MirkaT
22.11.09,04:58
V Outlook Express som si vytvorila druhé konto (Nástroje/Kontá/Pridať/Pošta), nastavila server prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty, ktorý je iný ako pri prvom konte atď. Problém mám v tom, že pri tomto konte (druhej totožnosti) môžem prijímať maily a nemôžem maily odosielať.
Outlook mi hlási chybu:
Vyskytla sa neznáma chyba. Protokol: SMTP, Odpoveď servera: '421 Cannot connect to SMTP server 81.2.195.204 (81.2.195.204:25), connect error 10060', Port: 25, Zabezpečené (SSL): Nie, Chyba servera: 421, Chyba číslo: 0x800CCC67
Viete mi niekto poradiť, v čom je chyba?
Čítala som aj staršiu poradu s podobným problémom http://www.porada.sk/t117884-outlook-neodosiela-emaily.html, ale nenašla som tam riešenie pre mňa.
Ďakujem
domenico.office
22.11.09,08:16
Podľa hlášky tvoj Outlook je nesprávne nastavený na odosielanie mailov, preto ti neodchádzajú maily. Skús ešte raz nastaviť druhé konto v časti odosielania mailov, môže tam byť niekoľko možných variant, postupuj podľa návodu poskytovateľa mailovej schránky, chyba može byť napríklad, že server vyžaduje pri odosielaní overenie, alebo ho nevyžaduje....