anklar
16.11.09,21:30
Dobrý večer prajem celej Porade, všetkým Poraďákom.

Rada by som sa, s dovolením, obrátila na cestovateľov - Poraďákov, ktorí navštívili Čínu, s prosbou o ich poraďácke rady, odporúčania, postrehy, stupeň spokojnosti s cestovnou kanceláriou, atď., komu čo napadne. Už teraz ďakujem. (A dúfam, že neduplikujem tému :rolleyes:).
bettylou
18.11.09,12:44
sestra bola v číne na univerzitnej konferencii. teda žiadna cestovka.
V&brali si 500 ročný hotel. Super niečo z kultúry, v ozaj čínskej štvrti, nie turistickej vychytávke. Vravela, že super ale že tých 10 dní aj stačilo.
Inka pochodili všetky atrakcie, múr, zakázané mesto, fabriku na hodváb.
Dá sa tam v dobrej cene nakúpiť kvalitná elektronika typu -pamäťové karty, čipy a pod.
anklar
18.11.09,19:57
sestra bola v číne na univerzitnej konferencii. teda žiadna cestovka.
V&brali si 500 ročný hotel. Super niečo z kultúry, v ozaj čínskej štvrti, nie turistickej vychytávke. Vravela, že super ale že tých 10 dní aj stačilo.
Inka pochodili všetky atrakcie, múr, zakázané mesto, fabriku na hodváb.
Dá sa tam v dobrej cene nakúpiť kvalitná elektronika typu -pamäťové karty, čipy a pod.

Vďaka za príspevok, Bettylou.
Ja nemám inú možnosť, len tú cestovnú kanceláriu. Ponuka je dosť bohatá, je si z čoho vybrať. Lenže, bohaté sú aj moje skúsenosti s cestovkami. Preto by som bola rada konkrétnemu príspevku, najradšej viacerým príspevkom.
Aj tak ďakujem, Bettylou.
Macka
19.11.09,08:17
osobne som v Číne nebola ,ale skús sa pozrieť na webovú stránku www.orbion.cz. Mne táto stránka veľmi pomohla pri plánovaní dovolenky bez CK do Thajska, a našla som si tu aj veľa priateľov.Prispievatelia sú Češi ,ale aj Slováci ,a myslím, že sú tam aj príspevky a rady o Číne.Myslím,že sú tam popísané aj skúsenosti z CK ,ale teda prevažne z českými.Ja osobne už z CK nejdem, to Thajsko bol vlastne prvý pokus ako to s manželom zvládneme ,a odteraz už budem cestovať len takto.Bolo to super!Skús sa teda pozrieť,možno ti to pomôže.Príjemné čítanie a vyberanie,mne to trvalo skoro rok ,ale bolo to úžasné ,už len tá príprava ,doslova adrenalín ,ale vyplatil sa!
arizona
19.11.09,17:30
Skús aj túto cestovku, vraj sú dobrí http://www.bubo.sk/katalog/cina/
dstopka
19.11.09,18:15
JJ bol som s Bubom vo februári vo Vietname a bolo to fakt super, perfektne naplánovaný čas, super sprievodcovia, ktorí sa aj vyznajú v tej krajine atď...
Beella
19.11.09,18:39
Čínu sme absolvovali vo vlastnej organizácii pred 4 rokmi. Fascinujúca krajina :)

Dve priateľky úplne nezávisle od seba, oni sa ani nepoznajú, boli v Číne tiež s Bubo. Jedna absolvovala len Čínu, druhá mala kombi-zájazd s poznávaním okolitých štátov. Veľmi - veľmi boli spokojné.
Jedna z týchto dvoch je úplnou fanúšičkou tejto CK, precestovala s nimi x-krajín za posledných 6 rokov.
Takze v ich mene urcite odporucam - www.bubo.sk
anklar
19.11.09,20:10
osobne som v Číne nebola ,ale skús sa pozrieť na webovú stránku www.orbion.cz (http://www.orbion.cz). Mne táto stránka veľmi pomohla pri plánovaní dovolenky bez CK do Thajska, a našla som si tu aj veľa priateľov.Prispievatelia sú Češi ,ale aj Slováci ,a myslím, že sú tam aj príspevky a rady o Číne.Myslím,že sú tam popísané aj skúsenosti z CK ,ale teda prevažne z českými.Ja osobne už z CK nejdem, to Thajsko bol vlastne prvý pokus ako to s manželom zvládneme ,a odteraz už budem cestovať len takto.Bolo to super!Skús sa teda pozrieť,možno ti to pomôže.Príjemné čítanie a vyberanie,mne to trvalo skoro rok ,ale bolo to úžasné ,už len tá príprava ,doslova adrenalín ,ale vyplatil sa!

Bingo! Macka, oceňujem aspoň takto, v tejto téme sa inak nedá. Posielam 100 bodíkov :) a ďakujem. (Ó bohovia! Kde vezmem čas na čítanie?)
anklar
19.11.09,20:12
Skús aj túto cestovku, vraj sú dobrí http://www.bubo.sk/katalog/cina/

Už som ju čítala. Mám ju v zálohe.
Ďakujem, Arizona :).
anklar
19.11.09,20:14
JJ bol som s Bubom vo februári vo Vietname a bolo to fakt super, perfektne naplánovaný čas, super sprievodcovia, ktorí sa aj vyznajú v tej krajine atď...

Ďakujem za správu.
anklar
19.11.09,20:17
Čínu sme absolvovali vo vlastnej organizácii pred 4 rokmi. Fascinujúca krajina :)

Dve priateľky úplne nezávisle od seba, oni sa ani nepoznajú, boli v Číne tiež s Bubo. Jedna absolvovala len Čínu, druhá mala kombi-zájazd s poznávaním okolitých štátov. Veľmi - veľmi boli spokojné.
Jedna z týchto dvoch je úplnou fanúšičkou tejto CK, precestovala s nimi x-krajín za posledných 6 rokov.
Takze v ich mene urcite odporucam - www.bubo.sk (http://www.bubo.sk)

Ďakujem za príspevok. "Buba" už mám v zálohe.
Macka
20.11.09,10:24
Bingo! Macka, oceňujem aspoň takto, v tejto téme sa inak nedá. Posielam 100 bodíkov :) a ďakujem. (Ó bohovia! Kde vezmem čas na čítanie?)

nie je zač ,rada som pomohla. A čas si určite nájdeš ,tá stránka je fakt úžasná , ja som na nej skoro každý deň aspoň na chvíľočku ,je to pre mňa droga ,ked mi je smutno a ťažko,a našla som si tam kamošku takú staršiu pani z Prahy ,kde sme obidve pri plánovaní cesty do Thajska/ tá pani má 60 rokov a spolu s manželom to bez CK zvldáli úplne perfektne/na seba narazili, začali si písať a zistili ,že v jednom termíne budeme na jednom úžasnom thajskom ostrove Koh Samui a tak sme si tam dali stretko , a viackrát, bolo to úžasné ,v tak ďalekej zemi sa zrodilo naše kamarátstvo a trvá doteraz ,skypujeme si a tiež sa k nim chystáme na návštevu .A tiež je tam kopa ďalších úžasných ľudí ,ktorí mi fakt dosť pomohli ,a ja som nikdy s takou radosťou nechystala náš cestovný itenár ,ako vtedy. Prajem ti ,aby si sa tešila už z tej prípravy ,je to niečo úžasné ,a keby som sa ešte raz narodila ,určite sa tým živím .Pre mňa to bolo niečo veľmi fascinujúce a mnohé som sa na tejto stránke dozvedela.Dúfam,že tvoj sen sa splní a dovolenka bude podľa Tvojich predstáv.Tá moja predčila všetky očakávania a ja som tam šla ako domov, veľa vecí som poznala z fotiek a rozprávania na orbione.
Lucy V
07.12.09,07:40
ahoj, bola som v Cine na sluzobnej ceste...pre mna to bol perfektny zazitok a skvele som si to uzila. Bola som v Shanghaji a doporucujem ho na skvele a lacne nakupy znackoveho oblecenia. Samozrejme, doporucujem pozriet si aj tradicnu Cinu, v niektorej zo starych casti mesta. :)
Lucia