tetrisss
13.11.09,18:30
Dnes bol taky pre vela ludi "mily" datum, piatok trinasteho. Kedysi som citala, ze v Anglicku sa robil nejaky vyskum, ci strach z tohto datumu je opravneny a naozaj sa zistilo, ze v tento den je viac nemilych udalosti, ako inokedy. Paradoxne je to vraj preto, ze ludia v ocakavani katastrof robia vacsie hluposti, ako to funguje u vas?
Paula
13.11.09,17:34
Na mojom konci funguje asi tak, že ak nenapíšeš, že je dnes 13-teho, tak o tom ani netuším:cool:
Zita5
13.11.09,17:48
Na mojom konci funguje asi tak, že ak nenapíšeš, že je dnes 13-teho, tak o tom ani netuším:cool:

Možno práve to je dobre , že človek ani nevie , že je trinásteho .Nemyslíš sústavne na to a nič sa Ti neprihodí , lebo si to myšlienkami neprivodíš .:)
Silvernola
13.11.09,17:49
U mňa to funguje presne podľa sterého známeho:
"Vieš čo to znamená, ak ti v piatok trinásteho prebehne cez cestu čierna mačka? Že sa chce dostať na druhú stranu!"
danushka
13.11.09,17:57
Na tom mojom konci je to zase tak, že keď je piatok, tak čím skôr chcem byť doma a mať víkend. S číslom to nič nemá.
Presne ako Zitka hovorí, pozitívne myšlienky prinášajú pozitívne veci a naopak.
A piatok je super aj ten 13teho !
hnedoočka
13.11.09,18:01
ktosi - kdesi napísal, že pre každého je šťastným číslom deň jeho narodenia.

keďže ja som sa narodila 13-eho, piatok- nepiatok, mám šťastný deň.;)

aj keď to beriem ako výmysel, mne to vyhovuje, pretože mne vyhovuje všetko pozitívne!:D
buchač
13.11.09,19:25
Mal som jednu kolegyňu ....

Tej tak statočne zadrbávalo v hlave , až to bolo neskutočné ...
Odhliadnuc od blbostí , že si osvetľovala to jedno oko v strede hlavy - Silvova metóda ??? , či ako sa to volalo , fungovala v takýchto dňoch / piatok 13.ho / asi v takom význame , že si brávala zásadne voľno .
Vrcholom všetkého bolo jedno zatmenie slnka .
Keď sme to v robote pozorovali vonku / tak , ako aj väčšina normálnych zvedavcov / , tak samozrejme aj nejaké to slovo padlo , proste debata ...
Vtedy sa iná kolegyňa vyjadrila o tej " normálnej " , že asi v čase zatmenia je zalezená v spálni pod perinou ...
Vtedy vlastne vysvitlo , že aká je vlastne táto naša kolegyňa poverčivá , zvláštna a čo ja viem , čo ešte ..radšej nerozvádzam , nebolo by to fér .;)
Halli
13.11.09,20:20
U mňa to funguje presne podľa sterého známeho:
"Vieš čo to znamená, ak ti v piatok trinásteho prebehne cez cestu čierna mačka? Že sa chce dostať na druhú stranu!"

Pre mňa to dnes znamenalo, že sa čierna kočka vyhrievala pod mojim autkom /zrejme vie kde je teplý motor :D/...a keď som otvorila dvere , keď som doňho znova nastupovala vybehla spod neho a kukala na mňa-tak som jej povedala : no nazdar cica :D
kalla maj
13.11.09,20:56
Piatok 13. nie je nešťastný deň, každý deň môže byť šťastný, stačí len chcieť;)
220870
13.11.09,21:03
pepsikova
13.11.09,21:22
..teda ja na piatok-13-steho, nedám dopustiť..vyslovene krásny deň..
..keď som si objednávala novučičké okná do celého bytu, s dátumom 13.11.som vôbec nespájala piatok..a deň predtým mi firma poslala email, že ráno, toho 13-steho,v piatok, o pol ôsmej sú u mňa..aj boli, chlapci makali ako včielky, boli veľmi šikovní a montáž, komplet aj zo žalúziami dokončili krátko po 17.30..a to chceli ešte upratovať folie a čojaviemčo..a bola to , prosím, firma "GABRIELA VALENTINOVÁ- SLOVAKTUAL TOPOLČANY"" a ja im ďakujem za krásny piatok - 13 steho...
legolas
14.11.09,06:21
..ja si tiež myslím ba som o tom presvedčený, že piatok 13násteho je normálny všedný deň a každý ho bude mať taký, aký si ho sám urobí...
svetluška
14.11.09,08:49
Nie pre každého je 13.zlý deň.Ja som sa vydávala 13.v piatok v novembri a máme veľmi dobré manželstvo,ktoré v roku 2010 oslávi 40 rokov a 13.novembra sa mi narodila dcéra v stredu a teraz oslávila 35.narodeniny v piatok trinásteho.Verím že bude dobré číslo aj naďalej.Prajem to aj všetkým ostatným.
tetrisss
14.11.09,11:22
No normalne ste ma potesili, lebo v absolutnej vacsine si z 13-ky nic nerobite, ja som cele roky byvala na c.13 a nic hrozne to nebolo.;)
lavi
14.11.09,11:59
piatok 13-steho vobec neriesim...celkovo numerologia mi nic nehovori.
AlaNR
15.11.09,07:43
Mne ráno v piatok 13-teho pred dvermi mraučali 4 čierne mačky :eek:

Keďže sú to naši miláčikovia a my sme si dovolili prispať, boli chúdence hladné.. Pýtali papať...;)
Takže ja mám piatok 13-teho každý boží deň...;)
tetrisss
15.11.09,08:39
A ja mam moje stasicko:---
220870
15.11.09,09:19
Ak platí teória vyváženosti vo vesmíre a každá akcia vyvoláva reakciu a naopak číslo 7 je šťastné ,tak by malo plaťiť utorky alebo stredy 7-meho by mali byť maximálne štastné dni .:D:D:D
Danielle369
15.11.09,09:29
No čítam že ja som tu jedna jediná čo som mala akurát ten piatok smolu..platila som fa cez banking a zadala som číslo účtu dobré ale kod banky zlý..a majitel účtu sa mi nechce ozvať...toto sa mi ešte nikdy nestalo...hold piatok 13..:) a hlavne moja nepozornosť..
babi2
15.11.09,09:41
No čítam že ja som tu jedna jediná čo som mala akurát ten piatok smolu..platila som fa cez banking a zadala som číslo účtu dobré ale kod banky zlý..a majitel účtu sa mi nechce ozvať...toto sa mi ešte nikdy nestalo...hold piatok 13..:)
Ty si vypátrala majiteľa účtu? Mne sa zdá dosť málo pravdepodobné, že existujú rovnaké čísla účtov v rôznych bankách. Podľa mňa sa Ti tá platba vráti späť, aké banky to boli?
Danielle369
15.11.09,09:48
mimotemy..je to ozaj náhoda ale skutočne to číslo má aj tento človek ako číslo na mojej faktúre..akurát iný kod banky..a jeho číslo mi poskytli v mojej banke..lebo som hned volala a vysvetlila celú situáciu a óni si to aj hned overili...ale hlavne že to možem zvaliť na piatok 13 a pritom to bola moja nepozornosť :)
babi2
15.11.09,09:52
mimotemy..je to ozaj náhoda ale skutočne to číslo má aj tento človek ako číslo na mojej faktúre..akurát iný kod banky..a jeho číslo mi poskytli v mojej banke..lebo som hned volala a vysvetlila celú situáciu a óni si to aj hned overili...ale hlavne že to možem zvaliť na piatok 13 a pritom to bola moja nepozornosť :)
A aké sú to banky?
frederyka
15.11.09,12:38
Rok 2009 mal tri takého dni - 13. februára, 13. marca a 13. novembra. nepostrehla som nič mimoriadne. Piatok ako každý iný, vždy sa teším domov, užiť si víkend.:)
diabol4
16.11.09,06:29
Na piatok trinásteho nezabudnem, pretože sa mi v tento deň narodil synček. Bolo to síce o jeden mesiac skôr ako predpokladaný termín, ale teším sa lebo je zdravý. V ten deň som si vôbec neuvedomovala, že je takýto dátum, brala som ho ako každý iný deň.