popopi
20.11.09,11:22
Dobry den poradaci,
Mam taky malinky problem, mam vstavanu plynove varnu dosku a z nicoho nic sa mi nedaju pustit dva horaky, ktore su pri stene. Je to whirpool varna doska asi ta najlacnejsia. Neviete mi poradit, co mam teraz s nou robit, ci tam nie je nejaky zazracny gombik niekde, ktorym by som vedel odblokovat tie gombiky, aby fungovali.
Dakujem velmi pekne za odpovede.
S pozdravom,
Peter Urban
elpka
20.11.09,10:35
gombíky sa ti nedajú vôbec otočiť?....ak to tak je tak máš zadretý plynový ventil horáka....na starších typoch sa dali rozobrať a premazať, ale to sa týkalo tiež väčšinou len sporákov, no na novších varných doskách je možnosť ho len vymeniť...ich cena sa pohybuje od 20 eur do 30eur za ks, ale na presnú cenu sa treba informovať v príslušnom servise....., len si treba uvedomiť, či táto oprava je rentabilná oproti cene novej varnej dosky.
popopi
20.11.09,11:29
nejde mi potocit tymi dvoma, tak dufam,ze sa nepokazili len tak z nicoho nic.
elpka
20.11.09,12:15
bohužiaľ, stáva sa to často...:cool: skús si zavolať servis nech ti aspoň zistia závadu, ak to nebudeš chcieť, môžeš odmietnuť opravu a zaplatíš len zistenie závady.......
wanrouter
21.11.09,11:35
Urcite si zisti najblizsi servis cez stranku Whirlpool ... v pripade ak je doska poskodena-pokazena a dalej sa pouziva, nedajboze by sa nieco stalo, tak to bude vseobecne ohrozenie.