zuzina1
16.11.09,09:27
Prosím o radu. Priateľ pracuje ako lekár. Som na pn s diagnózou rizikové tehotenstvo, predpoklad predčasného pôrodu. Z uvedeného dôvodu podal zamestnávateľovi žiadosť o nezaradenie do služieb ( nočné a celovíkendové služby ) v mesiacoch 12/2009 a 01/2009. Zamestnávateľ jeho žiadosť zamietol, nakoľko jeho dôvody nepovažuje za dôležité. V pracovnej náplni nemá uvedenú povinnosť slúžiť nad rámec svojho pracovného času. Môže ho vôbec do služieb nútiť ?
ivka70
16.11.09,08:48
Priznam sa, ten dovod sa aj mne zda trochu pritiahnuty za vlasy.

Toto hovori o praci nadcas zakonnik prace:
§ 97
Práca nadčas

(1) Práca nadčas je práca vykonávaná zamestnancom na príkaz zamestnávateľa alebo s jeho súhlasom nad určený týždenný pracovný čas vyplývajúci z vopred určeného rozvrhnutia pracovného času a vykonávaná mimo rámca rozvrhu pracovných zmien.

(2) U zamestnanca s kratším pracovným časom je práca nadčas práca presahujúca jeho týždenný pracovný čas. Tomuto zamestnancovi nemožno nariadiť prácu nadčas.

(3) Pri pružnom pracovnom čase je práca nadčas práca vykonávaná zamestnancom na príkaz zamestnávateľa alebo s jeho súhlasom mimo základného pracovného času pri uplatnení

a) pružného pracovného dňa nad dĺžku pracovnej zmeny pripadajúcej na príslušný deň podľa rozvrhu týždenného pracovného času určeného zamestnávateľom,

b) pružného pracovného týždňa nad určený týždenný pracovný čas,
c) pružného štvortýždňového pracovného obdobia nad určený pracovný čas pripadajúci na toto obdobie.

(4) Ak zamestnanec nadpracúva prácou vykonávanou nad určený týždenný pracovný čas pracovné voľno, ktoré mu zamestnávateľ poskytol na jeho žiadosť, alebo pracovný čas, ktorý odpadol pre nepriaznivé poveternostné vplyvy, nejde o prácu nadčas.

(5) Prácu nadčas môže zamestnávateľ nariadiť len v prípadoch prechodnej a naliehavej zvýšenej potreby práce, alebo ak ide o verejný záujem, a to aj na čas nepretržitého odpočinku medzi dvoma zmenami, prípadne za podmienok ustanovených v § 94 ods. 2 až 4 aj na dni pracovného pokoja. Nepretržitý odpočinok medzi dvoma zmenami sa nesmie pritom skrátiť na menej ako osem hodín.

(6) Práca nadčas nesmie presiahnuť v priemere osem hodín týždenne v období najviac štyroch mesiacov po sebe nasledujúcich, ak sa zamestnávateľ so zástupcami zamestnancov nedohodne na dlhšom období, najviac však 12 mesiacov po sebe nasledujúcich.

(7) V kalendárnom roku možno nariadiť zamestnancovi prácu nadčas v rozsahu najviac 150 hodín.

(8) Do počtu hodín najviac prípustnej práce nadčas v roku sa nezahŕňa práca nadčas, za ktorú zamestnanec dostal náhradné voľno, alebo ktorú vykonával pri
a) naliehavých opravárskych prácach alebo prácach, bez vykonania ktorých by mohlo vzniknúť nebezpečenstvo pracovného úrazu alebo škody veľkého rozsahu podľa osobitného predpisu,
b) mimoriadnych udalostiach podľa osobitného predpisu, kde hrozilo nebezpečenstvo ohrozujúce život, zdravie alebo škody veľkého rozsahu podľa osobitného predpisu.

(9) Rozsah a podmienky práce nadčas určí zamestnávateľ po dohode so zástupcami zamestnancov.

(10) Zamestnávateľ môže z vážnych dôvodov dohodnúť so zamestnancom výkon práce nadčas nad hranicu ustanovenú v odseku 7 v rozsahu najviac 250 hodín.

(11) Zamestnancovi, ktorý vykonáva rizikové práce, nemožno nariadiť prácu nadčas. Prácu nadčas možno s týmto zamestnancom dohodnúť výnimočne pri prácach podľa odseku 8 So zamestnancom, ktorý vykonáva rizikové práce možno dohodnúť výnimočne prácu nadčas aj na zabezpečenie bezpečného a plynulého výrobného procesu po predchádzajúcom súhlase zástupcov zamestnancov.
zuzina1
16.11.09,12:23
Ja sa zase priznám, že viem čítať, dokonca aj v Zákonníku práce. Sorry, ale táto odpoveď mi vôbec nepomohla.
Tweety
16.11.09,12:31
Ja sa zase priznám, že viem čítať, dokonca aj v Zákonníku práce. Sorry, ale táto odpoveď mi vôbec nepomohla.Ak si ten § prečítaš ešte raz, odpoveď na svoju otázku určite nájdeš.:)
terezamaria
16.11.09,12:34
Prosím o radu. Priateľ pracuje ako lekár. Som na pn s diagnózou rizikové tehotenstvo, predpoklad predčasného pôrodu. Z uvedeného dôvodu podal zamestnávateľovi žiadosť o nezaradenie do služieb ( nočné a celovíkendové služby ) v mesiacoch 12/2009 a 01/2009. Zamestnávateľ jeho žiadosť zamietol, nakoľko jeho dôvody nepovažuje za dôležité. V pracovnej náplni nemá uvedenú povinnosť slúžiť nad rámec svojho pracovného času. Môže ho vôbec do služieb nútiť ?

Viem, že vyšlo usmernenie Ministerstva zdravotníctva SR / prepáč, ale neviem číslo/, v ktorom je písané, že každý lekár má povinnosť slúžiť služby po pracovnom čase, resp. cez víkendy. Výnimku tvoria len tí lekári, ktorí majú potvrdenie o zlom zdravotnom stave a predložia ho priamo MZ SR, resp. cez lekársku komoru. Tí, ktorí nie sú ochotní nastupovať do služieb, môže im byť odobratá licencia.Skús to" vygúgliť ", či sa nedozvieš viac.
zuzina1
16.11.09,13:09
Ďakujem, o tomto usmernení som nevedela. Pozriem :)
terezamaria
16.11.09,19:07
Našla som to pod: Zdravotnícke pohotovostné služby v zmysle platných všeobecne záväzných právnych predpisov.Máš tam všetko napísané.Prajem Ti všetko dobré.