ingaur
23.11.09,15:02
Rada by som vedela Vaše skúsenosti, poprípade rady, ktorá benzínka má kvalitnejší benzín.... lebo počula som už všeličo. Tak naozaj neviem či Slovnaft, Shell, Agip....
220870
23.11.09,14:30
Pred pár rokmi som výhradne tankoval Shell .V súčastnosti presne naopak benzín 95 Natural od Shell sú asi najhoršie.
ingaur
23.11.09,14:37
Pred pár rokmi som výhradne tankoval Shell .V súčastnosti presne naopak benzín 95 Natural od Shell sú asi najhoršie.

...ja tiež tankujem 95 Natural
kero64
23.11.09,14:59
JA neviem, kde môže byť chyba, ale ak natankujem Shell na Slovensku, je úplne iný, ako keď ho natankujem v Česku. Z Česka je lepší, auto má lepší ťah a aj menšiu spotrebu. Inak tankujem radšej na ÖMV. Zdá sa mi o niečo lepší.
misomiso
23.11.09,15:24
Aka chyba? Ved to je uplne normalne, aj ked si das hamburger v Mekaci na Vaclavaku, tak bude vacsi, lepsi, a hlavne o tretinu lacnejsi ako v BA. Uvedene plati pre mnohe tovary. Preco by mal byt benzin vynimkou?
buchač
23.11.09,18:32
Ono je to niekedy sranda ...:rolleyes:

Už som videl cisternu zo Slovnaftu na benzínke Shell , ako doplňuje zásobníky ....;)
iv@n
23.11.09,19:03
ja tankujem posledných zhruba 200000km na tesco a carefour a metro pumpách a žijem vrátane auta :)
skúšal som aj shell v-power a dalšie značky s pridanými aditívami a povedal by som, že je to placebo efekt ako vyšitý. skúste dať natankovať vaše auto kamarátovi alebo niekomu z rodiny a nepýtajte sa kde tankoval a skúste to uhádnuť len podľa toho ako sa auto chová a posúdte sami.
wegamizi
23.11.09,19:15
Skoro vsetky znacky odoberaju PHM v Slovnafte, mala som prenajatu 3 roky benzinku, nieco o tom viem. V podstate je to fuk, kde tankujete. Parametre na Slovensku su rovnake, je to placebo efekt, ako spomina in@n.
220870
23.11.09,20:29
Skoro vsetky znacky odoberaju PHM v Slovnafte, mala som prenajatu 3 roky benzinku, nieco o tom viem. V podstate je to fuk, kde tankujete. Parametre na Slovensku su rovnake, je to placebo efekt, ako spomina in@n.
Ak jazdím každy deň tým istým autom tú istú trasu pri rovnakom zaťažení musel by som byť negramotný aby som necítil rozdiel medzi jednotlivými značkami benzínov.Neviem ako to presne beží alle je pravda že takmer všetci berú benzíny zo Slovnaftu,ale je pravda že všetci dávajú( alebo )nedávajú do tých benzínov adheditíva.Zvláštne ,že ja mám kamaráta pumpára a ten mi radil aby som u nich netankoval.Že vraj aj on musí z niečoho žiť!:D:mee:Pokiaľ mám možnosť tak tankujem na OMV
najag
23.11.09,20:33
Suhlasim s wegamizi, dodavatel benzinu na Slovensku je v podstate jeden.....je teda iba otazka, kto sa ako stara o podzemne nadrze.V CR sa casto robia kontroly kvality a dost casto maju najvacsie problemy tie najvacsie a najslavnejsie spolocnosti. Nieco podobne je u olejov. Zakladove oleje vyrabaju vo svete asi 3 - 4 spolocnosti. Pre vsetkych. A aditiva do olejov taktiez. Potom tie slavne znacky ich kupuju a miesaju. A zalezi na nasej penazenke a nasej hluposti, kolko sme ochotni zaplatit za nieco, co iny ponuka za polovicu...:D
wegamizi
24.11.09,08:41
Ak jazdím každy deň tým istým autom tú istú trasu pri rovnakom zaťažení musel by som byť negramotný aby som necítil rozdiel medzi jednotlivými značkami benzínov.Neviem ako to presne beží alle je pravda že takmer všetci berú benzíny zo Slovnaftu,ale je pravda že všetci dávajú( alebo )nedávajú do tých benzínov adheditíva.Zvláštne ,že ja mám kamaráta pumpára a ten mi radil aby som u nich netankoval.Že vraj aj on musí z niečoho žiť!:D:mee:Pokiaľ mám možnosť tak tankujem na OMV
Ano, niektori pumpari pridavaju do PHM to, co plni penazenky prave im, preto ta kamarat varoval a preto som s tym podnikanim na pumpe skoncila aj ja. Takymto "tiezpumparom" sa neda seriozne konkurovat. Potom citis aj rozdiel, teda nie si negramotny, neboj sa.
wegamizi
24.11.09,08:47
Suhlasim s wegamizi, dodavatel benzinu na Slovensku je v podstate jeden.....je teda iba otazka, kto sa ako stara o podzemne nadrze.V CR sa casto robia kontroly kvality a dost casto maju najvacsie problemy tie najvacsie a najslavnejsie spolocnosti. Nieco podobne je u olejov. Zakladove oleje vyrabaju vo svete asi 3 - 4 spolocnosti. Pre vsetkych. A aditiva do olejov taktiez. Potom tie slavne znacky ich kupuju a miesaju. A zalezi na nasej penazenke a nasej hluposti, kolko sme ochotni zaplatit za nieco, co iny ponuka za polovicu...:D
V plnom zneni suhlasim. Ved logicky, kam by prisli vsetky znacky predajcov PHM, aby dovazali material(PHM) z materskych krajin? To by sa nam paradne predrazilo. Sem-tam OMV ide pre dodavku do Viedne, ale je to vynimocne.
Vela pump je aj ceskych, aj to je zo Slovnaftu. ( aspon doteraz to tak bolo )