Narcis2204
20.11.09,19:48
Dobry vecer,prosim Vas,nevie mi niekto poradit???:confused:
Nastriekala som lampu hnedej farby z plastu cervenym sprayom,lebo som ju chcela mat peknu cervenu,ale stalo sa to,ze aj ked som striekala s asi 50 cm vzdialenosti po zapaleni svetla na nej vidno otrasne flaky a stecenu farbu...:mee:ako sa to da opravit???alebo sa aspon zbavit tej stecenej farby...v najhorsom pripade keby mi niekto poslal napad ako ,alebo cim by som ju mohla oblepit / myslim nejaky vzor /:)
Denisa
20.11.09,19:19
Ťažko radiť keď to nevidíme. Možno by to išlo dole niečím, čím sa tá farba riedi.
kukurička
20.11.09,19:31
Keby si bola pripojila foto lampy, tak by sme si to vedeli aj predstaviť. Takto môžme len hádať čo si to vlastne farbila. Stečenú farbu by si mohla odstrániť riedidlom prislúchajúcim k danej farbe /na farbe budeš mať typ riedidla napísaný/. Kúp si napr.akrylovú farbu, ktorú nerieď vodou a skús buď štetcom, alebo malým molitanovým valčekom natierať viac vrstiev. Najprv počkaj kým ti uschne jedna vrstva a potom nanášaj druhú. Valčekom by sa ti to mohlo podariť asi lepšie, aby si nemala šmuhy.
Oblepovať by si mohla napr. servítkovou technikou.
Držím palce, aby sa ti to podarilo opraviť a potom prilož foto tvojho dielka. ;)
mareko
21.11.09,12:48
Možno by sa dala oblepiť červenou látkou, možno by stačila aj dáka jemná priesvitná červená tkanina (organza alebo podobná). Odfoť a prilep, uvidíš koľko znamenitých námetov a rád dostaneš.
Narcis2204
24.11.09,17:23
:) dakujem vsetkym za napady a rady,urcite nieco z toho vyskusam ;)
Peterkrk
25.11.09,10:46
Po úprave treba do lampy dať šetricu žiarovku, nie obyčajnú, ktorá vyžaruje veľké teplo... aby ste nevzbĺkli...