bucky14
23.11.09,11:50
Chcem vas poprosit o radu. Co vsetko ma mat pc aby spravne pracoval. Aby mi prehraval videa otvaral fotky. Neviem preco mi to doteraz islo a teraz to nefunguje. Niesom pocitacovy maniak tak si neviem s tym poradit. Dakujem.
Fero11
23.11.09,11:01
No to je dost zle polozena otazka.
Co ti nefunguje ??
Polozim dalsiu otazku ja, OK ?
Co vsetko ma mat auto aby sa dalo na nom jazdit...
Najprv by malo mat motor, potom karoseriu kolesa atd ....

Neviem aku ocakavas odpoved na otazku co si nam polozil
Chobot
23.11.09,11:14
Chcem vas poprosit o radu. Co vsetko ma mat pc aby spravne pracoval. Aby mi prehraval videa otvaral fotky. Neviem preco mi to doteraz islo a teraz to nefunguje. Niesom pocitacovy maniak tak si neviem s tym poradit. Dakujem.

AK ti to doteraz išlo, čo si robil na PC, že to prestalo ísť? Niečo si pridával? Niečo si inštaloval?

Len tak samé od seba sa nič neudeje...
bucky14
23.11.09,11:24
spustil som program na cistenie pc. system care.
220870
23.11.09,13:50
Hlavne sa pozrite či nemáte plný hardisk.c-éčko.
bucky14
23.11.09,13:57
skontrolujem. dakujem
Deiky
23.11.09,13:58
Chcem vas poprosit o radu. Co vsetko ma mat pc aby spravne pracoval. Aby mi prehraval videa otvaral fotky. Neviem preco mi to doteraz islo a teraz to nefunguje. Niesom pocitacovy maniak tak si neviem s tym poradit. Dakujem.

Hlavne daj kontrolovat PC antivirusom ci v nom niemas virusy ;)
Prečisť PC týmto programom... stiahni si program http://www.ccleaner.com/ (v sekcii download)
Pokial ti nejde video skus na nete stiahnut kodeky http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/kodeky/
kero64
23.11.09,15:06
Skús vrátiť bod obnovy systému na dátum, kedy ti to fungovalo.
Andy Kralik
23.11.09,17:17
Čo počítač robí..keď "nefunguje"? Opíš.
Chobot
24.11.09,07:54
spustil som program na cistenie pc. system care.

No, tak je to jasné. Tento "inteligentný" program ti vymazal niektoré súbory, knižnice a iné nastavenia, ktoré sú potrebné pre prehrávanie videosúborov.

Nainštaluj si znovu tie videoprehrávače a aktuálne kodeky a malo by to ísť znovu.
Stevo5
24.11.09,11:54
No, tak je to jasné. Tento "inteligentný" program ti vymazal niektoré súbory, knižnice a iné nastavenia, ktoré sú potrebné pre prehrávanie videosúborov.

Nainštaluj si znovu tie videoprehrávače a aktuálne kodeky a malo by to ísť znovu.

Dovolím si nesúhlasiť s tým, že by bol program AdvancedSystemCare zodpovedný za to že PC po skontrolovaní týmto programom by sa stalo nefunkčné. Používam tento program - ale vo verzii PRO - už nejakú dobu a kotrolujem ním systém tak raz za 2 - 3 dni. Zatiaľ mi nespôsobil žiadny problém. Keď som program použil po prvý krát, našiel mi 1200!! problémov. Ani sa nedali opraviť naraz, systém som kontroloval na 2x. Podotýkam že systém (XP PRO SP3) bol inak v dobrom stave, nemal som problémy, kontrola bola len prevencia. Po oprave nájdených chýb mi systém pracoval v poriadku a ASC používam doteraz (na striedačku s Registry First Aid - tento začiatočníkom nedoporučujem).
Problém by som videl v tom, že sa podobné programy "púšťajú" na čiastočne poškodený systém, kde program detekuje aj to čo by inak za chybu nepovažoval. Ak sa používa na systém v dobrom stave, nespôsobí žiadny problém a len si spraví svoju prácu - opraví registre a vyčistí systém od nepotrebných súborov. Predpokladám že bucky14 by mal so systémom po nejakom čase problémy aj ak by nepoužíl ASC.
Inak samozrejme máš pravdu v tom že si treba znovu nainštalovať prehrávače a potrebný softvér aby sa systém dal do poriadku.