skôr vedieť na základe čoho prijmeš peniaze.....v rámci podnikania alebo ako súkromná osoba, jedná sa o úhradu za tovar, službu, alebo ide o pôžičku a či čo?
Opravujem, keďže ide o účtovníctvo, pochopila som, že ide o podnikanie.
mckapco
02.09.05,08:06
ide o to, ze klient z USA mi potrebujem zaplatit fakturu ktoru mu vystavim (este neviem v akej mene to bude najvyhodnejsie - USD, alebo SKK???). Pre neho prevod na normalny ucet nie je vhodny resp. neviem ci sa to vobec sa. Ale sposob ako maju paypay - tojest peniaze zaplati cez VISU klient najprv im a oni mi poslu peniaze na ucet, tak toto je pre USA klienta OK. Neviem ci s tym nebudu problemy, mate s tym nejake skusenosti?
Dakuejm