pyton
02.09.05,12:45
Tanicka
05.09.05,08:50
och ja by som si ich zobrala vsetky .o) keby sme nemali dvoch psov .o) a dve fretky a moju sestru ,o))) tolko zvierat .o)
Luba2
05.09.05,12:08
Ja mačičky zbožňujem a Tánička ver tomu, že aj psíkovia by si na ne navykli. Bývam v byte a chovám aj mačku aj psa. Sú najlepší kamaráti na svete.

Ľudia, veď sa niekto k tým úbožiatkám prihláste a nenechajte ich niekde napospas.
Tanicka
06.09.05,06:07
Ja mačičky zbožňujem a Tánička ver tomu, že aj psíkovia by si na ne navykli. Bývam v byte a chovám aj mačku aj psa. Sú najlepší kamaráti na svete.

Ľudia, veď sa niekto k tým úbožiatkám prihláste a nenechajte ich niekde napospas.
Ja som tiež mala zároveň mačku aj psa, ale mať dvoch psov a dve fretky je už dosť zvierat a mama už teraz niekedy má nervy, že všetko je chlpaté :D a mala som aj papagája aj škrečka...u nás nájdu domov všetky zvieratká, len potom mama vysťahuje nás :D
STRELEC
06.09.05,06:11
Ja mačičky zbožňujem a Tánička ver tomu, že aj psíkovia by si na ne navykli. Bývam v byte a chovám aj mačku aj psa. Sú najlepší kamaráti na svete.

Ľudia, veď sa niekto k tým úbožiatkám prihláste a nenechajte ich niekde napospas.Ja zbožňujem najmä svojho psíka (NO,fena). Máme aj dve mačky a všetci traja sú tiež kamaráti. Je to ako keby mal náš psík trvalo šteňatá, len tie si toľko nedovoľovali, čo mačičky.
pyton
03.12.05,17:41