spor
16.11.09,15:28
Dobrý deň,

Prosila by som Vás o odpoveď na otázku, ktorú sa pýtam koli mojej svokre..Tvrdí, že keď je poberateľka starobného dochodku a bola hospitalizovaná na srdce tak si može niečo uplatniť myslím cca 100eur ako dochodkyna??? Neviete mi prosím poradiť o čo konkrétne ide? Budem Vám veľmi vďačná.
ondrejvla
16.11.09,14:31
Dobrý deň,

Prosila by som Vás o odpoveď na otázku, ktorú sa pýtam koli mojej svokre..Tvrdí, že keď je poberateľka starobného dochodku a bola hospitalizovaná na srdce tak si može niečo uplatniť myslím cca 100eur ako dochodkyna??? Neviete mi prosím poradiť o čo konkrétne ide? Budem Vám veľmi vďačná.

Uplatniť kde? No tak to by aj mňa zaujímalo, kto nám dôchodcom niečo poskytne, keď sme hospitalizovaní v nemocnici, prípadne po operáciách:eek:
spor
16.11.09,14:41
neviem ani o čo ide, práve preto sa pýtam. Naliehavo ma presviedčala,že to vraveli v televízii a že to može ten doktor napísat aby si to mohla uplatnit ako dochodkyna...neviete???
Katy a R
16.11.09,17:17
neviem ani o čo ide, práve preto sa pýtam. Naliehavo ma presviedčala,že to vraveli v televízii a že to može ten doktor napísat aby si to mohla uplatnit ako dochodkyna...neviete???

.. no my to máme vedieť:confused:, keď ty sama nevieš o čo ide :confused::D
Jediná vec, čo mi napadá (kukla som do mojej zázračnej gule;)) ... mohla by dostať nemocenské dávky, ak samozrejme spĺňa podmienky nároku (ak bola zamestnaná, resp szčo).. alebo ak napríklad nemá dlhú pauzu od skončenia PP (viac ako 15 mes), tak sa môže prihlásiť ako DNPO ... a vlastne by mala nárok na dávku hneď - ak ju lekár vypíše:)