Erika686
23.11.09,08:03
V piatok som dobrala atb.Je mozne, ze az teraz na mna "dolahli" neziaduce ucinky ako hnacka,...? Davala som si aj NutrolinB...
Stanislav 1975
23.11.09,07:27
V piatok som dobrala atb.Je mozne, ze az teraz na mna "dolahli" neziaduce ucinky ako hnacka,...? Davala som si aj NutrolinB...

Nemyslím si,že by tá hnačka bola z tých antibiotík- to by si s tým mala problém už skor- dovod bude asi niekde inde...
BXLmiami
23.11.09,08:28
Ano,je to možné.Alergiacká reakcia neskorá sa môže prejaviť aj pár týždnov po dobratí liekov.
Pohar
23.11.09,09:12
alebo tam bola skrytá nejaká brušná viróza....
katarina.j
23.11.09,12:01
Podla mna je tazko poradit, ked nevieme vas zdravotny stav./mam na mysli ci nemate aj ine zdrav.problemy-napr.srdce,oblicky,pecen atd.../ Je to mozne,ze mate az teraz reakciu, ved aj ked sa date zaockovat proti chripke aj tak ju napokon dostanete.dôvodov je vela a rád este viac....
Erika686
23.11.09,13:53
Dakujem za nazory.
No, myslim,ze pomaly, ale isto tie problemy ustupuju. Mudrejsia budem po kontrole u dr.
pasuliatko
23.11.09,16:26
Nemyslím si,že by tá hnačka bola z tých antibiotík- to by si s tým mala problém už skor- dovod bude asi niekde inde...

ja by som s vysokou pravdepodobnosťou povedala ,že áno.
pasuliatko
23.11.09,16:26
Ano,je to možné.Alergiacká reakcia neskorá sa môže prejaviť aj pár týždnov po dobratí liekov.

alergická reakcia nie je hnačka. to je vedľajší alebo nežiadúci účinok
pasuliatko
23.11.09,16:28
ako som napísala je to vysoko pravdepodobné,že to bolo z tých ATB kedže ATB zabíjajú všetky baktérie v organizme aj tie pre nás prospešné, čiže hnačky sú naozaj časté...lebo atb zabijú baktérie v črevách a potom vzniká hnačka.