bbbbb
18.11.09,18:49
Dobrý večer! Chceme uzatvoriť poistenie domácnosti. Prosím o radu, ktorá poisťovňa je najlepšia. Ďakujem za rady.
buchač
18.11.09,18:44
Dobrý večer! Chceme uzatvoriť poistenie domácnosti. Prosím o radu, ktorá poisťovňa je najlepšia. Ďakujem za rady.

Možno som mimotemy , ale ja si chcem poistiť chalupu ...

Pri hľadaní na nete mi jedna nemenovaná / Allianz / po vypísaní formulára poistku zamietla , ani ma nepustilo ďalej pri jeho vypisovaní s tým , že táto poisťovňa uzatvára poistky len na stavby maximálne 10 rokov staré ...:confused::confused::confused:
kaco11
19.11.09,07:46
My mame kooperativu a sme spokojni. Je to fakt dobra poistovna:) domacnost je v poriadku,este sa nic nestalo:)
Stanislav 1975
19.11.09,07:51
My mame kooperativu a sme spokojni. Je to fakt dobra poistovna:) domacnost je v poriadku,este sa nic nestalo:)

Však len počkaj, keď sa stane-Kooperativy je aj plná Porada sťažností...;)
Kooperativa je lacná,ale keď sa niečo stane,tak je problém...
Stanislav 1975
19.11.09,07:52
Možno som mimotemy , ale ja si chcem poistiť chalupu ...

Pri hľadaní na nete mi jedna nemenovaná / Allianz / po vypísaní formulára poistku zamietla , ani ma nepustilo ďalej pri jeho vypisovaní s tým , že táto poisťovňa uzatvára poistky len na stavby maximálne 10 rokov staré ...:confused::confused::confused:

Juraj a to si ten dotazník vypisoval po koľkých pohárikoch?:D:D:D
Lebo to nieje pravda,hmhm
kaco11
19.11.09,07:54
Vidis,ale prave preto je tak skvela. Nuti ma k zodpovednosti,aby sa nic nestalo. Ma vychovovny charakter:) treba sa na to takto pozerat
Stanislav 1975
19.11.09,07:54
Vidis,ale prave preto je tak skvela. Nuti ma k zodpovednosti,aby sa nic nestalo. Ma vychovovny charakter:) treba sa na to takto pozerat

No keď myslíš, aj tak še dá...;););)
buchač
19.11.09,08:55
Juraj a to si ten dotazník vypisoval po koľkých pohárikoch?:D:D:D
Lebo to nieje pravda,hmhm

Neštvi ma , lebo sprudkovatiem ....;)

Kua , aj keby som liter pálenky zrúbal , aj tak by ma nepustilo .....aj teraz som si to overil ešte raz ...:confused:



Auto
Cestovanie
Majetok
Zodpovednosť
Pre mladých
Výkon povolania
Upozornenie
Podmienkou uzatvorenia poistenia rodinného domu je vek do 10 rokov od výstavby.
Poistenie budovyTyp budovy

Stav

Rok postavenia Tu som vypísal rok postavenia stavby , minulé storočie a už som končil ....:confused::confused::confused:...
Rok rekonštrukcie

Spoluúčasť

Poistné krytie


Predmet poisteniaObjekt

Strecha

Zastavaná plocha


Vnútorný bazén
áno nie Rozloha podpivničenia objektu


Počet nadzemných podlaží s výmerou zastavanej plochy

Počet ďalších podlaží s inou výmerou ako zastavaná plocha
http://online.allianzsp.sk/

.....ej , nevyvedieš ma z omylu , veru nie...asi len osobne budem musieť zájsť ....aj zopár pohárikov si dám , keď už ma tak do toho nútiš ...;):rolleyes:
buchač
19.11.09,10:52
Vidis,ale prave preto je tak skvela. Nuti ma k zodpovednosti,aby sa nic nestalo. Ma vychovovny charakter:) treba sa na to takto pozerat

Teraz som si uvedomil obsah ....

Len škoda , že Kooperatíva alebo všetky ostatné poisťovne nenútia k zodpovednosti tie nezodpovedné osoby , ktoré sú zodpovedné za príčinu poistnej udalosti ...he,he ...:---:D

Príklady hádam nemusím dávať a ani zdôvodňovať ....:rolleyes:
bbbbb
19.11.09,11:18
Ďakujem za odpovede. Práve som rozmýšľala, či sa poistiť v Kooperatíve. Ak má niekto skúsenosti s ČSOB poisťovňou, bola by som rada, keby mi napísal svoje skúsenosti. Teraz uvažujem nad tým, či sa poistiť u nich.
Jara
19.11.09,12:07
Je to nekonečná pieseň, či tá, či oná, všetky majú niečo dobré a niečo zlé. Ja osobne mám tiež Kooperatívu a o poistnom plnení som sa už tiež presvedčila. Zničenú podlahu za 15 tis.sk mi preplatili sumou 900 sk.....
adark1
09.12.09,12:46
Zdravím,
- najskôr si ujasnite, čo chcete ošetriť.Hlavne riziká, výšku hodnoty všetkých vecí v ,, domácnosti,,.
- rôzne pripoistenia v naväznosti na max. jednotlivé plnenia / napr. elektronika, peniaze, obrazy a podobne/
- pozor na zloženie rôznych modulov / napr. bez zodpovednosti za škody členov domácnosti je to zlé/
- či sa plní na novú, resp. časovú cenu
- samozrejme poistné
- nechajte si podrobne všetky veci, ktorým nerozumiete, alebo sú nejasné
ivko
Peggynka
07.05.14,04:41
Doplním - 10 rokov stará nehnuteľnosť je podmienkou pri online poistení.Ale normálne to poisťujú,príde agent a popozerá.Nedávno som uzatvárala novú poistku u allianzu na 34r. dom.Viem,že je to stará téma,ale aktuálna vždy...