Jana304
15.11.09,18:04
Ahojte, citam tu same dobre rady, tak by som potrebovala pomoct. Zle som vypocitala mzdu-pracovnik mal PN a ja som na nu zabudla takze pracovnik dostal na ucet o par tisic viac. Zamestnavatel po hromoch a bleskoch chce tie eura odo mna a tak sa pytam ci existuje dajaky pravny predpis aby pracovnik vyplatu vratil na ucet a bola mu poslana riadna alebo ten rozdiel ktory mu nepatri vratil.Dakujem vam
veronikasad
15.11.09,17:12
Ahojte, citam tu same dobre rady, tak by som potrebovala pomoct. Zle som vypocitala mzdu-pracovnik mal PN a ja som na nu zabudla takze pracovnik dostal na ucet o par tisic viac. Zamestnavatel po hromoch a bleskoch chce tie eura odo mna a tak sa pytam ci existuje dajaky pravny predpis aby pracovnik vyplatu vratil na ucet a bola mu poslana riadna alebo ten rozdiel ktory mu nepatri vratil.Dakujem vam
Pozri § 131 Zákonníka práce.
Skús sa so zamestnancom dohodnúť na vrátení neoprávnene vyplatenej mzdy.

Zrážky zo mzdy a poradie zrážok
§ 131
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-1-3-2009-a.html#hore)

(1) Zo mzdy zamestnanca zamestnávateľ prednostne vykoná zrážky poistného na sociálne poistenie, preddavkov poistného na verejné zdravotné poistenie, nedoplatku z ročného zúčtovania preddavkov na verejné zdravotné poistenie, príspevku na doplnkové dôchodkové sporenie, ktoré platí zamestnanec podľa osobitného predpisu, zrážky preddavku na daň alebo dane, nedoplatku preddavku na daň, daňového nedoplatku, nedoplatku, ktorý vznikol zavinením daňovníka na preddavku na daň a na dani vrátane príslušenstva a nedoplatku z ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti.

(2) Po vykonaní zrážok podľa odseku 1 môže zamestnávateľ zraziť zo mzdy len
a) preddavok na mzdu, ktorý je zamestnanec povinný vrátiť preto, že neboli splnené podmienky na priznanie tejto mzdy,
b) sumy postihnuté výkonom rozhodnutia nariadeným súdom alebo správnym orgánom,
c) peňažné tresty a pokuty, ako aj náhrady uložené zamestnancovi vykonateľným rozhodnutím príslušných orgánov,
d) neprávom prijaté sumy dávok sociálneho poistenia a dôchodkov starobného dôchodkového sporenia alebo ich preddavky, štátnych sociálnych dávok, dávok v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi, peňažných príspevkov na kompenzáciu sociálnych dôsledkov ťažkého zdravotného postihnutia a peňažného príspevku za opatrovanie, ak je zamestnanec povinný ich vrátiť na základe vykonateľného rozhodnutia podľa osobitného predpisu,
e) nevyúčtované preddavky cestovných náhrad,
f) náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo jej časť, na ktorú zamestnanec stratil nárok alebo mu nárok nevznikol,
g) náhradu mzdy za dovolenku, na ktorú zamestnanec stratil nárok, prípadne na ktorú mu nárok nevznikol,
h) sumu odstupného alebo jeho časť, ktorú je zamestnanec povinný vrátiť podľa § 76 ods. 3.

(3) Ďalšie zrážky zo mzdy, ktoré presahujú rámec zrážok uvedených v odsekoch 1 a 2, môže zamestnávateľ vykonávať len na základe písomnej dohody so zamestnancom o zrážkach zo mzdy, alebo ak povinnosť zamestnávateľa vykonávať zrážky zo mzdy a iných príjmov zamestnanca vyplýva z osobitného predpisu.
Lianka
15.11.09,18:33
A co tak urobit vyplatu spravne a v dalsom mesiaci mu vyplatit o to menej?

Nema narok na tie peniaze, je to neopravnene vyplatenie.
Jana304
16.11.09,09:01
Dakujem Vám ste strašne milí idem tomu pracovníkovi napísať list. Ďakujem Jana