SkeletonM
20.11.09,15:24
Ahojte poraďáci,
potreboval by som poradiť v nasledovnej situácii.

Od 29.9. do 31.10.2009 som bol PN. V tej dobe som bol riadnym zamestnancom. Po dnešnej kontrole na odbore nemocenského poistenia v Sociálnej poisťovni som zistil, že zamestnávateľ nezaslal potvrdenie o Dočasnej pracovnej neschopnosti do SP (4. diel tlačiva PN). Z uvedeného vyplýva, že mi nemocenské nebude tento mesiac vyplatené.
Situácia je však taká, že potvrdenie som zamestnávateľovi odovzdal po ukončení PN ošetrujúcim lekárom. Keďže teraz už bývalý zamestnávateľ má neporiadok v papieroch a potvrdenia sa strácajú na ceste medzi pobočkami, ekonomické oddelenie podľa všetkého doklad stratilo, zabudlo naň alebo ako vždy sa na to vykašlalo (táto situácia sa nestala prvýkrát, mnohým zamestnancom PN-ka nebola tiež vyplatená a podobne), zostal som tento mesiac prakticky bez príjmu. A všetko chybou zamestnávateľa a neporiadku, ktorý vo firme vládne.

Chcel by som radu, ako mám postupovať v tejto situácii. To znamená, či si môžem nárokovať odškodné za vzniknutú situáciu, keďže taktiež mám svoje povinnosti platiť účty a na základe tejto skutočnosti nie je možné uhradiť záväzky; alebo môže byť zamestnávateľ za toto pokutovaný.
Povinnosti zamestnávateľa voči SP podľa $231 ods. 1 písm. e) Zákona o sociálnom poistení neboli dodržané (neodovzdanie dokladu o PN) a za nesplnenie povinností môže SP udeliť pokutu až do výšky 500 000 Sk podľa $239 Zákona o SP.

Prosím o vaše názory a rady. Ďakujem vopred.
Mirec
Nutricia
20.11.09,14:32
a kedy skončil PP?
SkeletonM
20.11.09,17:23
PP skončil dohodou k 31.10. tzn po ukončení PN
veronikasad
20.11.09,19:20
SkeletonM, narýchlejší spôsob, ako sa dostaneš k svojim financiam z nemocenského je požiadať ošetrujúceho lekára o vystavenie duplikátu dielu PN, ktorý v sociálnej poisťovni chýba a odovzdať ho v sociálnej poisťovni. Ak zamestnávatel nepredložil doklad o príjme, treba si od neho vyžiadať aj ten.

Meškanie výplaty nemocenského nie je viac ako týždeň - dávky za oktober vyplácajú okolo 15. nasl. mesiaca.
SkeletonM
21.11.09,10:33
Samozrejme môžem zájsť k lekárke a vyžiadať si doklad od nej ;-) Avšak nemocenské mi bude vyplatené až v mesiaci december (dávky pre BA sú spracovávané a vyplácané k 10. dňu v mesiaci) a to znamená že tento mesiac som bez príjmu. Práve to je dôvod prečo som nahnevaný na firmu. A taktiež si budem musieť kvôli ich neschopnosti zobrať voľno v práci, ísť k lekárke a potom do Sociálnej poisťovne. A keďže pracujem v inom meste než bývam tak ďalší deň dovolenky vyčerpaný... keby šlo nejakým spôsobom stíhať zamestnávateľa tak by som bol maximálne satisfied
veronikasad
21.11.09,11:31
Samozrejme môžem zájsť k lekárke a vyžiadať si doklad od nej ;-) Avšak nemocenské mi bude vyplatené až v mesiaci december (dávky pre BA sú spracovávané a vyplácané k 10. dňu v mesiaci) a to znamená že tento mesiac som bez príjmu. Práve to je dôvod prečo som nahnevaný na firmu. A taktiež si budem musieť kvôli ich neschopnosti zobrať voľno v práci, ísť k lekárke a potom do Sociálnej poisťovne. A keďže pracujem v inom meste než bývam tak ďalší deň dovolenky vyčerpaný... keby šlo nejakým spôsobom stíhať zamestnávateľa tak by som bol maximálne satisfied
Nechcem sa zastávať mzdárky, ale nezvaľuj vinu len na ňu.(Riešil si s ňou po návšteve SP tento problém?) Neporiadok v SP je ovela väčší ako v niektorých firmách. Ak doklad posielala poštou, vôbec sa v SP nemusel dostať do správnych rúk. Koľko upomienok zo SP dostávajú živnostníci na neodovzdané výkazy, RL FO a iné doklady - to by bolo dlhé čítanie na PORADe...

Možno si sa so zamestnávatelom nie v najlepšom rozišiel - udávanie po skončení prac.pomeru nie je ten najlepší spôsob ... Ak boli problémy vo firme, mal si na to upozorňovať za trvania prac.pomeru. Po boji je každý generál.
Mária27
21.11.09,16:27
Faktom je, že pokuta by bola príjmom štátu, tebe by to nepomohlo. Výpomoc ti už asi nedajú, lebo nie si ich zamestnancom. Môžeš si vymáhať škodu, ktorá ti skutočne vznikla, napr. nejaké úroky z omeškania a pod.
SkeletonM
21.11.09,21:23
Samozrejme som to konzultoval s ekonomickým oddelením, aj mojou bývalou priamou nadriadenou. A odpoveď ako vždy vo firme rovnaká - jeden hádže vinu na druhého. Viem to kvôli tomu že som stále v kontakte s kamoškou ktorá tam stále pracuje čiže viem všetky firemné akože novinky. O firme sa radšej nebudem vyjadrovať pretože by mnohým vstávali vlasy dupkom. A čo sa týka problémov s dokladmi a vyplácaním, tak práve toto sa deje mesiac čo mesiac, stále sa riešia doplatky, sťažnosti a podobne... a aj po mojom odchode z práce musím stále trpieť kvôli bordelu, ktorý vo firme vládne... jeden mesiac žiadna vario zložka z rozmaru nadriadenej a druhý mesiac pre istotu žiaden príjem kvôli nezaslanému dokladu.