Katie5
15.11.09,16:38
Dobry den, chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti ohladom spevnenia brusneho svalstva na dermatologickej klinike laserom, alebo nejaku podobnu proceduru na to urcenu. Videla som kratku reportaz na tomto linku, a zaujalo ma to.

http://www.markiza.sk/clanok-relacia/zo-zakulisia-markizy/512791-chysta-zuzka-kanocz-dalsie-nahe-sceny
pasuliatko
15.11.09,19:31
cvičiť cvičiť cvičiť
Bastian
15.11.09,19:37
cvičiť cvičiť cvičiť
Dá sa aj tak... ale vraj aj taký pravidelný sex dokáže zázraky :)
pasuliatko
15.11.09,19:53
Dá sa aj tak... ale vraj aj taký pravidelný sex dokáže zázraky :)

na brucho? :D
Aankaa
15.11.09,20:05
na brucho? :D

No a nie? záleží predsa od polohy :D:D:D. Ale o tom už nie na porade :)

...okrem cvičenia / a sexu ;)/ ešte odporúčam aj spevňovacie krémy a masírovať, masírovať, masírovať.
pasuliatko
15.11.09,20:37
ja mám veľké bruško :D ale cvičiť sa mi nechce a na krémy nejak nie sú financie :D
Katie5
16.11.09,06:40
Neviem, ja tym kremikom nejak neverim, ma s tym niekto osobne skusenosti?
Aj tak mi neda ten laser.... ako to funguje?
delonka
16.11.09,06:54
Videla som program,kde sa snažili presvedčiť ženy, že prístroj ich zbaví nadbytočných tukov-prepáčte dievčatá, ale je to podľa mňa len a len o pohybe a menšej spotrebe jedla, . nemusí to byť posilovňa, stačia prechádzky, minimálne 3x do týždňa a vlastne, každý príde na to sám čo mu vyhovuje-počúvajme svoje telo, čo nám hovorí a riaďme sa podľa toho., ja osobne veľmi obdivujem moletné ženy, všimnite si ich pleť, vyhladená, bezproblémová, to však asi súvisí aj s mysľou., pokiaľ sa máša rada taká aká si, nemáš čo riešiť.,

pekný deň všetkým
Valcake
16.11.09,16:04
Zdravím, pozrela som si ten link a končí sa dobre. Ak je taká vymoženosť prečo nie. Ja len pridám ešte, ak na to niekto má. Tiež mám taký názor ako pasuliatko: cvičiť, cvičiť,cvičiť
Aankaa
17.11.09,06:45
Zdravím, pozrela som si ten link a končí sa dobre. Ak je taká vymoženosť prečo nie. Ja len pridám ešte, ak na to niekto má. Tiež mám taký názor ako pasuliatko: cvičiť, cvičiť,cvičiť

Súhlasím s tebou. Ak niekto na to má..... ale po čase si myslím, že sa jej to stane návykové, bude skôr vyhľadávať túto alternatívu spevňovania, predsa len je to pohodlnejšie. A po niekoľkých rokoch, ktovie, ako môže to bruško vyzerať. A keď bude musieť vynechať sedenia, či vlastne :) ležania z nejakých vážnych dôvodov, ako bude jej brucho vyzerať?? Ktovie.
Ja mám tiež svoj vek, deti, ...a verte mi, že sa mi šialene nechcelo, ale dnes úspešne kvitujem už polrok cvičenia 2x týždenne taebo a výsledky sú viditeľné. Aj hmatateľné ;). Popri tom som objavila veľmi dobrú telovú kozmetiku v perfektnej cene a skutočne som na seba pyšná.
wegamizi
17.11.09,06:59
Dobry den, chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti ohladom spevnenia brusneho svalstva na dermatologickej klinike laserom, alebo nejaku podobnu proceduru na to urcenu. Videla som kratku reportaz na tomto linku, a zaujalo ma to.

http://www.markiza.sk/clanok-relacia/zo-zakulisia-markizy/512791-chysta-zuzka-kanocz-dalsie-nahe-sceny
Myslim si, ze keby tieto zazracne stroje a kremiky fungovali na ludske telo tak, ako sa to prezentuje v reklamach, tak by urcite celebrity, co nemaju nudzu o peniaze, vyuzivali hojne tieto " ulety".
Priklad: zoberte si MADONU, kolko hodin denne cvici celu svoju karieru, aby mala telo take, ake ma. Mylim, ze tiez by radsej lezala na stole a nechala sa vyhladkavat koli krase, ved je to prijemnejsie. Kto ma nabeh na ukladanie tuku na brusku, jedine cvicenie je zazracny liek.
Aankaa
17.11.09,07:09
Myslim si, ze keby tieto zazracne stroje a kremiky fungovali na ludske telo tak, ako sa to prezentuje v reklamach, tak by urcite celebrity, co nemaju nudzu o peniaze, vyuzivali hojne tieto " ulety".
Priklad: zoberte si MADONU, kolko hodin denne cvici celu svoju karieru, aby mala telo take, ake ma. Mylim, ze tiez by radsej lezala na stole a nechala sa vyhladkavat koli krase, ved je to prijemnejsie. Kto ma nabeh na ukladanie tuku na brusku, jedine cvicenie je zazracny liek.

Nemôžeš porovnávať Madonnu, ona maká pre svoje vlastné presvedčenie a svoje telo potrebuje pripraviť na všetky svoje turné. Akoby mohla vydržať takéto tempo, keby sa nechala iba hladkať v salónoch?
Pozri si skôr iné celebrity. Myslím si, že tie stroje naozaj pomáhajú, ale postupne si tie dávky musíš zväčšovať.
Katie5
17.11.09,08:23
Súhlasím s tebou. Ak niekto na to má..... ale po čase si myslím, že sa jej to stane návykové, bude skôr vyhľadávať túto alternatívu spevňovania, predsa len je to pohodlnejšie. A po niekoľkých rokoch, ktovie, ako môže to bruško vyzerať. A keď bude musieť vynechať sedenia, či vlastne :) ležania z nejakých vážnych dôvodov, ako bude jej brucho vyzerať?? Ktovie.
Ja mám tiež svoj vek, deti, ...a verte mi, že sa mi šialene nechcelo, ale dnes úspešne kvitujem už polrok cvičenia 2x týždenne taebo a výsledky sú viditeľné. Aj hmatateľné ;). Popri tom som objavila veľmi dobrú telovú kozmetiku v perfektnej cene a skutočne som na seba pyšná.
taebo znie dobre heh pozriem nieco o tom. a o aku telovu kozmetiku sa jedna?
wegamizi
17.11.09,08:35
Aankaa, nemozem s tebou suhlasit. Madonu som dala ako priklad, lebo ju pozname vsetci. Nebudem predsa vypisovat, ze mame doma telocvicnu-posilnovnu, chodi cela moja rodina pravidelne cvicit a su vidiet aj vysledky. Uveri mi niekto, ked ma nepoznate? Nie, neuveri, tak preto ta Madona.
Takze este raz, podla mna, vsetky tie hladkacie stroje su blbinky. Treba sa cvicenim dopracovat k peknemu brusku, alebo cvicenim si udrziavat pripadny dokonaly vzhlad.
Aankaa
17.11.09,08:40
taebo znie dobre heh pozriem nieco o tom. a o aku telovu kozmetiku sa jedna?
Taebo je taký trošku odlišný štýl formovania a spevňovania tela v porovnaní s aerobikom, o pilates ani nehovorím. ..Všetky cvičenia sú príliš rýchle, lebo takými musia byť, aby si človek nepoškodil svaly. Dlho som tomuto cvičeniu nevedela prísť na chuť, ale postupne som si ho zamilovala. Chodia ho cvičiť aj ženy po 50+, aj ženy s 20 kg nadváhou... tak som zotrvala aj ja. Niektoré cviky nerobím dokonale vzhľadom na dávny úraz ramena, aj žienky s určitými zdravotnými problémamy niečo vynechajú, ale.... nemenila by som.
A čo sa týka kozmetiky, tak skôr asi ss, lebo som sa rozhodla túto značku predávať a e-shop mám vo "výstavbe". Sama som prešla k používaniu týchto výrobkov už pred časom, najmä pleťová kozmetika mi výrazne pomohla.
Aankaa
17.11.09,08:46
Aankaa, nemozem s tebou suhlasit. Madonu som dala ako priklad, lebo ju pozname vsetci. Nebudem predsa vypisovat, ze mame doma telocvicnu-posilnovnu, chodi cela moja rodina pravidelne cvicit a su vidiet aj vysledky. Uveri mi niekto, ked ma nepoznate? Nie, neuveri, tak preto ta Madona.
Takze este raz, podla mna, vsetky tie hladkacie stroje su blbinky. Treba sa cvicenim dopracovat k peknemu brusku, alebo cvicenim si udrziavat pripadny dokonaly vzhlad.
...tie stroje nemôžu byť blbinky, keď výsledky sú viditeľné. To by si potom mohla "vyhodiť" aj všetky prístroje v kozmetických salónoch, ktoré sa používajú pri "rekonštrukcii tváre". Výsledky sú predsa viditeľné, alebo si nevidela nikoho, kto to využíva? Už len samotné kvalitné krémy aké výsledky zanechávajú.... A čo sa týka Madonny, tak tá určite používa výrobky o kvalite ktorých sa nám ani nesníva :). a cene tiež.
Zhodneme sa asi len v tom, že cvičiť, cvičiť, natierať, natierať :)
wegamizi
17.11.09,19:10
...tie stroje nemôžu byť blbinky, keď výsledky sú viditeľné. To by si potom mohla "vyhodiť" aj všetky prístroje v kozmetických salónoch, ktoré sa používajú pri "rekonštrukcii tváre". Výsledky sú predsa viditeľné, alebo si nevidela nikoho, kto to využíva? Už len samotné kvalitné krémy aké výsledky zanechávajú.... A čo sa týka Madonny, tak tá určite používa výrobky o kvalite ktorých sa nám ani nesníva :). a cene tiež.
Zhodneme sa asi len v tom, že cvičiť, cvičiť, natierať, natierať :)
Suhlasim, ze treba cvicit. Nechcem ale zachadzat mimo temy, ale tie pristroje v kozmetickych salonoch su tiez.................???? Skus otvorit novu temu, pohovorime:rolleyes:;)
cabada
17.11.09,19:27
na bruško len
cielene a pravidelne cvičiť
a
úprava jedálnička na zdravý
;)