magda26
17.11.09,16:48
Dobrý deň

Prosím o radu čo mám spraviť keď mi pri prehliadač robí problémy pri prezeraní stránok. Pokusím sa to trošku vysvetliť:
Keď si čítam stránku to je jedno akú tak sa mi po chvíli objaví na stránke čiara pod ňou je len biele, ktorá postupuje smerom hore, a tým mi znemožnuje prezerenie stránky. Neviem čo mám spraviť, aby to prestalo. Stránku si opätovne obnovím až keď mi to príde až povrch tak si musím kliknúť na ikonu zväčšenie resp. zmenšenie čo je hnď vedľa ikony zatvorenia celeho okna.

Ďakujem
MilanH
17.11.09,16:52
Najväčiou chybou je použivanie samotneho Explorera. Treba prejst na Firefox.
domenico.office
18.11.09,06:22
Už tu boli popísané hordy názorov na samotný IE, stačí sa len pohrabať v nich a prečítať si rady poraďákov, že existujú rôzne alternatívy k IE, určite lepšie, rýchlejšie, bezpečnejšie.....
Peterkrk
18.11.09,07:31
Skús nainštalovať najnovší IE 8, možno to pomôže...
sondaw
18.11.09,08:11
Zdravím, Internet Explorer také nepoužívám, jen ve zcela výjimečných případech (IE8), prošla jsem celé nastavení, ale odpověď na tvůj problém jsem nenašla.
Podívej se mezi doplňky, může to dělat některý z nich (ActiveX), zkusila bych je zakázat a postupně povolovat.
Vyčisti dočasné soubory vč. cookies - Možnosti Internetu>Obecné>Historie procházení
Zkontroluj PC aktualizovaným antivirem, antispyware (Spyware Terminator nebo Spybot Destroy, MalwareBytes Antimalware)
Pokud potíže nezmizí, zkus v Možnosti Internetu>Upřesnit a dole Obnovit nastavení IE do výchozího stavu
Jinak souhlasím s tím, že je lepší používat některý alternativní prohlížeč, ale je to věcí každého, co používá nebo na co je zvyklý.
scorp
18.11.09,13:45
Ake je verzia IE. Myslim si, ze 8 je v pohode. Popudim tym asi velku cast ludi, ked poviem ze mi netreba operu, firefox ?
Problem by som vyriesil nainstalovanim IE 8 a najma kontrolou na haved. Verim, ze tam nieco bude...
letula
26.11.09,20:17
Prosím i já o radu.Stránka,na ktorú som chodila,sa mi po otvorení scvrkla na pás asi 10cm,je to nečitateľné,a neviem to dať späť.Poradíte,ako nato? Autorovi sa zobrazuje normálne.Dík!
MilanH
28.11.09,11:13
Pouzivas Vistu? Par ludi malo tento problem s Vistami v kombinacii s IE8. Skus tento link http://www.zive.sk/na-viste-vidim-v-internet-exploreri-len-cast-okna/poradna/cq-418131-sc-20/default.aspx?consultanswers=1 Mozno sa z toho vysomaris.