simik2
19.11.09,16:36
Dobrý den poradaci, viete mi povedat ake mam sance zalozit si cestovnu agenturu ak : som absolventkou obchodnej akademie, odbor socialno pravna cinnost, pracovala som 2 roky ako veduca recepcie v hoteli a teraz rok pracujem v CK?
dakujem za skoru odpoved
zalobaba
19.11.09,21:09
Dobrý den poradaci, viete mi povedat ake mam sance zalozit si cestovnu agenturu ak : som absolventkou obchodnej akademie, odbor socialno pravna cinnost, pracovala som 2 roky ako veduca recepcie v hoteli a teraz rok pracujem v CK?
dakujem za skoru odpoved

v prípade tvojho dosiahnutého vzdelania (SŠ ekon. smeru) musíš ešte preukázať 3 roky praxe v odbore
simik2
20.11.09,07:43
Dakujem Ti Zalobabka :-),
tie dva roky na recepcii a rok v CK nezahŕňajú tri roky praxe v odbore? Je to predsa praca v cestovnom ruchu, či nie?
Lianka
21.11.09,16:57
Ak nesplnas predpoklady vzdelania a praxe ty sama, mozes si urcit zodpovedneho zastupcu, ktory tieto podmienky splna. Musi byt vsak v pracovnom pomere s tvojou firmou / tebou ako SZCO.

Podmienky su v prilohe zivnostenskeho zakona, zakon je na uvodnej strane Porady.
zalobaba
21.11.09,17:34
Dakujem Ti Zalobabka :-),
tie dva roky na recepcii a rok v CK nezahŕňajú tri roky praxe v odbore? Je to predsa praca v cestovnom ruchu, či nie?

treba zistiť priamo na príslušnom ŽÚ
cacca
08.12.09,12:45
Ja odpovedat neviem, ale chcela by som sa opytat, co sa mysli prax v odbore ked chcem mat cestovnu agenturu..uznali ti tu pracu na recepcii? dakujem velmi pekne :)