Petra Nová
15.11.09,15:01
Využila som možnosť, ktorú v ostatnom čas poskytuje Porada a s niekoľkými ďalšími členmi som založila miniPoradu. Uvítala som túto možnosť, pretože na nej možno neformálne hovoriť na akúkoľvek tému a predpokladám, že členom poskytuje ochranu a súkromie, ak si to želajú. Napríklad tým, aby jej obsah mohli vidieť len jej členovia. Tú ochranu vidím v tom, aby tam nemohli sliediť nicky, s jedným a tým istým základom.

Napriek garancii, že jej obsah vidia len členovia, niekedy ten pocit nemám. Preto som založila túto tému a dovoľujem si požiadať administrátora, aby ma uistil, že okrem neho, k príspevkom v miniPorade nemajú prístup iní členovia Porady-nečlenovia skupinky, ak je táto možnosť zvolená. Teda ani moderátori, v rámci svojich moderátorských právomocí. Túto informáciu nepotrebujem vedieť preto, žeby sa v miniskupinke viedli podvratné, alebo nevhodné debaty, ale sa mi zdá, žeby to bolo korektné, aby sa dalo na túto garanciu spoľahnúť. Tiež si myslím, že toto môže zaujímať aj ostatných, ak založia miniPoradu a budú sa rozhodovať o spôsobe, akým bude fungovať.
Petra Nová
16.11.09,17:25
Hm, hm.. uvažujem, či tá moja otázka je ťažká . To asi nie, odpoveď bude určite jednoduchá :), len kompetentní nie sú doma.;)
Richard
16.11.09,20:53
Momentálne som prosil aby sa miniPorady nevyužívali, keďže ich funkcionalita nie je úplne dokončená...
http://www.porada.sk/t120976-miniporada-novinka-na-porade.html

Ale nepocita sa zatial s tym ze by moderatori mohli vidiet sukromne miniPorady, tam si mozu manazovat obsah ich zakladatelia.
Petra Nová
17.11.09,09:31
Ďakujem za odpoveď. Myslím, že som ju pochopila správne:)
Danila
17.11.09,11:09
Ďakujem za odpoveď. Myslím, že som ju pochopila správne:)... a myslím, že môžeme fungovať, ako fungujeme. Všade dobre, doma najlepšie.;)
Stanislav 1975
17.11.09,12:02
... a myslím, že môžeme fungovať, ako fungujeme. Všade dobre, doma najlepšie.;)

Čo mamina povie ,to by malo platiť...:):rolleyes:
Petra Nová
17.11.09,13:04
Čo mamina povie ,to by malo platiť...:):rolleyes:
Stanko, ešte že si môj kamarát, lebo 25 na zadné strúčky by Ťa neminulo.;) Prababky, tie už nemajú žiadne slovo?:D
danushka
17.11.09,17:19
Tak Richard, pracuj ako pčelo, nezaháľaj... na miniporadách, lebo Ty to ešte nevieš, ale ja Ti pošepnem niečo...
Doma máme perinu, pod ktorou sa netreba báť. A miniporada je taká perinka na Porade...
A keby sa niekomu zachcelo pochopiť tieto moje vety nesprávne, tak perinka je báječná vec. V jej teple človek nazbiera nové sily, zahreje sa, ej dalo by sa o tej teplej duchne rozprávať, veru dalo...
Stanislav 1975
17.11.09,17:48
Stanko, ešte že si môj kamarát, lebo 25 na zadné strúčky by Ťa neminulo.;) Prababky, tie už nemajú žiadne slovo?:D

No samozrejme peti,ze aj ty si moja poradacka mamina,mamy mam 2 a otecka ani jedneho a zisiel by sa-nema kto alimenty platit...
Stanislav 1975
17.11.09,17:53
Tak Richard, pracuj ako pčelo, nezaháľaj... na miniporadách, lebo Ty to ešte nevieš, ale ja Ti pošepnem niečo...
Doma máme perinu, pod ktorou sa netreba báť. A miniporada je taká perinka na Porade...
A keby sa niekomu zachcelo pochopiť tieto moje vety nesprávne, tak perinka je báječná vec. V jej teple človek nazbiera nové sily, zahreje sa, ej dalo by sa o tej teplej duchne rozprávať, veru dalo...

Danuska,nie o perinke by sa dalo rozpravat,ale o tom,co sa deje pod tou perinkou...
danushka
17.11.09,18:19
Danuska,nie o perinke by sa dalo rozpravat,ale o tom,co sa deje pod tou perinkou...

Stanko, vôbec si ma nepochopil, nevadí:D:D:D. Keby som začala rozoberať prenesený význam mojich slov, uvrhla by som tému do klatky.

Kurnik Stnako, Tebe nedajú doma najesť:confused::confused::confused:;)
Danila
17.11.09,18:43
Tak Richard, pracuj ako pčelo, nezaháľaj... na miniporadách, lebo Ty to ešte nevieš, ale ja Ti pošepnem niečo...
Doma máme perinu, pod ktorou sa netreba báť. A miniporada je taká perinka na Porade...
A keby sa niekomu zachcelo pochopiť tieto moje vety nesprávne, tak perinka je báječná vec. V jej teple človek nazbiera nové sily, zahreje sa, ej dalo by sa o tej teplej duchne rozprávať, veru dalo......a domov sú aj ruky, na ktorých smieš plakať...kedysi napísal excelentne Miroslav Válek.:) A keď ináč nedáš Stanko, posmokliť môžeme aj pod perinkou.;) Miniporada bola vcelku skvelý pokus, ktorý vyšiel. Teda aspoň u nás doma.;)
Danila
17.11.09,18:53
Dievčence, prídite na chvíľu domov. Niečo Vám pošepnem.:);)Dôverné. Prečo tému 17.november uzatvorili predčasne. Aj keď ešte nie je polnoc.:mee:
Stanislav 1975
17.11.09,19:02
...a domov sú aj ruky, na ktorých smieš plakať...kedysi napísal excelentne Miroslav Válek.:) A keď ináč nedáš Stanko, posmokliť môžeme aj pod perinkou.;) Miniporada bola vcelku skvelý pokus, ktorý vyšiel. Teda aspoň u nás doma.;)

Apropo,M.Valek-podla mna je to najlepsi slovensky basnik novodobej historie,ale ked som to raz zverejnil,tak som bol obvineny,ze som velky komunista a pod...ale kolko ludi ten chlapik zachranil,to nikto nepovie...
Stanislav 1975
17.11.09,20:20
Stanko, vôbec si ma nepochopil, nevadí:D:D:D. Keby som začala rozoberať prenesený význam mojich slov, uvrhla by som tému do klatky.

Kurnik Stnako, Tebe nedajú doma najesť:confused::confused::confused:;)

Danuš,ja som ťa pochopil velmi dobre-len ty si nepochopila, moj prenesený význam...:D:D:D

A to s tým jedlom ako to je?-Hladnému sa...(ako to je?):D
kukučka
17.11.09,21:18
a ja že sa tu dozviem, čo nové je na Porade a to zas Stano pri babských sukniach :D
Stanislav 1975
18.11.09,06:12
a ja že sa tu dozviem, čo nové je na Porade a to zas Stano pri babských sukniach :D

Kukučka,už som to raz povedal a zopakujem-som na ženy,nie na mužov a radšej s nimi popíšem ako s chlapmi-o čom mam si písať napr. s buchačom alebo čo ja viem s misom?Tak nakoniec som blbý,že mám o niečo radšej ženy ako mužov...:confused::D
danushka
18.11.09,06:42
Máš pravdu Stanko :), sme úžasné, sme voňavé, sme milé, sme ligotavé, sme hrdinky...ostávaj naďalej pri nás, my Ťa máme rady !
Stanislav 1975
18.11.09,06:44
Máš pravdu Stanko :), sme úžasné, sme voňavé, sme milé, sme ligotavé, sme hrdinky...ostávaj naďalej pri nás, my Ťa máme rady !

No,ako ktorá,hmhm-:D:D:D
buchač
18.11.09,06:45
Kukučka,už som to raz povedal a zopakujem-som na ženy,nie na mužov a radšej s nimi popíšem ako s chlapmi-o čom mam si písať napr. s buchačom alebo čo ja viem s misom?Tak nakoniec som blbý,že mám o niečo radšej ženy ako mužov...:confused::D

Tak to si ma doslovne a do písmena zabil ....čistá vražda ....také veci ja nezabúdam , kua ....:rolleyes:
Hoci , tiež nie som na mužov , aj so ženskými viem dať reč , le toto je fakt silná káva , hotové kafe ...:---:D

Mišo , tak tomu dam avízo , aby si Ťa vychutnal ....;):---:D

A o čom ?
Ty si exot teda poviemTi , o čom už , keď nie aspoň o ženách ??? To minimálne ....
Prípadne daj tému a vyvediem Ťa aj z Mišom z omylu ....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
buchač
18.11.09,06:47
Máš pravdu Stanko :), sme úžasné, sme voňavé, sme milé, sme ligotavé, sme hrdinky...ostávaj naďalej pri nás, my Ťa máme rady !

Aj Ty Brutus....???

Počkaj zajac , veď keď Ťa stretnem , zmeníš názor ....;):rolleyes::---:D

A tá chvíľa sa pomaly , ale iste blíži ...:rolleyes::cool:
Stanislav 1975
18.11.09,06:48
Tak to si ma doslovne a do písmena zabil ....čistá vražda ....také veci ja nezabúdam , kua ....:rolleyes:
Hoci , tiež nie som na mužov , aj so ženskými viem dať reč , le toto je fakt silná káva , hotové kafe ...:---:D

Mišo , tak tomu dam avízo , aby si Ťa vychutnal ....;):---:D

A o čom ?
Ty si exot teda poviemTi , o čom už , keď nie aspoň o ženách ??? To minimálne ....
Prípadne daj tému a vyvediem Ťa aj z Mišom z omylu ....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D
Danila
18.11.09,12:01
Aj Ty Brutus....???

Počkaj zajac , veď keď Ťa stretnem , zmeníš názor ....;):rolleyes::---:D

A tá chvíľa sa pomaly , ale iste blíži ...:rolleyes::cool:...pre každého...;)
Aspoň v tom sme si rovní. :) Teda minimálne my dvaja.:---
bv_alexandra
18.11.09,12:27
Ja teda neviem,
ale myslím si že na pokec je tu šuťák, tam vás môžu tiež všetci čítať, ak ide o toto.
a ak nie
Tak máte miniporadu, tak prečo ju nevyužívate?
:confused::confused::confused:
Petra Nová
18.11.09,15:23
Keď som zakladala túto tému, predpokladala som, že ona skončí vyjadrením admina a mojim poďakovaním.:) Z príspevkov však vidím, že téma vzbudila záujem a chuť diskutovať o rôznych aspektoch miniporady . Tiež vidím, že nie je každý tejto debate naklonený, aj keď recept je jednoduchý, stačí nečítať.

Vzhľadom k tomu, že systém miniPorád nie je plne funkčný a so vznikom nových sa ráta v budúcnosti, prosím, aby sa prestalo v téme diskutovať. Pre propagáciu miniPorad bolo urobené možno viac ako dosť. A ak sa niekomu bude zdať, že je v téme niečo naviac, než malo byť, alebo nesúviselo s témou, je to tiež jednoduché.;)
Danila
18.11.09,15:48
Ja teda neviem,
ale myslím si že na pokec je tu šuťák, tam vás môžu tiež všetci čítať, ak ide o toto.
a ak nie
Tak máte miniporadu, tak prečo ju nevyužívate?
:confused::confused::confused:Zo dňa na deň je tu viac a viac moderátorov. Komu sme ublížili? Koho sme ohovorili? Koho sme osočili? Nikoho. A neposielaj nás, kam sa nám nechce. A nečítaj, ak sa Ti nechce. A neprikazuj, čo máme a nemáme. Už sme veľkí, ak si to ešte nepochopila. ;):)
Danila
18.11.09,15:49
Keď som zakladala túto tému, predpokladala som, že ona skončí vyjadrením admina a mojim poďakovaním.:) Z príspevkov však vidím, že téma vzbudila záujem a chuť diskutovať o rôznych aspektoch miniporady . Tiež vidím, že nie je každý tejto debate naklonený, aj keď recept je jednoduchý, stačí nečítať.

Vzhľadom k tomu, že systém miniPorád nie je plne funkčný a so vznikom nových sa ráta v budúcnosti, prosím, aby sa prestalo v téme diskutovať. Pre propagáciu miniPorad bolo urobené možno viac ako dosť. A ak sa niekomu bude zdať, že je v téme niečo naviac, než malo byť, alebo nesúviselo s témou, je to tiež jednoduché.;)Prepáč, prepáč, nechcela som, musela som. Už som v tejto téme ako hrob. Tichúčko.:rolleyes:

P.S. Asi je tu veľa úsmevných smejkov a to je popudlivé. Radšej palce. Teda tie červené.
Stanislav 1975
18.11.09,15:53
Zo dňa na deň je tu viac a viac moderátorov. Komu sme ublížili? Koho sme ohovorili? Koho sme osočili? Nikoho. A neposielaj nás, kam sa nám nechce. A nečítaj, ak sa Ti nechce. A neprikazuj, čo máme a nemáme. Už sme veľkí, ak si to ešte nepochopila. ;):)

Už aby boli tie miniporady funkčné, konečne sa priblížime k demokratizácii(aspoň dúfam)
Stanislav 1975
18.11.09,15:55
Ja teda neviem,
ale myslím si že na pokec je tu šuťák, tam vás môžu tiež všetci čítať, ak ide o toto.
a ak nie
Tak máte miniporadu, tak prečo ju nevyužívate?
:confused::confused::confused:

Saška, čo si taká napajedená? :eek:Stalo sa niečo?,hmhm-ja neviem ale prečo nám zakazuješ sa vyjadrovať v Petrinej téme?:confused:
Petra Nová
18.11.09,16:12
Saška, čo si taká napajedená? :eek:Stalo sa niečo?,hmhm-ja neviem ale prečo nám zakazuješ sa vyjadrovať v Petrinej téme?:confused:

Stanko, ale tú moju prosbu, aby sa nediskutovalo mimo témy, som myslela vážne.
Stanislav 1975
18.11.09,16:16
Stanko, ale tú moju prosbu, aby sa nediskutovalo mimo témy, som myslela vážne.
Ale nooo,na základe akého dovodu si sa tak rozhodla?Nesúhlasím...
Petra Nová
18.11.09,16:21
Ale nooo,na základe akého dovodu si sa tak rozhodla?Nesúhlasím...
Dôvod? Uplatnenie petrokracie v praxi.:) Ak nesúhlasíš a budeš pokračovať, dám vymazať.;):D
Stanislav 1975
18.11.09,16:23
Dôvod? Uplatnenie petrokracie v praxi.:) Ak nesúhlasíš a budeš pokračovať, dám vymazať.;):D

Ale Peti,však sa hneď neurážaj,za to že Saška sa zle vyspinkala(alebo čo sa jej stalo),tak hneď neruš tému-ja chcem pokračovať...
Petra Nová
18.11.09,16:27
Ale Peti,však sa hneď neurážaj,za to že Saška sa zle vyspinkala(alebo čo sa jej stalo),tak hneď neruš tému-ja chcem pokračovať...
Stanko, dám to urobiť bez milosti a vôbec nie som urazená:)
bv_alexandra
18.11.09,18:06
Nechcela som nikoho uraziť a už vonkoncom som sa nechcela hrat na moderátora.
Nebolo to myslené v zlom.
Ale uznajte stále sa tu diskutuje o mrnikoch v témach a pod. Príde nováčik, a hned si môže napr urobiť zlý obraz o fungovaní porady.
Ste v Ohlasoch, tak aspon ste mohli požiadať o presmerovanie do iného chlievika - napr. kaviarne.
Ja som to myslela naozaj len z tohto titulu. A nechcela som sa nikoho dotknúť ani uraziť.
Ale takto naozaj nikdy poriadok na porade neudržime, a ten poriadok predsa tvoríme my všetci - registrovaní.
Tak ešte raz prepáčte.
Nováčikovia sú kolkokrát poslaný pod ťažkú zem ked zle zaradia tému, a my starší - myslím časovo na porade:D by sme im mali ist príkladom, či nie?:)
:);)
Danila
19.11.09,07:50
Stanko, ale tú moju prosbu, aby sa nediskutovalo mimo témy, som myslela vážne.:):D;):---
Danila
19.11.09,08:08
Dôvod? Uplatnenie petrokracie v praxi.:) Ak nesúhlasíš a budeš pokračovať, dám vymazať.;):DNo, ja musím porušiť sľub, že budem ticho, ako obyčajne.:)Vysvetli prosím, ctenej Porade, čo je to petrokracia. Lebo už teraz ak zafungovalo poraďácke šu,šu,šu, pokiaľ obíde všetky nicky, bude z Teba petrohradská grácia.;):):D

P.S. A vedz, že pokiaľ dáš vymazať, bola to milučká témička. Vzor pre nováčikov, ako sa dá zasmiať kdekoľvek, keď je dobrá vôľa. A vybav si to so mnou až doma.:rolleyes::mee:
Petra Nová
19.11.09,10:19
No, ja musím porušiť sľub, že budem ticho, ako obyčajne.:)Vysvetli prosím, ctenej Porade, čo je to petrokracia. Lebo už teraz ak zafungovalo poraďácke šu,šu,šu, pokiaľ obíde všetky nicky, bude z Teba petrohradská grácia.;):):D

P.S. A vedz, že pokiaľ dáš vymazať, bola to milučká témička. Vzor pre nováčikov, ako sa dá zasmiať kdekoľvek, keď je dobrá vôľa. A vybav si to so mnou až doma.:rolleyes::mee:
Ách, jaj !!! Či och?:) Danilka, Stanko, prečo ste večne rebelujúce dietky, ktoré kašľú na starú prababku??? A nútite ju neplniť si vlastné priania???
Ale aj tak Vás mám oboch rada:):):):):).
A keď túto témičku uznal za vhodnú aj tisíckový ...., aby tu pripojil svoje neodolateľné príspevky, ktoré vopchal pre istotu aj do môjho mailu na dobrú noc, tak nič sa mazať nebude. Ale pre istotu tému uzavriem.
Danilka, však vieš, že ja na lekcie zo slušnosti nezabúdam a názory len ťažko mením:D.
Petra Nová
19.11.09,10:24
Áááááááááá .....zisťujem, že ani zamykať sa nebude, pretože už je tá možnosť pre zakladateľa témy zrušená. Tak si treba dobre rozmyslieť, či a akú tému založiť. ;):---:mee:
Stanislav 1975
19.11.09,10:26
Ách, jaj !!! Či och?:) Danilka, Stanko, prečo ste večne rebelujúce dietky, ktoré kašľú na starú prababku??? A nútite ju neplniť si vlastné priania???
Ale aj tak Vás mám oboch rada:):):):):).
A keď túto témičku uznal za vhodnú aj tisíckový ...., aby tu pripojil svoje neodolateľné príspevky, ktoré vopchal pre istotu aj do môjho mailu na dobrú noc, tak nič sa mazať nebude. Ale pre istotu tému uzavriem.
Danilka, však vieš, že ja na lekcie zo slušnosti nezabúdam a názory len ťažko mením:D.

Peti, ani ach ani och ale podľa mojích skúseností najčastejšie jooooj-:D:D:D:D
Danila
19.11.09,10:34
Peti, ani ach ani och ale podľa mojích skúseností najčastejšie jooooj-:D:D:D:D....alebo Ach, Bože...;)
Stanislav 1975
19.11.09,10:36
....alebo Ach, Bože...;)

Aj to už bolo-;):D:D
Petra Nová
19.11.09,10:39
....alebo Ach, Bože...;)
Ako keby som počula samu seba;)
kukučka
19.11.09,10:40
a čo tak premenovať a fuknúť do kaviarne? Totiž som včera uvažovala, že založím novú - Stano a baby :D:D:D
oceňujem, ako sa vynájde v každej situácii, jeho včerajší pokus som objavila až dnes a smejem sa od ucha k uchu :D:D:D
mimotemy Stano, ale aj napriek tomu, furt máš ešte jeden rest u dvoch, však vieš...ak nedáš do poriadku, vykričííííím - jak Jariabek v pamätnej filmovej scéne.
Danila
19.11.09,10:46
a čo tak premenovať a fuknúť do kaviarne? Totiž som včera uvažovala, že založím novú - Stano a baby :D:D:D
oceňujem, ako sa vynájde v každej situácii, jeho včerajší pokus som objavila až dnes a smejem sa od ucha k uchu :D:D:D
mimotemy Stano, ale aj napriek tomu, furt máš ešte jeden rest u dvoch, však vieš...ak nedáš do poriadku, vykričííííím - jak Jariabek v pamätnej filmovej scéne.Kukulienka, betulienka, ako Ťa tu rada vidím, aj zasmiať na sebe sa vieme, aj si vieme vynadať so smejkom, aj udobriť, ale:
My sme slušňáci, čo kaviarne obchádzajú, teda minimálne z dôvodu zákazu fajčenia:eek: a najradšej sa vyvaľujeme doma na gauči s laptopom na kolenách a na našej milovanej Porade. A nepremenovať Petra, prosím, ani nepresúvať, už nás raz presunuli;), za týmto nadpisom sme ešte ako tak v utajení...:--- Keď pánbičko dá, aj motyka vystrelí.:)
kukučka
19.11.09,10:52
Kukulienka, betulienka, ako Ťa tu rada vidím, aj zasmiať na sebe sa vieme, aj si vieme vynadať zo smejkom, aj udobriť, ale:
My sme slušňáci, čo kaviarne obchádzajú, teda minimálne z dôvodu zákazu fajčenia:eek: a najradšej sa vyvaľujeme doma na gauči s laptopom na kolenách a na našej milovanej Porade. A nepremenovať Petra, prosím, ani nepresúvať, už nás raz presunuli;), za týmto nadpisom sme ešte ako tak v utajení...:--- Keď pánbičko dá, aj motyka vystrelí.:)

vidíš a ja zas kvôli smradu :D Prestaňte fajčiť :---:---:---
Stanislav 1975
19.11.09,10:53
a čo tak premenovať a fuknúť do kaviarne? Totiž som včera uvažovala, že založím novú - Stano a baby :D:D:D
oceňujem, ako sa vynájde v každej situácii, jeho včerajší pokus som objavila až dnes a smejem sa od ucha k uchu :D:D:D
mimotemy Stano, ale aj napriek tomu, furt máš ešte jeden rest u dvoch, však vieš...ak nedáš do poriadku, vykričííííím - jak Jariabek v pamätnej filmovej scéne.

:eek::eek::eek:Možem ja za to,že ma skor priťahujú baby ako chalani,že som sa taký narodil???Čo sa mám teraz ísť hneď a zaraz zastreliť?:D:D:D:eek::eek::eek:
Inak kukučka, rest nemám- Xanti je vybavená a alla pravdepodobne tiež...-tebe to nedá spávať teda...:confused::mad:
Petra Nová
19.11.09,10:57
Kukulienka, betulienka, ako Ťa tu rada vidím, aj zasmiať na sebe sa vieme, aj si vieme vynadať zo smejkom, aj udobriť, ale:
My sme slušňáci, čo kaviarne obchádzajú, teda minimálne z dôvodu zákazu fajčenia:eek: a najradšej sa vyvaľujeme doma na gauči s laptopom na kolenách a na našej milovanej Porade. A nepremenovať Petra, prosím, ani nepresúvať, už nás raz presunuli;), za týmto nadpisom sme ešte ako tak v utajení...:--- Keď pánbičko dá, aj motyka vystrelí.:)
Píšeš, ..... že nepremenúvať, ani nepresúvať...! Len aby sa iní nezaslúžili o to, že skončíme o dve poschodia nižšie.
kukučka
19.11.09,11:02
keby si ty vedel ako ja dobre spím :D
neprekrekrúcaj, mne neprekáža, že máš rád baby, ja mám rada gavalierov, stará škola, chápeš?
zlezaradil tak áno či nie? čo je to pravdepodobne? a bukéta je kde, háá?
kukučka
19.11.09,11:05
Petra jedno odsunutie si prežila s veľkou noblesou, neprežiješ presunutie? ;):---
Stanislav 1975
19.11.09,11:06
keby si ty vedel ako ja dobre spím :D
neprekrekrúcaj, mne neprekáža, že máš rád baby, ja mám rada gavalierov, stará škola, chápeš?
zlezaradil tak áno či nie? čo je to pravdepodobne? a bukéta je kde, háá?

Keby si ty vedela aký som ja gavalier- šaty pochválim, aj účes,aj miesto na obede uvoľním,proste som najlepší a najskromnejší zároveň a vobec to nieje schizofrénia...:D:D:D
Buketa? zaslúžiš si? Ja veru neviem...:D-šak srdiečko som ti poslal,nestačí?
kukučka
19.11.09,11:09
Stano ty ... :D:D:D Bukéta dievčatám, nie mne! A samochvála smrdí! :---:D:D:D
Danila
19.11.09,11:48
Píšeš, ..... že nepremenúvať, ani nepresúvať...! Len aby sa iní nezaslúžili o to, že skončíme o dve poschodia nižšie.
Každé poschodíčko má svoje čaro, občas aj v suteréne sa dá šantiť. A čo Ťa po iných, oni už nahlasovali, nahlasujú a budú nahlasovať. Také ľahké nevieš?
Pre tých, čo sa budú snažiť:

Vytvorte koridor!:);):D:rolleyes::---
buchač
19.11.09,11:51
:eek::eek::eek:Možem ja za to,že ma skor priťahujú baby ako chalani,že som sa taký narodil???Čo sa mám teraz ísť hneď a zaraz zastreliť?:D:D:D:eek::eek::eek:
Inak kukučka, rest nemám- Xanti je vybavená a alla pravdepodobne tiež...-tebe to nedá spávať teda...:confused::mad:

Hej , áno , súhlasím ....ešte aj pištol Ti dodám , aj ráž si môžeš vybrať ....;):rolleyes:
kukučka
19.11.09,13:02
no Juraj, toto je ozaj zabijacký humor, čo tak buchnúť poldeci? :D
Chobot
19.11.09,13:05
Téma na žiadosť zadávateľa uzatvorená.
Petra Nová
13.01.10,20:25
Téma na žiadosť zadávateľa uzatvorená.
Požiadala som Chobota, aby otvoril túto tému, lebo sa mi zdalo zaujímavé podeliť sa s dvojmesačnými skúsenosťami fungovania jednej miniporady, kvôli ktorej bola založená.

Keď sme zakladali našu miniporadu, ani mi nebol jasný jej zmysel, pretože na Porade sa dá rozprávať v témach, cez odkazy, aj cez SS. Takže sa mi miniporada zdala aj trochu zbytočná. Bola to však novinka a lákalo ma ju vyskúšať.;)
Veľmi skoro po tom, čo sme sa začali v nej rozprávať, objavila som jej čaro. V súkromí a v slobode vyjadrovania, bez okrikovania a moralizovania. A tiež vo voľnom, ale kultivovanom humore a slovníku. Aj v tom, že sa môžem rozprávať s viacerými naraz a hlavne s tými, ktorí sa rozprávať chcú a sú jednotní v určitej filozofii, aj keď občas rozdielni v názoroch.:D
Takže možnosť založiť miniporadu jednoznačne vnímam ako dobrú a prospešnú vec na našej Veľkej Porade.:)

V súčasnosti vidím na Porade množstvo skupiniek, ktorých založenie sa uskutočnilo, ale vlastne nefungujú. Zakladateľ, resp. správca je v nej sám, a asi ani nechce, aby tam niekto ďalší pribudol, pretože u viacerých je zamknutá možnosť sa do nej prihlásiť. A pritom ide o miniporady, ktoré by mohli byť svojim založením verejné, pretože už z názvu vyplýva, že problematika by mohla zaujímať viacerých. To je to, čomu u nových skupiniek nerozumiem. Ale uznávam, že je to právo zakladateľa.
Tiež sa teším z toho, že jedna z tém, ktorá bola zdrojom neustálych nedorozumení na Porade, zmizla v miniskupinke, kde si môžu jej členovia zrejme povedať všetko slobodne, bez toho, aby to ostatných znepokojovalo.

A jedna technická vec. Je jasné, že v miniporadách sa pripájajú, fotografie, obrázky a muzika ........... atď. Kým na veľkom portáli pri pripájaní obrázkov a muziky sa tieto rozvinú, resp. sú hneď prehrávateľné, v miniporadách sa zobrazujú len linky, na ktoré treba ďalej klikať. Aspoň v našej to tak ide. A teraz neviem, či to len ja neviem, alebo to tak musí byť.;)

A to je asi všetko, pochválila som si vlastné dieťa a teraz sa môžem ísť k nemu potešiť.:---:)
Stanislav 1975
13.01.10,20:36
Požiadala som Chobota, aby otvoril túto tému, lebo sa mi zdalo zaujímavé podeliť sa s dvojmesačnými skúsenosťami fungovania jednej miniporady, kvôli ktorej bola založená.

Keď sme zakladali našu miniporadu, ani mi nebol jasný jej zmysel, pretože na Porade sa dá rozprávať v témach, cez odkazy, aj cez SS. Takže sa mi miniporada zdala aj trochu zbytočná. Bola to však novinka a lákalo ma ju vyskúšať.;)
Veľmi skoro po tom, čo sme sa začali v nej rozprávať, objavila som jej čaro. V súkromí a v slobode vyjadrovania, bez okrikovania a moralizovania. A tiež vo voľnom, ale kultivovanom humore a slovníku. Aj v tom, že sa môžem rozprávať s viacerými naraz a hlavne s tými, ktorí sa rozprávať chcú a sú jednotní v určitej filozofii, aj keď občas rozdielni v názoroch.:D
Takže možnosť založiť miniporadu jednoznačne vnímam ako dobrú a prospešnú vec na našej Veľkej Porade.:)

V súčasnosti vidím na Porade množstvo skupiniek, ktorých založenie sa uskutočnilo, ale vlastne nefungujú. Zakladateľ, resp. správca je v nej sám, a asi ani nechce, aby tam niekto ďalší pribudol, pretože u viacerých je zamknutá možnosť sa do nej prihlásiť. A pritom ide o miniporady, ktoré by mohli byť svojim založením verejné, pretože už z názvu vyplýva, že problematika by mohla zaujímať viacerých. To je to, čomu u nových skupiniek nerozumiem. Ale uznávam, že je to právo zakladateľa.
Tiež sa teším z toho, že jedna z tém, ktorá bola zdrojom neustálych nedorozumení na Porade, zmizla v miniskupinke, kde si môžu jej členovia zrejme povedať všetko slobodne, bez toho, aby to ostatných znepokojovalo.

A jedna technická vec. Je jasné, že v miniporadách sa pripájajú, fotografie, obrázky a muzika ........... atď. Kým na veľkom portáli pri pripájaní obrázkov a muziky sa tieto rozvinú, resp. sú hneď prehrávateľné, v miniporadách sa zobrazujú len linky, na ktoré treba ďalej klikať. Aspoň v našej to tak ide. A teraz neviem, či to len ja neviem, alebo to tak musí byť.;)

A to je asi všetko, pochválila som si vlastné dieťa a teraz sa môžem ísť k nemu potešiť.:---:)

Peti,akože pekne si to napísala,len by ma zaujímalo,prečo ja mám v tvojej miniporade STOP-ku?:mee:,resp.som nebol pozvaný...:mee:
danushka
13.01.10,20:49
Peti,akože pekne si to napísala,len by ma zaujímalo,prečo ja mám v tvojej miniporade STOP-ku?:mee:,resp.som nebol pozvaný...:mee:

Stanko, ale veď požiadaj Peťku o povolenie vstupu, zaklopkáš na dvierka, donesieš kávičku a kytičku a si tam :).
Petra Nová
13.01.10,20:51
Peti,akože pekne si to napísala,len by ma zaujímalo,prečo ja mám v tvojej miniporade STOP-ku?:mee:,resp.som nebol pozvaný...:mee:
Zisťujem, že veľmi nepresne som napísala ten záver, keď to tak po sebe čítam. Žiadne vlastné dieťa. Je to spoločné dieťa všetkých a zdá sa, že vydarené.;):)
Stanko, žiadna stopka. Neprejavil si však záujem v začiatkoch a teraz je tam popísaných aj veľa osobných veci. To je asi ten problém.:confused:
Stanislav 1975
13.01.10,20:56
Zisťujem, že veľmi nepresne som napísala ten záver, keď to tak po sebe čítam. Žiadne vlastné dieťa. Je to spoločné dieťa všetkých a zdá sa, že vydarené.;):)
Stanko, žiadna stopka. Neprejavil si však záujem v začiatkoch a teraz je tam popísaných aj veľa osobných veci. To je asi ten problém.:confused:

takže predsa Stop-ka?:D:D:D
šak počkaj-ja si založím miniporadu s Paulou a tiež ťa tam nepustím...:D:D:D
Stanislav 1975
13.01.10,20:58
Stanko, ale veď požiadaj Peťku o povolenie vstupu, zaklopkáš na dvierka, donesieš kávičku a kytičku a si tam :).

Danuš,ale kdeže Peťa ma už nemá rada...:mee:
Dnes som troška sentimentálny-to vieš,aj muži majú svoje dni...:D:D
Paula
13.01.10,20:59
takže predsa Stop-ka?:D:D:D
šak počkaj-ja si založím miniporadu s Paulou a tiež ťa tam nepustím...:D:D:D


:eek:
Stanislav 1975
13.01.10,21:00
:eek:

:D
Petra Nová
13.01.10,21:03
takže predsa Stop-ka?:D:D:D
šak počkaj-ja si založím miniporadu s Paulou a tiež ťa tam nepustím...:D:D:D
Stanko, vieš, že Ťa stále rada. Prečo také píšeš? Hm.... ? Vymažeme, dohodneme a si tam! Teda, ak budeš chcieť !:D
Stanislav 1975
13.01.10,21:06
Stanko, vieš, že Ťa stále rada. Prečo také píšeš? Hm.... ? Vymažeme, dohodneme a si tam! Teda, ak budeš chcieť !:D

Ale neee Peti, nič nemažme-som ťa len chcel troška "poštengrovať"...,všetko je ok, všetko je allright...;)
danushka
13.01.10,21:07
Stanko, vieš, že Ťa stále rada. Prečo také píšeš? Hm.... ? Vymažeme, dohodneme a si tam! Teda, ak budeš chcieť !:D

Aj si budeš môcť vybrať, či do kuchynky a či na balkón...my fajčiari sa zhovárame s nefajčiarmi cez okienko:D.
Petra Nová
13.01.10,21:09
Aj si budeš môcť vybrať, či do kuchynky a či na balkón...my fajčiari sa zhovárame s nefajčiarmi cez okienko:D.
:D a to všetko v rámci demokracie:D
Stanislav 1975
13.01.10,21:10
Aj si budeš môcť vybrať, či do kuchynky a či na balkón...my fajčiari sa zhovárame s nefajčiarmi cez okienko:D.

ja mám tiež tento zlozvyk,čo už taký je život...;)-už sa 10 rokov odnaučam...:eek:
Petra Nová
13.01.10,21:12
Ale neee Peti, nič nemažme-som ťa len chcel troška "poštengrovať"...,všetko je ok, všetko je allright...;)
Stanko, tak potom ma už Ty nemáš rád:D To som teda dopadla. :mee:
Stanislav 1975
13.01.10,21:17
Stanko, tak potom ma už Ty nemáš rád:D To som teda dopadla. :mee:

práveže naopak-ja rád štengrujem aj dobrých známych...:rolleyes:
Petra Nová
13.01.10,21:21
práveže naopak-ja rád štengrujem aj dobrých známych...:rolleyes:
Veď ešteže tak !:D
Danila
14.01.10,06:33
ja mám tiež tento zlozvyk,čo už taký je život...;)-už sa 10 rokov odnaučam...:eek:Stanko nezúfaj:D, ja už celých 30 a som tu. A len zaťukaj, až potom uvidíš, ako je na Porade a ako v miniporade. Uf, a čosi vzácne sa dozvieš aj o chlapoch, však to zostane v rodine......:);)
Petra Nová
14.01.10,09:11
Danilka - za včerajšok, absencia.:D
Danila
14.01.10,09:55
Danilka - za včerajšok, absencia.:DVčera som si sypala na hlavu popol.........;) U kaderníka...:)
jarecko
24.03.10,10:23
Tato tema so svojim nazvom sa mi akurat hodi na zodpovedanie mojich nasledujucich otazok. O co ide:

Som spravcom jednej miniPorady na pozvanie, do ktorej maju zaujem vstupit dve osoby, ktore sa stali clenmi velkej Porady iba toho roku 2010 v mesiaci februar. Problem je v tom, ze ked zadam ich nicky pre zaslanie pozvania softwerovy system Porady mi stale odpise oznam v anglickom jazyku a to sa opakuje stale az do dnesneho dna, citujem:

This user is not allowed to join Social Groups

Tito clenovia nemaju doteraz na velkej Porade zaslany ziaden prispevok, maju tam nulu. Ked ma poziadali o clenstvo ini clenovia zaregistrovani v roku 2009 a neskorsie tiez z nulou prispevkov, system ich neodmietol.

1. Moja otazka znie ako dlho maju clenovia zaregistrovani na velkej Porade s nulou prispevkov cakat ( mesiac, polroka, rok) aby sa mohli stat clenmi miniPorady na pozvanie?

2. Co by mali urobit aby to urychlili a im system pozvanie neodmietal?

3. Maju dosiahnut nejaky pocet prispevkov (kolko) alebo ake podmienky maju splnit?
endrju
24.03.10,17:35
Tato tema so svojim nazvom sa mi akurat hodi na zodpovedanie mojich nasledujucich otazok. O co ide:

Som spravcom jednej miniPorady na pozvanie, do ktorej maju zaujem vstupit dve osoby, ktore sa stali clenmi velkej Porady iba toho roku 2010 v mesiaci februar. Problem je v tom, ze ked zadam ich nicky pre zaslanie pozvania softwerovy system Porady mi stale odpise oznam v anglickom jazyku a to sa opakuje stale az do dnesneho dna, citujem:

This user is not allowed to join Social Groups

Tito clenovia nemaju doteraz na velkej Porade zaslany ziaden prispevok, maju tam nulu. Ked ma poziadali o clenstvo ini clenovia zaregistrovani v roku 2009 a neskorsie tiez z nulou prispevkov, system ich neodmietol.

1. Moja otazka znie ako dlho maju clenovia zaregistrovani na velkej Porade s nulou prispevkov cakat ( mesiac, polroka, rok) aby sa mohli stat clenmi miniPorady na pozvanie?

2. Co by mali urobit aby to urychlili a im system pozvanie neodmietal?

3. Maju dosiahnut nejaky pocet prispevkov (kolko) alebo ake podmienky maju splnit?
Tu je odpoved na Tvoje otazky: http://www.porada.sk/t131008-overovanie-novych-clenov-koniec-vandalom-na-porade.html
jarecko
24.03.10,17:38
Precital som si to. Ale, ze by som tam nasiel odpovede sa mi nezda.
jarecko
24.03.10,19:21
Tipujem.
Dajú jeden príspevok, pritom budú cez SMS overení a môžeš ich prijať.
Mozno tak bude.
Jeden sa registroval 06.02.2010, číže deň pred spustenim registracie a druhy 25.02.2010. Ked som spravne pochopil z prispevkov tak registracia funguje tak, ze registrovat sa mozem aj tisic raz bez toho aby som mohol pisat v temach, ale ako nahle poslem z nicku prvy prispevok tak system zapyta tel. cislo ktore ked odoslem tak mi na neho pride SMSkou heslo, ktore spetne vlozim do formulara a po odoslani dostanem moznost pisat v temach.
arizona
24.03.10,19:33
Mozno tak bude.
Jeden sa registroval 06.02.2010, číže deň pred spustenim registracie a druhy 25.02.2010 a ten druhy už by mal uviesť tel. č. pri registraci inač by nebol zaregistrovany a teraz znova ked napise jeden prispevok bude musiet znova zadavat tel. cislo, to je nejake Kocurkovo.

mimotemyjarecko, vieš o tom, že máš rovnaký avatar ako alla66 (http://www.porada.sk/member.php?u=30173) ?
Strááášne to mýli ;)
jarecko
24.03.10,20:04
mimotemyjarecko, vieš o tom, že máš rovnaký avatar ako alla66 (http://www.porada.sk/member.php?u=30173) ?
Strááášne to mýli ;)
Rovnaky nie je, je tam nejaky rozdiel.
ludex
24.03.10,20:05
mimotemyjarecko, vieš o tom, že máš rovnaký avatar ako alla66 (http://www.porada.sk/member.php?u=30173) ?
Strááášne to mýli ;)


Ale nie, alla má oveľa krajšejšíííííííí,sexi! ;):D
jarecko
24.03.10,20:09
Ale nie, alla má oveľa krajšejšíííííííí,sexi! ;):D
Aspon niekto, kto vidi rozdiel a ked je, tak niet co riesit. :)

Kedze moj povodny prispevok sa nakoniec dostal do stavu kde sa zacina porovnavat, ktory avatar je viac sexi idem riesit problem v mojom prispevku do temy kde na to vyzyva sam administrator toutou vetou: Ak by Vám niečo nefungovalo prosím oznámte mi to v tejto téme-Overovanie nových členov, koniec vandalom na Porade