Radimeradim
14.11.09,11:28
1. Chcel by som sa spýtať keď som od zamestnávateľa dostal písomné upozornenie na porušenie pracovnej disciplíny na aké obdobie platí toto upozornenie a či po odstránení nedostatkov ktoré plynú z tohoto upozornenia toto upozornenie zaniká alebo sa so mnou bude ťahať po celú dobu na pracovisku.

2. ďalej som bol písomne upozornený ,že v prípade ak neodstránim uvedené nedostatky v stanovenej lehote môže byť so mnou rozviazaný pracovný pomer podľa § 63 ods.1 pism. d) bod 4. zákonníka práce.

Keď odstránim všetko v stanovenom termíne zaniká toto upozornenie ?
Po odstránení nedostatkov mam právo dostať upovedomenie že berú na vedomie že nedostatky boli odstránené ?
elaurie
16.11.09,08:15
mimotemy A čo má táto téma spoločné s daňami a clom? Požiadaj admina o preradenie témy do rubriky "Mzdové účtovníctvo, personalistika, odvody", tam snáď niekto odpovie...
Zoltán Kovács
16.11.09,09:31
1. Chcel by som sa spýtať keď som od zamestnávateľa dostal písomné upozornenie na porušenie pracovnej disciplíny na aké obdobie platí toto upozornenie a či po odstránení nedostatkov ktoré plynú z tohoto upozornenia toto upozornenie zaniká alebo sa so mnou bude ťahať po celú dobu na pracovisku. Upozornenie je jednorázové.....

2. ďalej som bol písomne upozornený ,že v prípade ak neodstránim uvedené nedostatky v stanovenej lehote môže byť so mnou rozviazaný pracovný pomer podľa § 63 ods.1 pism. d) bod 4. zákonníka práce.

Keď odstránim všetko v stanovenom termíne zaniká toto upozornenie ? Upozornenie ostáva, je to jednorázový akt. Nemá prečo zanikať. Bol si upozornený na nedostatky tvojej práce.
Po odstránení nedostatkov mam právo dostať upovedomenie že berú na vedomie že nedostatky boli odstránené ? Neviem či je to právo, ale takéto záležitosti by sa mali riadiť internými predpismi zamestnávateľa.


v citáte