tomastomas
15.11.09,14:54
caute poradáci potreboval by som informácie ohladne začiatkov taxikárčenia, chcel by som si otvoriť taxislužbu, mám auto škodu feliciu, čo presne k tomu potrebujem, viem že potrebujem osvedčenie z krajského úradu, je možné pracovať na osvedčenie niekoho iného? Okrem taxametra a nálepiek, veže treba mi ešte nejakú špeciálnu výbavu? Dá sa auto používať aj na súkromné účely? Viem že sa platí cestná daň, ale ohladne dane z príjmov - platím podľa zisku? - to čo ukáže taxameter??? ideálne by bolo telefoniky, alebo mailom - mám viac otázok - zavolal by som - moje tel. č. 0907227848, mail: tomassadko@gmail.com, potreboval by som to dosť súrne
veronikasad
15.11.09,14:01
caute poradáci potreboval by som informácie ohladne začiatkov taxikárčenia, chcel by som si otvoriť taxislužbu, mám auto škodu feliciu, čo presne k tomu potrebujem, viem že potrebujem osvedčenie z krajského úradu, je možné pracovať na osvedčenie niekoho iného? Okrem taxametra a nálepiek, veže treba mi ešte nejakú špeciálnu výbavu? Dá sa auto používať aj na súkromné účely? Viem že sa platí cestná daň, ale ohladne dane z príjmov - platím podľa zisku? - to čo ukáže taxameter??? ideálne by bolo telefoniky, alebo mailom - mám viac otázok - zavolal by som - moje tel. č. 0907227848, mail: tomassadko@gmail.com
daj si do vyhladávania (nad hornou lištou PORADy) slovo taxi, nájdeš veľa tém, v ktorých sa táto problematika rozoberala
tomastomas
15.11.09,14:03
dakujem - cital som to ale nie je tam vsetko co by som chcel
veronikasad
15.11.09,14:05
dakujem - cital som to ale nie je tam vsetko co by som chcel
väčšina problémov je tam podrobne rozobratá, na ostatné si musíš nájsť kamaráta taxikára, ktorý bude ochotný ti poradiť.
tomastomas
15.11.09,14:20
:) jj myslel som si akurát nie je veľmi jednoduché nájsť kamaráta taxikára hlavne ak vie že chcem otvoriť taxi - skôr by som potreboval niekoho - taxikára nájsť napr. tu,
tomastomas
15.11.09,15:02
alebo ak by aj nebol taxikár - stačí že sa vyzná v problematike pretože niektoré veci sú len okrajovo spomenuté - potreboval by som to konkrétnejšie
moro2111
02.02.10,06:39
Už sa Ti to podarilo a funguješ???

Miro.