bettylou
15.11.09,12:57
Prosím vás po stiahnutí súboru mi vypisuje túto chybu. mám prehrávač na tento prgm ale súbor mi nejde spustiť.
Fero11
15.11.09,12:17
a co je to za subor ?
nevidim dobre
Andy Kralik
15.11.09,12:42
a ine subory rovnakeho typu ti ide spustit? ak ano, asi je chybny konkretne tento subor. Skus ho ziskat este raz. Obcas sa stane ze pri kopirovani suboru urobi pocitac chybu.
domenico.office
15.11.09,13:19
Zaujímavý ten programík I-Doser..... Podľa všetkého je ten súbor poškodený, nekompletne stiahnutý, alebo niečo podobné.
viktorviktor
15.11.09,14:30
neznáma chyba, (vypadok siete pri sťahovaní programu)

Chybný názov súboru (Error 52)

Názvy súborov musia byť v súlade s operačným systémom dohovorov, ako aj základný súbor. V systéme Microsoft Windows, použite nasledujúce konvencie pre pomenovanie súborov a adresárov:
o Meno súboru alebo adresára môže mať dve časti: meno a voliteľné rozšírenie. Dve časti sú oddelené obdobia, napríklad myfile.new.

o Názov môže obsahovať až 255 znakov.

o Názov musí začínať buď písmenom alebo číslom. Môže obsahovať veľké alebo malé písmená (názvy súborov nie je case-sensitive), s výnimkou nasledujúce znaky: úvodzovky ("), Apostrof ('), Lomítka (/), Spätné lomítko (\), Dvojbodka (:) A zvislá čiara (|).

o Názov môže obsahovať medzery.

o Tieto mená sú rezervované a nemôže byť použitý pre súbory a adresáre: CON, AUX, COM1, COM2, COM3, COM4, LPT1, LPT2, LPT3, PRN, a NUL. Napríklad, ak sa pokúsite na meno súboru v PRN Otvoriť vyhlásenie, bude predvolená tlačiareň jednoducho stať cieľom pre Print # a Write # Vyhlásenie presmerovaný na číslo spisu uvedené v Otvoriť vyhlásenie.

o Nižšie sú uvedené príklady platných názvov súborov systému Microsoft Windows:

List.doc
Moja Memo.Txt
BUDGET.92
12345678.901
Druhý Try.Rpt
bettylou
16.11.09,07:54
Ďakujem