stavebny dozor
14.11.09,11:30
Zdravicko podnikatelia, fyzicke o., pravnicke o., drahy clenovia, vazene damy vazeny pani. Nechce sa mi hladat na nete lebo je to zdlhave a zakony sa mi tiez studovat nechce...
Ide o to: "CHCEM ZMENIT ADRESU FIRMY, SRO-ČKY NA ADRESU, KDE UŽ JEDNA FIRMA SIDLO MA" PYTAM SA VAS, JE TO MOZNÉ? JE MOŽNÉ, ABY BOLI DVAJA KOHÚTI NA JEDNOM DVORKU?



Za Vaše fantastické, určite velmy skusené dotazy, Vám drahí spoluobcania vopred dakujem.



14.11.2009 stavebný dozor
..................... ................................................
Dátum Podpis konatela spoločnosti
Lianka
14.11.09,10:34
Ide o to: "CHCEM ZMENIT ADRESU FIRMY, SRO-ČKY NA ADRESU, KDE UŽ JEDNA FIRMA SIDLO MA" PYTAM SA VAS, JE TO MOZNÉ? JE MOŽNÉ, ABY BOLI DVAJA KOHÚTI NA JEDNOM DVORKU?

Nevidim v tom problem, pokial budes mat najomnu zmluva na tuto "adresu". Da sa predpokladat, ze je tam viac miestnosti, viac kancelarii a pod. Nie je zriedkave, ze na jednej adrese sidli viacero firiem.
stavebny dozor
14.11.09,10:42
vdaka za dotaz no zabudol som dodat ze ta adresa je rodinny dom nie administrativna budova. otec ma svoju firmu doma a ja u svokrovcov, ale chcem ju dat na adresu svojich rodicov
zalobaba
14.11.09,14:01
vdaka za dotaz no zabudol som dodat ze ta adresa je rodinny dom nie administrativna budova. otec ma svoju firmu doma a ja u svokrovcov, ale chcem ju dat na adresu svojich rodicov

platí detto. Pokiaľ budeš mať súhlas vlastníka nehnuteľnosti alebo nájomnú zmluvu, nie je v tom žiaden problém.
Economic
23.11.09,06:48
Zdravicko podnikatelia, fyzicke o., pravnicke o., drahy clenovia, vazene damy vazeny pani. Nechce sa mi hladat na nete lebo je to zdlhave a zakony sa mi tiez studovat nechce...
Ide o to: "CHCEM ZMENIT ADRESU FIRMY, SRO-ČKY NA ADRESU, KDE UŽ JEDNA FIRMA SIDLO MA" PYTAM SA VAS, JE TO MOZNÉ? JE MOŽNÉ, ABY BOLI DVAJA KOHÚTI NA JEDNOM DVORKU?



Za Vaše fantastické, určite velmy skusené dotazy, Vám drahí spoluobcania vopred dakujem.



14.11.2009 stavebný dozor
..................... ................................................
Dátum Podpis konatela spoločnosti

Tak ako napísala Žalobaba dá sa. 1. Musíš urobiť buď VZ, alebo rozhodnutie jediného spoločníka, vyhotoviť úplné znenie SZ alebo ZL. K tomu ten súhlas alebo nájomná zmluva. 2. Podáš návrh do OR + 66.- Eur, 3. Ohlásiš na živnostenské + 3.- Eurový kolok, ohlásiť na DÚ. No a na súdnom poplatku je možné ušetriť 50%. A ešte niečo, ak nie je v tej sročke ešte urobené Euro, tak to do toho zakomponuj tiež. Zmenu bez Eura neurobia.