martin.hudec
02.09.05,10:57
Vlastnim stravovacie zariadenie a stava sa mi ze mavam vela kontrol. Kontrola povedzme z hygieny mi chodi 2 x mesačne (na falošne udania) . Možem sa nejako odvolať alebo zamedziť tento druh obťažovania??
olga88
02.09.05,18:13
Pokial po kontrolach nebol ziadny nalez a ani pokuta, tak sa da poukazat na zaujatost voci Tvojej firme.
Heleč
03.09.05,17:05
Máš smolu. Pokial budú udania ani zaujatosť nepomôže.
Paula
04.09.05,06:07
Nedalo by sa toto udavačstvo "prekvalifikovať" na šírenie nepravdivých informácií? Také niečo je myslím dnes už trestné. Skúsila by som riešiť problém s pomocou právnika.
Ajuška
04.09.05,07:43
Nedalo by sa toto udavačstvo "prekvalifikovať" na šírenie nepravdivých informácií? Také niečo je myslím dnes už trestné. Skúsila by som riešiť problém s pomocou právnika.
...Pauli, ale v stravovacom zariadení sa premelú stovky zákazníkov. Každý deň teoreticky môžu byť desiatky z nich nespokojných a dávať podnet. Asi by sa to ťažko dokazovalo ako šírenie...
Paula
04.09.05,08:08
Beriem späť svoj smiešny nápad....myslela som, že notorický sťažovateľ je identifikovateľný :mad:
DušanČ
17.09.05,14:36
Beriem späť svoj smiešny nápad....myslela som, že notorický sťažovateľ je identifikovateľný :mad:
Tvoj nápad mi nepripadá vôbec smiešny, ja by som na obranu použil, okrem toho, čo si uviedla, aj poškodzovanie dobrého mena. Ak boli u Martina Hudeca kontroly vždy negatívne a sťažovatelia sa pravidelne opakujú, ja by som to určite napadol na súde. Kontroly uz teraz málo chodia na anonymné udania, takže "vinníci" by mali byť známi.
pyton
17.09.05,15:01
Ako zákazníci môžme byť spokojní, že hygiena chodí na kontroly aj 2x do mesiaca. V reštauráciách podľa ich zistení a reportáží /napr. v čas. Reflex a inde.../ to je s hygienou strašné. V Ba museli hygienici zavrieť čínsku rešt., lebo ľudí kŕmili potravou pre psov a mačky, v Prahe kontrola v stánku s gyrosmi našla v tom šaláte, čo ide naňho 3 druhy spermií atď.

Ja časté kontroly hygieny naozaj vítam. Kto to tam má ako má byť, tak môže byť šťastný, že to môže preukázať a šíriť tak svoje dobré meno.:)
nano
18.09.05,15:42
Ja mám obavu,že tá kontrola chodí dosť často do všetkých reštaurácii,aj do našej,ale nikdy nekontrolovali,to čo by mali,ako uvádzate že z čoho sú potraviny,čo obsahuje jedlo a pod.ale pravidelne sa stretávam s tým,že musia byť vedá rôznej farby,závesom predelené kde sa rozbíjajú vajcia v kuchyni a pod.,Podľa mňa určite nepotrebné veci,ktoré sa aj tak ked odídu nedodržiavajú.Robím v reštauráciach už veľa rokov,ale jedlo na rozbor sa nepamätám,koláče dávame raz do roka.Ja som chcel len napísať,že aj u nás su často.
Miro77
21.09.05,08:10
S takouto kontrolou nemám osobné skúsenosti, ale počul som nezávisle od viacerých, že idú hlavne po papierovačkách a nie po realite.
Ich časté návštevy sa opakujú hlavne tam, kde ich dobre nakŕmia, a ešte aj nabalia na domov.
Navrhujem ti aby si si našiel fundovaného odborníka na túto problematiku. Keď aj plateného keď aj cez inzerciu. A tohoto človeka (firmu) pover tvojim zastupovaním počas kontroly.
Firma ich zadarmo ničím neponúkne. Keď budú u teba smädný-hladný tak si to budú musieť kúpiť. Naopak po každom dobrom ťahu preukázateľne ponúkni (kávička) tvojho fundovaného zástupcu. A nech sa celý priebeh kontroly zaznamenáva na neaké médium. Kamera alebo záznamník.
Uvidíš ako prudko poklesnú ich návštevy, keď sa dozvedia, že tá firma ťa bude dlhodobo zastupovať. A tebe by sa táto investícia mala skoro vrátiť.

Mne toto navrhla firma robiaca mi BOZPO.