wegamizi
21.11.09,16:57
Dobry vecer.
Stratila sa mi mačka a neviem, dokedy mam nadej, ze sa vrati. Viem, ze sa radi tulaju, ale uz tyzden nie je doma. Byvam v RD a v okoli su len RD. Pochodila som vsetky dostupne cesty, ci nahodou......:mee:, ale nic. Co mozem este podniknut? Je mi luto, mam este dufat, ze sa vrati?
Pohar
21.11.09,16:01
podľa mňa sa vráti...
mne sa tiež dávno "stratila" a vrátila....ale už si nepamätám kedy to bolo...
a potom sa jej na rodil kocúrik......

skúste hľadať...prosiť aj susedov...
nachystajte jej vonku misku s jedlom.....aby mala keď sa vráti hneď čo papať...
neviem kedy majú mačky ruju....nemohla sa zatúlať s nejakým kocúrikom?
wegamizi
21.11.09,16:20
Neviem, mohla, aj to som rozmyslala. Misku mam stale z jedlom pripravenu a nic. Ako dlho bola tvoja macka prec?
220870
21.11.09,16:27
Mačka z domu odíde na dlhší čas cca týždeň len v čase ruje.Ale v tomto období už majú po ruji.Iné je to u kocúrov.
Pohar
21.11.09,18:00
ja si to presne nepamätám..ale asi menej ako týždeň....bolo to dávno
pred cca 15 rokmi.....fakt neviem koľko bola preč..nechcem ťa zbytočne zarmucovať
neboj sa....možno sa len s niekým túla....a príde .....ona trafí domov...
popíš ju susedom..či ju nevideli pobehovať v okolí....s nejakými inými mačkami...
ved skús na ňu vykrikovať aj v okolí....možno započuje...
a možno ťa prekvapí neskor..ked bude mať malé mačiatka....
dúfam že to dopadne dobre....
a napíš nám ked sa vráti...
arizona
21.11.09,18:33
Mne sa pred rokom stratil kocúr. Vraví sa, že u kocúrov je to bežné, ale tento náš maznoš to vo zvyku nemal. Mal doma celý hárem, a stále bol doma. Tiež som sa po 2 dňoch začala obávať, chodili sme po dedine a vyvolávali ho, pozerali okraje ciest. Nič... Naše mačky sú výrazne odlišné od všetkých v celej dedine, takže ich bolo ľahko rozoznať.
Hanba, nehanba , obvolala som veterinárov a útulky v okolí, nechala svoje číslo, ak by ho náhodou niekto priniesol.
Potom som vytlačila plagátiky s fotkou a popisom a rozvešala po všetkých obchodoch, kde chodí veľa ľudí. Skrátka som zapojila čo najviac ľudí, susedov.

Kocúr sa doma objavil asi po týždni. Bol úplne dezorientovaný asi 3 dni, vysmädnutý (hoci bol upršaný týždeň a celou dedinou sa tiahne potok...), ale čistý.
Vydedukovali sme, že bol asi niekde zatvorený. Neviem naisto, ale možno tomu pomohli tie plagátiky...Ak si ho niekto plánoval nechať, zistil, že niekto ho hľadá , takže ho pustili.
Držím palčeky, nech sa vám vráti!!!! :):):)
220870
21.11.09,19:04
Nadviažem na arizona.....mačky vrátane kocúrov sú veľké nezbednice a špekulanti.Po svojom okolí majú preskúmaný každý kúsoček terénu.Tá naša sa dostala susedovi pod strechu.Ako to nikto nevie .Po asi troch dňoch začala mňaukať tak sme ju našli.Raz sa vrátila asi dopolovice svojej dĺžky spadla ktoviekde do fermeže.Mesiac sa z toho vilizovala.Bohužial na svete sú aj zlý ludia ,ktorý stavajú klepce a polovníci,ktorý v rámci svojej záluby na mačkách cvičia svojich psov.Mačka je pre nich škodná.
JarkaL
21.11.09,19:22
Ak sa nenájde, máme ešte 2 mačiatka narodené v máji, môžeš si z nich zobrať, sú krásne a aj myši chytajú.
wegamizi
21.11.09,19:24
Dakujem za vase mile rady a skusenosti, tak skusim este volat jej meno aj mimo domova, snad sa ozve. Dam vediet, srdecne vam dakujem.
wegamizi
21.11.09,19:25
Ak sa nenájde, máme ešte 2 mačiatka narodené v máji, môžeš si z nich zobrať, sú krásne a aj myši chytajú.
Dakujem, si zlata, ale ja ich mam 9. Ale tato bola nas oblubenec.
arizona
21.11.09,19:40
Dakujem, si zlata, ale ja ich mam 9. Ale tato bola nas oblubenec.
To ťa chápem. Aj ja mám doma zverinec, ale toho kocúra by som nevymenila ani za najdrahšiu cicu na svete. Je to moje zlatíčko ;):D
Neviem opísať tú radosť, akú som mala , ked som ho po týždni zbadala na okennej parapete. Len som neveriacky pozerala a potom vyletela von , či je to naozaj on :)
sarasara
21.11.09,21:22
Tak to si mala šťastie. My máme tiež zverinec. Ale náš kocúrik sa stratil pred tromi rokmi a už sa nám nevrátil. Mal tri roky, bol to čistokrvný, veľký kocúr. Nechceli sme ho nechávať zavretého vnútri, chcel byť vonku. Ani nechodil ďaleko od domu. Už máme druhého od vlaňajšej jari. Ale nezabudli sme:(
Leila2006
22.11.09,06:58
Dakujem, si zlata, ale ja ich mam 9. Ale tato bola nas oblubenec.
Ja som tiež "mačkárka", od môjho detstva sme stále mali doma mačky a zažili sme s nimi toľko veselých, no i smutných príhod a príbehov, že raz o tom asi napíšem knihu...Mám o nich aj čo to naštudované a je to tak, že mačky sú potvorky vypočítavé, zháňajú po okolí a že vraj veľmi radi aj zmenia domov, ak sa im tam viac zapáči, napríklad ich tam lepšie chovajú alebo čo by mohol byť tvoj prípad, že by tam našla väčší kľud, ak ju už omrzelo žiť v takej veľkej "rodine" mačiek. Ale nevzdávaj sa a hľadaj, pýtaj sa ľudí, hlavne detí, nám sa to veľmi osvedčilo pri hľadaní. Držím palce.
arizona
27.11.09,11:14
No čo? Už sa cica vrátila?
ludlula
31.08.11,16:34
pomožte mi mne sa stratila mačička mali sme ju tyžden bola možno polročna našli sme ju na ulici tyžden bola u nas cely den a v noci odchadzala na lov rano sa vždy vratila pred dvoma dnami večer odišla a rano sa nevratila volala som ju cely den a nič rano tiež bola som kontrolovat cesty nikde nič byvam v dedine dajte mi niake rady prosim je mi velmi smutno
220870
31.08.11,16:42
Možno sa len zatúlala.Ja vám dám, ako bolestné dve ,ihneď k odberu.
peterknazeje
31.08.11,17:09
mne sa stratila mačička mali sme ju tyžden bola možno polročna našli sme ju na ulici
u nas sa dnes objavilo maciatko, len tak si prislo a zacalo si pytat jedlo
bodliak
31.08.11,17:19
Alf mal večeru.
:-(
DanielaSL
31.08.11,18:34
Aj nám sa kedysi na jar stratil náš kocúrik a už viac neprišiel....celé to bolo okolo neho záhadné, lebo v tej dobe zmizli asi 3 mačky okrem neho... Bolo nám to veľmi ľúto, dlho sme smútili, ale zabezpečili sme si nových dvoch....a po týždni sa nám jeden kdesi stratil tiež..už sme mysleli, že je zase po ňom..a po dvoch dňoch ho neter našla asi v polke dediny pri kostole.... máme z nich teraz radosť.
Sedulacka
31.08.11,22:18
My sme raz mali taku ciernu macku. Bola to velka krasavica, volala sa Pusa. No ale mala strasny zlozvyk- zvykla zmiznut aj na mesiac a potom sa vratila. Raz bola dokonca prec skoro 3 mesiace a vratila sa polozdivena a o par dni sa okotila :D no a potom sa ostala starat o tie male, ale ked mali ale 2 mesiace, znova sa zobrala a zmizla, tentoraz uz natrvalo. Co som tym chcela povedat? Hoci je velmi pravdepodobne, ze sa ti macka nevrati, ale nie je to uplne vylucene, nikdy nevies, ci si ju niekto neukradol- to sa nam tiez uz stalo ale s perzskym kocurom a ten asi od nich usiel a po 6-7 tyzdnoch ho nasiel bratranec vo vedlajsom meste :) Dufaj, ale velke nadeje si nerob, vela stastia :cool:
DanielaSL
02.09.11,09:12
No to by bola sranda, keby sa k mojim dvom malým kocúrikom vrátil ešte aj ten starý.... Inak už dávno nedúfame, že by sa objavil.
Retuska
02.09.11,20:56
my máme kocurika,rocneho,tiez chodi na potulky v noci,bojime sa stale ci sa vrati elbo mame blazniveho suseda co striela po vtakoch tak sa bojime aj o nho,rozniesli sme plagatiky,ze ho mame(byvame v RD),ale veter. nam poradila kastraciu,kastrovany je pol roka ale predsa je potulkar,len raz rped kastraciou sa stratil na dva dni,ale potom sa cely unaveny vratil nastastie domov.
Tinka.ba
02.09.11,21:32
Raz vecer sme poculi miaukanie, otvorime dvere a tam bol vyziabnuty kocurik.. nakrmili sme ho a uz bol nas:D vyrastol z neho krasny, velky, sedy, tigrovany kocur... stalo sa, ze zmizol na par dni, niekedy sa vratil dobity od ineho kocura, ale vzdy sa vratil a vzdy sme ho dali doporiadku... Bohuzial nam takto zmizol pred 4 mesiacmi a od vtedy je nezvestny. Dufame, ze neskoncil pod kolesami auta, ale si ho niekto adoptoval...
rudopp
03.09.11,03:59
Aj nám sa kedysi na jar stratil náš kocúrik a už viac neprišiel....celé to bolo okolo neho záhadné, lebo v tej dobe zmizli asi 3 mačky okrem neho... Bolo nám to veľmi ľúto, dlho sme smútili, ale zabezpečili sme si nových dvoch....a po týždni sa nám jeden kdesi stratil tiež..už sme mysleli, že je zase po ňom..a po dvoch dňoch ho neter našla asi v polke dediny pri kostole.... máme z nich teraz radosť.

žeby bol na omši ???
rudopp
03.09.11,04:02
my máme kocurika,rocneho,tiez chodi na potulky v noci,bojime sa stale ci sa vrati elbo mame blazniveho suseda co striela po vtakoch tak sa bojime aj o nho,rozniesli sme plagatiky,ze ho mame(byvame v RD),ale veter. nam poradila kastraciu,kastrovany je pol roka ale predsa je potulkar,len raz rped kastraciou sa stratil na dva dni,ale potom sa cely unaveny vratil nastastie domov.


To ti kocúr lieta ????????????????

Skús ty - - dva dni v kuse :D:D:D.
gilda
05.09.11,17:16
Mačky sú tuláčky a keď sa vydajú na potulky, môžeme len čakať, či sa raz vrátia, alebo dúfať, že ak sa vrátia budú v "pôvodnom stave" ako pred výletom. Nedávno sme mali takéhoto tuláka v záhrade. Asi dva týždne nás navštevovalo podarené mačiatko. Odkiaľ prišlo a kam išlo doteraz neviem. Vyhliadlo si jeden strom, na ktorom pravidelne sídlilo. Ďalej sa nedostalo, náš pes strážil svoj "revír" a vytrvalo "húkal" pod stromom. Bola to sranda, nakoniec sme
museli psa odtiahnúť. Kým sa odohrával tento cirkus, mačiatko sme vyfotili (viď príloha, viac v albume).
travina
05.09.11,19:29
Aké krásne mačiatko...
Kvaka
05.09.11,19:46
Mačky sú tuláčky a keď sa vydajú na potulky, môžeme len čakať, či sa raz vrátia, alebo dúfať, že ak sa vrátia budú v "pôvodnom stave" ako pred výletom. Nedávno sme mali takéhoto tuláka v záhrade. Asi dva týždne nás navštevovalo podarené mačiatko. Odkiaľ prišlo a kam išlo doteraz neviem. Vyhliadlo si jeden strom, na ktorom pravidelne sídlilo. Ďalej sa nedostalo, náš pes strážil svoj "revír" a vytrvalo "húkal" pod stromom. Bola to sranda, nakoniec sme
museli psa odtiahnúť. Kým sa odohrával tento cirkus, mačiatko sme vyfotili (viď príloha, viac v albume).
Krásna mačička. Aj k nám chodí do záhrady na chalupe nejaký kocúrik, už dlhšiu dobu. Dávame mu mačacie granulky aj mäsko z konzervy, ale len keď sme tam. Neviem, kde je, keď nie sme tam, ale má tam prístrešok a ked prší, tak sa tam schováva. Včera bol manžel pooberať nejaké zvyšky úrody a našiel pri dome na zemi ulovenú myš. Predtým chodila mačka, tá zmizla a začal chodiť on. Pred našimi psami uteká, ale nie je treba, lebo peso vrtí chvostom a nechá ju, len fenka po ňom vybehne, ale už nevládze utekať, takže len šteká. Neviem, čo znamená tá chytená myš. Škoda, že sme tam neboli, boli by sme ho pochválili.
anam
06.09.11,07:11
Myslím, že to je poďakovanie sa za to, že mu nechávate žrádlo.
Becky37
26.03.12,17:19
Ahojte,moja mačička mala 7 mesiacov a asi pred 5 dňami zmizla :( hľadala som všade a nikde nieje :( uz si začínam myslieť že nepríde :/ mám ešte dúfať ?
Sedulacka
27.03.12,14:33
7 mesiacov? To je vek okolo ktoreho sa uz aj moze harat, mozno len sla zhanat kocurov a prinesie si domov nadielku :D
Becky37
27.03.12,14:53
:) aha takze ešte môžem dúfať že sa vrati ak sa jej nič nestalo ? A koľko to asi bude trvať ?
DanielaSL
27.03.12,14:56
Ahojte,moja mačička mala 7 mesiacov a asi pred 5 dňami zmizla :( hľadala som všade a nikde nieje :( uz si začínam myslieť že nepríde :/ mám ešte dúfať ?

Tak nám sa približne v tomto veku pravidelne strácajú naši kocúrikovia. Vlani zmizol jeden..teraz ďaľší... Ráno nás odprevadil...večer už nebol, darmo sme pískali, volali..niet ho už tretí týždeň. A predpokladám, že už sa ako aj ten prvý nevráti. Nechápeme to...všetci susedia aj svokra mačky majú roky a naši zmiznú..nevedno kam. Pritom zrazené na ceste sme nenašli nič. :confused:
Becky37
27.03.12,14:58
Nám sa narodilo 5 maciatok a všetky boli kocurikovia okrem nej :/ a práve ona zmizla
arizona
27.03.12,15:41
Tak nám sa približne v tomto veku pravidelne strácajú naši kocúrikovia. Vlani zmizol jeden..teraz ďaľší... Ráno nás odprevadil...večer už nebol, darmo sme pískali, volali..niet ho už tretí týždeň. A predpokladám, že už sa ako aj ten prvý nevráti. Nechápeme to...všetci susedia aj svokra mačky majú roky a naši zmiznú..nevedno kam. Pritom zrazené na ceste sme nenašli nič. :confused:
Nema niekto na okoli psa,ktory nema rad macky?
Becky37
27.03.12,16:10
Alebo nemáte susedov ktorým vadia mačky ? Lebo ja mám suseda ktorý ich nenavidi a všetky naše mačky chodievaju často k nemu.Pred rokom skoro zabil moju mačičku,neviem čo jej spravil ale mala poraneny chrbát a nevedela ani chodiť,ale našťastie prežila.Preto sa bojim že mojej druhej mačičke ktorá teraz zmizla,niečo urobil :((
Sedulacka
29.03.12,08:47
:) aha takze ešte môžem dúfať že sa vrati ak sa jej nič nestalo ? A koľko to asi bude trvať ?


Dufat mozes, ale vies ako je to s macickami ktore maju slobodu behania po vonku- jedneho dna sa nemusia vratit... ale este to nevzdavaj :) Vela stastia :)
Sedulacka
29.03.12,08:52
Alebo nemáte susedov ktorým vadia mačky ? Lebo ja mám suseda ktorý ich nenavidi a všetky naše mačky chodievaju často k nemu.Pred rokom skoro zabil moju mačičku,neviem čo jej spravil ale mala poraneny chrbát a nevedela ani chodiť,ale našťastie prežila.Preto sa bojim že mojej druhej mačičke ktorá teraz zmizla,niečo urobil :((

Jasne, plna dedina smradlavych ozranskych polovnikov ktori strielaju macky lebo su... no napadaju mi len same vulgarizmy ked si na nich spomeniem... toto je vec, ktora sa len tazko da riesit, ak je raz niekto debil a chce ublizovat mackam, cestu si najde a dokazuje sa mu to tazko :/
jazzy
29.03.12,12:03
Nám sa asi pred mesiacom tiež ráno nevrátil kocúr, 5-ročný, vykastrovaný, domáci povalač, ale v noci chodí von. Prišiel po týždni úplne vysilený, 3 labky mal rozrezané, bol v hroznom stave. Zverolekár povedal, že bol asi niekde zavretý, niekomu zrejme vbehol do pivnice alebo kôlne a nevedel sa dostať von. A ako sa pokúšal dostať von, tak si dokaličil labky. Dostal narkózu a doktor mu to hodinu zašíval. Prvé dva dni len spal a bol úplne hotový. Ale teraz je už v pôvodnej forme, rany sú zahojené, štichy vybrané, len jeden pazúrik sa mu ešte nezaťahuje dovnútra. A už túžobne pozerá cez balkónové dvere von, len máme strach ho ešte púšťať von.
Ale mali sme mačku (už je v mačacom nebi), ktorá sa vrátila po 3 mesiacoch a bola úplne v pohode.
Becky37
29.03.12,13:22
:( no podľa mna už nepríde,uz je to dlho.....
DanielaSL
29.03.12,13:26
Aj to je možné...
DanielaSL
29.03.12,13:28
Tak my máme smolu... náš prvý je rok preč...a druhý už tri týždne..nemyslím, že sa vráti.
DanielaSL
29.03.12,13:31
Psa myslím nik nemá... ale za našimi záhradami je pole a les...a vidieť chodiť neraz po záhradách líšky alebo kuny. Alebo som myslela, či aj nie nejaký vták. Taký odkundes malý mačací podobný na nášho chodí cez náš dvor ....neviem ani komu patrí... a ten sa nestratí. A náš vychovaný , udomácnený viac dnu ako von...ako príde jar, tak zmizne. :confused:
DanielaSL
29.03.12,13:32
Ja si tiež myslím, že niekto na ne poľuje..vlani ten čo sa nám stratil raz prišiel postrelený.
Becky37
29.03.12,16:18
:(
micinka1*
12.05.12,07:45
sarasara@ ale on sa ti ešte určite môže vrátiť, neboj sa len dúfaj a budete mať dvoch. Verím (ti), že sa vráti mám Mačičku ktorá je stále doma a Kocúrika ktorý nie je doma už 3.týždeň, vráti sa ? aj som sa popýtala popozerala že ho videli, len ja ho nevidím... :-/
Becky37
12.05.12,08:37
Ahojte ja som mala 5 mačičiek ale jedna mi asi pred 3 mesiacmi zmizla a uz asi viem čo sa s ňou stalo:(,pretože asi pred týždňom mi zdochol druhý kocurik pretože susedov pes ho chytil a my s kamarátkov sme to videli,tak sme sa tam ponahlali ale uz bolo neskoro :( tak ja si myslím že aj tá predtým tak dopadla :( a teraz sa bojim že tam pôjdu aj ostatne moje mačky a zabije ich :'(
micinka1*
12.05.12,16:35
Neboj, možno to bol omyl.
Simkasimka
18.02.14,16:02
V Prešove sa stratila čierna mačička menšieho vzrastu s bielym fľakom pod krkom a hnedými líčkami, reaguje na meno Žofka, je to bytová mačička, veľmi sa o nu bojíme, ak by mal niekto nejake info. nech ma kontaktuje sisa1993@centrum.sk , 0949 753 792 Dakujem
Miska Ehrlichová
05.08.14,08:22
V Prešove,na ul.Gorkého sa stratil 1ročný kocúrik,ryšavej farby.Počuje na meno Félix. Veľmi sa o neho bojíme.Ak ste ho videli,kontaktujte ma miska20@zoznam.sk alebo volajte.:0905874919.Ďakujem.
Chobot
05.08.14,08:32
Stratil sa 1ročný kocúrik,ryšavej farby.Počuje na meno Félix.Tel.:0905874919.Ďakujem.

Miška, koľko máš rokov?

Treba napísať aj mesto kde sa stratil.
MisS_KafenQa
08.08.14,12:49
Dobrý deň, stratila sa 1 ročná mačička. Volá sa Čertica. Je čierna s bielymi fľakmi na tele. Stratila s v Bučanoch. Odmena nájdenia je 20€. Mám 11 rokov, mám doma 6 mačiek a raz sme tam videli aj hada, tak neviem čo sa stalo s mojou Čerticou. Hľadala som ju, lebo za naším domom už je pole a potom sú tam háje proste divočina. Čerticu našiel asi nejaký sused, ale je to šikovná mačka vie chytať myši. Ale vždy keď niekam išla tak sa vrátila v ten deň. Teraz chýba už 4 dni. Vždy sa vrátila, a akurát sa párila tak išla za nejakým kocúrom no kto ju nájde dostane odmenu! Takto by mala aktuálne vyzerať :

http://www.imagehosting.cz/?v=pa2601qsq.jpg

http://www.imagehosting.cz/?v=p6050380.jpg
arizona
08.08.14,18:48
Dobrý deň, stratila sa 1 ročná mačička. Volá sa Čertica. Je čierna s bielymi fľakmi na tele. Stratila s v Bučanoch. Odmena nájdenia je 20€. Mám 11 rokov, mám doma 6 mačiek a raz sme tam videli aj hada, tak neviem čo sa stalo s mojou Čerticou. Hľadala som ju, lebo za naším domom už je pole a potom sú tam háje proste divočina. Čerticu našiel asi nejaký sused, ale je to šikovná mačka vie chytať myši. Ale vždy keď niekam išla tak sa vrátila v ten deň. Teraz chýba už 4 dni. Vždy sa vrátila, a akurát sa párila tak išla za nejakým kocúrom no kto ju nájde dostane odmenu! Takto by mala aktuálne vyzerať :

http://www.imagehosting.cz/?v=pa2601qsq.jpg

http://www.imagehosting.cz/?v=p6050380.jpg

Radsej rozvesaj plagatiky s fotkou po okoli, tam je vacsia pravdepodobnost, ze ju niekto najde.
prip. obvolaj utulky,veterinarov ,ci karantenky v okoli,ak ju niekto nahodou nasiel.

...tvoje predosle prispevky nevypadaju na 11 rocnu slecnu .-)
Vanesarthur
30.12.17,20:23
Dobrý deň,stratil sa mi kocúrik,od dnešného rána ho nikde neviem nájsť.. Prezrela dom každý kút,volala ho,pozerala okolie dokonca až niekoľkokrát,no kocúrik a niet.. Najviac sa obávam hlavne preto,že to ešte nikdy neurobil,väčšinou bol stále doma a ak odišiel,za max 2hodinky bol späť.. Mám ho neskutočne rada,je na mňa naviazaný a sme ako jedna duša.. Z jeho stratou by som sa zmierila veľmi ťažko,prosím vás,myslíte si že sa vráti?poprípade by ste mi sem mohli napísať vaše príhody,ak sa vám niečo podobné s mačičky stalo,každá odpoveď pomôže..
P.S.-kocúrik nie je kastrovaný,na kastráciu mal ísť o 2 týždne,no toto sa stalo
misoft
31.12.17,08:05
.....................
P.S.-kocúrik nie je kastrovaný,na kastráciu mal ísť o 2 týždne,no toto sa stalo
Tu je vysvetlenie..... prišlo to na neho..... istotne obháňa "kočky" mačky.... aspoň dúfam......
arizona
31.12.17,08:28
Dobrý deň,stratil sa mi kocúrik,od dnešného rána ho nikde neviem nájsť.. Prezrela dom každý kút,volala ho,pozerala okolie dokonca až niekoľkokrát,no kocúrik a niet.. Najviac sa obávam hlavne preto,že to ešte nikdy neurobil,väčšinou bol stále doma a ak odišiel,za max 2hodinky bol späť.. Mám ho neskutočne rada,je na mňa naviazaný a sme ako jedna duša.. Z jeho stratou by som sa zmierila veľmi ťažko,prosím vás,myslíte si že sa vráti?poprípade by ste mi sem mohli napísať vaše príhody,ak sa vám niečo podobné s mačičky stalo,každá odpoveď pomôže..
P.S.-kocúrik nie je kastrovaný,na kastráciu mal ísť o 2 týždne,no toto sa stalo
Je jedno, co si myslime my.
Vsetko zalezi od toho, co si zmysli kocur. ine ti nezostava,jedine ho hladat,volat po mene,mozno zareaguje na znamy hlas. Hladaj aj u susedov, mozno zostal niekde u nich omylom zatvoreny,alebo vysplhany niekde vo vyske,ak maju psa boji sa zist dolu.

Macky sa obcas zatulaju, s tym rataj.Ked maju to stastie a nic sa im nestane, vratia sa domov. Ale dnes odporucam intenzivnejsie hladat.Lebo ked zacnu vecer buchat petardy,moze sa splasit a ujst daleko...
Vanesarthur
31.12.17,21:58
Arizona,ďakujem veľmi pekne za odpoveď,no kocúrik sa našiel,hneď ako má uvidel pribehol za mnou.. Našiel sa zvláštnym spôsobom-Ja bývam v bytovke kde som predtým aj môjho kocúrik a našla(bol to najduch),usadil sa pred mojou bytovkou a ja som mu tam začala dávať každý deň jedlo,venovala som mu pozornosť a nejako sme si k sebe našli cestu,zobrali sme si ho teda ku nám na chatu-Je to len 10minút cesta od našej bytovky.. Kocúrik si veľmi rýchlo u nás zvykol a bolo vidno že je šťastný.. No dnes som ho našla práve pred mojou bytovkou,bola som prekvapená,nakoľko to nikdy neurobil... Kocúrik je už doma a v plnej kráse pradie od radosti,masíruje nás labkami atď... Akurát neviem,prečo tam išiel.. Čo myslíte,prečo?
misoft
31.12.17,23:00
No prečo asi? Tam si pamätá, že bol kŕmený...
korela
01.01.18,13:21
Mačky sa upínajú k miestu, nie na majiteľa. Stali sa prípady, že po odsťahovaní sa majiteľa na nové bydlisko, sa mačka vrátila na pôvodné miesto.
vicktor
02.01.18,09:02
na kastráciu mal ísť o 2 týždne..
Pocul co s nim planujete, tak zdrhol.
Aj ja by som. :D